Şimdi Ara

diablo tarzı oyunlar öldü mü?(tepeden bakarak yaratık kesmece) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
145
Cevap
2
Favori
21.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 27 Temmuz 2013; 1:41:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: conerland

hellgate london
    oda kesmesse world of warcraft gibi taş gibi oyun var 10yıl oynarsın

üstten bakmalı mı hellgate london?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: bart1969

arkadaşlar yeni yapılan bütün oyunlar stratejiler dahil 3d yapılıyor.ancak diablo tarzı rpg lerde yeni bir şey çıkmıyor çıkanlar ise hiçbir yenilik taşımayıp çok çabuk sıkan türde oluyor.en son severek başından kalkmadan dungeon siege 2 yi bitirdim.
    geçenlerde titan quest diye bir oyunu denedim çok zevk vermedi.üstelik yeni oyunlarda öyle yaratık çağırıp ortaya salma,ateş duvarı yada etrafta kim var dondurma gibi olayları 3d de yaratabilecek motoru şu günki bilgisayarları bırakın bir kaç sene içinde çıkacak makinalar bile kaldırmaz gibi geliyor.hadi makina kaldırsa bile tepeden her şeyi gördüğümüz zevki alamayız diye düşünüyorum.
    bu tarz oyunlarda 3d kamera açısı oyun oynanışını zorlaştırıyor o yüzden eski tarz tepeden bakmalı oyunlar ölmez gibi geliyor.ancak öyle muhteşem bir şeyde çıkmaz gibi geliyor:
    sizce:
    1.diablo gibi çok tutacak bir şey tekrar yapılır mı?
    2.yoksa o tarzın devri öldü de ben mi eskiyi çok özlüyorum?

Zamanında Diablo ve Sacred kapışırlardı. Hatta ben Sacred'ı, Diablo 1 ve 2'den hep yukarda görmüşümdür. Hikayesi ve atmosferi daha masalsı ve efsanevi olduğu için. Müzikleri de muhteşemdi Sacred'ın. Gel gelelim, Ascaron firması Sacred 2'yi çıkardı ve gözümden düştü. Grafikler, oynanış, atmosfer güzel fakat oyuna asıl havayı katan güzel müzikler, Blind Guardian'dan alınan müziklerle hiç bağdaşmamış. Diablo 3 ise artık tamamen herkesin mütabık olduğu üzere "para ve rant" aracına dönüşmüş durumda. Oyunu heyecanla bekleyenlere Blizzard'dan yapılan "beklentilerinizi yüksek tutarsanız hüsrana uğrayabilirsiniz" mesajı da olaya son noktayı koydu. Yani bu saatten sonra o tarz güzel oyun çıkmaz mı, çıkar. Ama şu sıralar oyun firmaları daha çok para ve grafik üzerine oyun yaptıkları için öyle bir efsanevi havası olmaz.

Benim sana tavsiyem; "Sacred 2: Fallen Angel" ve "Sacred 2: Ice and Blood" hiç yoktan iyidir...

• bana dıablodan sonra en zevk veren oyun tıtandır hatta dıablodan daha fazla oynamıslıgım vardır tıtanı..dostum bence tıtanı tekrear oynamalısın..skill agacı gayet zevklı kılıyor herseyı..cesıtlılık gayet fazla
  • Evet bu konunun açılmasıyla beraber bitti bundan sonra yerden bakarak kuş avlıcaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Algol

Diablo III çıkacak, dertler bitecek.

Oha, adam kahin
  • quote:

tam bir hayal kırıklığı oldu diablo 3 . steam yaz indirimleri sürerken hack and slash oyun stoğu yapayım dedim ve şu konuyu araştırıp okudum .

çok geç oldu ama başlığı açan arkadaşa bir alternatif de benden : the incredible adventures of van helsing @bart1969

oyungezer incelemesi:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 20 Temmuz 2013; 23:00:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: m-99

quote:

tam bir hayal kırıklığı oldu diablo 3 . steam yaz indirimleri sürerken hack and slash oyun stoğu yapayım dedim ve şu konuyu araştırıp okudum .

çok geç oldu ama başlığı açan arkadaşa bir alternatif de benden : the incredible adventures of van helsing @bart1969

oyungezer incelemesi:

Her ne kadar bu tür oyunları görmek beni sevindirse de ; "- Evet, Diablo tarzı oyunlar ve DİABLO ÖLDÜ !

