Şimdi Ara

Diablo Immortal [Ana Konu]- Oyun Çıktı! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
301
Cevap
18
Favori
11.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Malesef çok yanlış biliyorsunuz, keşke öyle olsaydı ama Diablo Immortal düşündüğünüzden çok daha pay to win bir oyun. Para yatıranların size 2 atacağı bir oyun. Free to play oynayıp, aylarca hatta senelerce çok ağır p2w olanların yanına bile yaklaşamayacağınız bir oyun. Sizleri çok korkutmak istemiyorum fakat bu oyunu zaten PvE'si için oynacaksanız, bir mmo olduğu için oynayacaksanız oynayın. PvP'si aslında ön planda bir oyun, hem sistematik olarak hem önem olarak fakat ne yazik ki p2w insanların bizden 1000 kat önde olacağı bir şey.

Ben moralimi bozmadım, PvE açısından oynayacağım zaten, yaratık öldürmesi vs çok zevkli oyunda. MMO olması aşırı bir + benim için özellikle. İsteyen istediğini harcasın, benim 1. olmak gibi bir hayalim yok zaten :(

• PvP sistemini aynı düzeydekilerin kendi aralarında eşleşmesi ile aşacaklarmış aynı hearthstone da ki gibi olur büyük ihtimal çünkü yıllardır oralarda büyük tecrübeler kazandılar.

Yani atıyorum hayvan gibi kasmışlar ile yeni başlayanları PvP 'de eşleştirmeyeceklerdir.Çıktıktan 1-2 ay'a bunlar netleşir zaten.

Bir oyunun ne olduğunu bilip ona göre oynamak ile bilmeden oynamaya başlamak arasında dağlar kadar fark var.Bu yüzden bazı konuları iyi araştırın sonradan daha fazla sinirlenmemek önemli.

Bu arada Mobil indirme açıldı mı?

• Hangisi?

Europe (English) 

• Dark Exile
    • Arreat Summit
    • Sightless Eye
    • The Unspoken
    • Angiris Council
    • Blood Rose
    • The Countess
    • Talva Silvertongue
    • The Butcher
    • Stone of Jordan
    • The Void
    • Cathedral of Light
    • Archbishop Lazarus
    • Dark Wanderer
    • The Hellforge
    • The Ancients
    • Trade Consortium
    • Yshari Sanctum
    • Gharbad the Weak
    • The Borderlands
    • The Martyr
    • Sea of Light
    • Crystal Arch
    • Diamond Gates
    • Thorned Hulk
    • Wood Wraith
    • Oblivion Knight
    • Throne of Destruction
    • Stygian Fury
  • mczaga kullanıcısına yanıt

The Butcher olabilir.

• Bedava Skin için kaydınızı yaptırın

hesabınıza girerek

oyun çıkmadan önce sonrasında teşekkür edersiniz.

Diablo® Immortal™ (blizzard.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 1 Haziran 2022; 10:36:39 >
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt

Eyvallah...

Battle Pass alırım diye düşünüyorum sadece. Tüm sezon için geçerli oluyor sanırım. Tek bir Battle Pass türü var galiba oda 15$?

• Ledox kullanıcısına yanıt

5 lik de var ayrıca bir de 6 lık aylık süren bir şey daha var isteyene.

Edit:10 'luk da varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 1 Haziran 2022; 11:8:13 >
  • Ledox kullanıcısına yanıt

3 tür battle pass bulunuyor

5$

10$

15$

• Güzel düşünülmüş, tebrikler..

• Japonya'da oyun bizim saate göre 15:00 da çıkıyor "mobil cihazlara". İnsanlar bize de o saatte çıkmaya başlar diye tahmin ediyor, bilgi vermiş olalım.

• Battle pass neler içeriyor , belki alırız. Hearthstone deki mallıkları aynen devam ettireceklerini düşündüren şeyler olursa buradan hemen uyarayım, resmen oyunu oynanmayacak düzeye getirirler.

• Saat kaçta çıkacak arkadaşlar, bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim.

• Arkadaşlar önceden indirme de gerekiyormuş sanırım tam bulamadım şimdiden uyarayım dedim

Bende son anda öğrendim bunları.

• Oyun indirilmeye açıldı!

• PC Emülatör Blustacks 5 indirmeye açıldı 2gb.

• Androidde sınıfta kalmışım. Min specs Mali G72 Mp3 miş. Bende Mali G71 Mp2 li Samsung A7 2018 var. Bu arada oyun cross-platform ve blizzard hesabınızla android, apple, windows istediğiniz cihazınızla hesabınıza ve tüm kararkterlerinize erişiminiz olacakmış bu çok iyi haber.

• hangi server a giriyoruz ?

• İos'ta açık mı ?

• runeterra kullanıcısına yanıt

Hem playstore hem ios şu an indirilmeye açıldı.

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt

Bende hala çok yakında görülüyor.

İndir dediğimde bu öğe artık mevcut değil uyarısı alıyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.