Şimdi Ara

Diablo2 hell'de imkansız mı? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
3.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Magic find rare ve unique düşme ihtimalini artırıyor.Ancak çoğu skiller gibi doğrusal artmıyor,
    yani %200 yapınca %100'ün iki katı ihtimal olmuyor.Bir sitede tablosunu görmüştüm.%100 ideal gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: barisdragon

Magic find rare ve unique düşme ihtimalini artırıyor.Ancak çoğu skiller gibi doğrusal artmıyor,
    yani %200 yapınca %100'ün iki katı ihtimal olmuyor.Bir sitede tablosunu görmüştüm.%100 ideal gibi.

yüzde yüz chance ile her zaman iyi item bulacaksın diye birşey yok.Yalnızca bulma ihtimalin artıyor.Bak dikkat et yine ihtimal diyorum çünkü bu ihtimal hiçbir zaman netleşmiyor,kesinleşmiyor.%200 yaptığında ise ihtimal %100'e oranla ikiye katlanmış oluyor o kadar.İdeal %300 ve üstüdür
    Runelerde geçerli değil tabiki...
  • İkiye katlamıyor,iki katından daha az artıyor.Bir sitede tablosunu gördüm arayıp bulabilirsiniz.Örneğin %100de bulma ihtimali 3se %200de 5 oluyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: Nasty!

quote:

Orjinalden alıntı: barisdragon

Magic find rare ve unique düşme ihtimalini artırıyor.Ancak çoğu skiller gibi doğrusal artmıyor,

yüzde yüz chance ile her zaman iyi item bulacaksın diye birşey yok.Yalnızca bulma ihtimalin artıyor.Bak dikkat et yine ihtimal diyorum çünkü bu ihtimal hiçbir zaman netleşmiyor,kesinleşmiyor.%200 yaptığında ise ihtimal %100'e oranla ikiye katlanmış oluyor o kadar.İdeal %300 ve üstüdür
    Runelerde geçerli değil tabiki...

• Yahu bu Diablo 2 adlı oyunda Barbarian ile Duriel'i nasıl öldürücem??Cold resistance'ımı nasıl yükseltecem??
  • utkuoku2019 U kullanıcısına yanıt
    Girer girmez portal açacaksın, dövüşürken sürekli iksir içip öleceğim zaman portaldan kaç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 sene sonra kendi acemi doneminden kalan konuna donup cevap yazmak nasil bir duygudur?

Not: Artik boyle konular acilmiyor maalesef...
  • vaybe
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.