• Loki diye eski bi oyun var mitolojik çağlarda geçiyor mekanlar hoş senaryo güzel diablo tarzı sevenlere tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

quote:

oyungezer incelemesi:

Fena görünmedi gözüme. İndirme listeme aldım teşekkürler. Bu aralar paso "tbyk" oynuyorum zaten Sacred 1-2 Torchlight falan hatta arada Diablo II hala... Titan Quest var listemde bunu da ekledim. Nasıl oyunlarsa bıktırmıyorlar arkadaş sabah akşam oynuyorum bıktırmıyor nasıl oyunlardır bunlar

• @xLordRealx hack and slash olsun taştan olsun . böyle oyunlar her daim oynatır kendini .. mutlaka dene beğeneceksin
  • Hala bir adet bu tarz hack n slash oyunu gelmedi lanet olsun hortt
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnL@CKy

Hala bir adet bu tarz hack n slash oyunu gelmedi lanet olsun hortt

Tam bu tarzda sayılmayabilir ama Helldivers diye bir oyun geldi eğlenceli olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

quote:

Orijinalden alıntı: UnL@CKy

Hala bir adet bu tarz hack n slash oyunu gelmedi lanet olsun hortt

Tam bu tarzda sayılmayabilir ama Helldivers diye bir oyun geldi eğlenceli olabilir.

heldiverse google de baktım da oyun ps4 içinmiş. pc yok mu?
  • Kore'li firmaların diablo tarzında hoş oyunları vardı çıkarcaklardı ama çıkarmıyorlar.
    lineage twilight resistance ve lostark
  • yaşıyorsan grim dawn oyna
  • teşekkür ederim. şükür yaşıyorum. bu oyunu duymadım. ama unutmazsam bakarım(malum foruma pek bakmam)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bart1969

teşekkür ederim. şükür yaşıyorum. bu oyunu duymadım. ama unutmazsam bakarım(malum foruma pek bakmam)

Yenilerden Grim Dawn'a muhakkak bakın. Efsane olmuş bence. Titan Quest oynamadıysanız önce onu oynayın. Aynı yapımcıdan aynı oyun motoru ile yapılmış ama iki oyun da birbirinden oldukça farklı (Titan Quest daha çok mitolojik iken Grim Dawn biraz daha karamsar bir ortam). Incredible Adventures of Van Helsing oynayabilirsiniz. Yeni bir oyun daha var erken erişim aşamasında ama ismi gelmedi bir türlü aklıma. Victor Vran mıydı öyle bir şey olması lazım. Oynamadıysanız Dungeon Siege ve Dungeon Siege 2'ye de göz atabilirsiniz. İtem bolluğu olan (Ayrıca Enhance ve crafting olayları da vardı) bir oyundur. Yine oynamak isterseniz Torchlight oyunlarını önerebilirim. İzometrik kamera açısına sahip olmasa da aynı türde Kingdoms Of Amalur Reckoning oynanabilir. En azından dövüş mekanikleri kendisini izletiyor. Item Crafting var yine. Eskilerden Loki diye bir oyun hatırlıyorum. Hem mekanlar güzeldi hem itemleri parçalama ve birleştirme olayı mevcuttu (Bir kılıcın kabzası güzel bıçağı dandikse kılıcı parçalayıp kabzayı daha iyi bir bıçakla birleştirebiliyordunuz falan). İzometrik kamera açısına sahip olmayan ama "Yaratık kesmeli" Risen, Two Worlds, Gothic gibi serilere de göz atabilirsiniz.

• Arkadaşlar eski bi ayni üsten bakmali oyun ariyorum hiçbir yerde yardim edemediler son çare buraya geldim.
    Oyunun başlangıcın da kırık bi köprüde başlıyoruz karakterimiz kadin. Hikayesindende hatirlayabildiğim bu kizin anne babasi kral kraliçe ama bunlari öldürüp tahtan indiriyolar ve o zamanlar bebek olan kahramanimizi annesi nehre sepetle bırakıp gidiyo. Tek hatirladiğim bunlar oyunla ilgili nolur YARDIM EDİN.

• On iki yıl önce açılmış bir konu ve hala aynı dertten muzdaribiz.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.