Şimdi Ara

DiABLO III Multiplayer Topluluğu[PS3][ÇOK KİŞİYİZ :)] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
4
Favori
13.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asus1981

Şimdi bu oyunu bir makina da iki gamepad ile ile oynayabilecekmiyiz

4 gamepadle bile oynayabileceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mortal-Gamer -- 12 Ağustos 2013; 14:22:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mortal-Gamer

quote:

Ooo işte bu haber iyi.zevkli olacak anlaşılan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Ooo işte bu haber iyi.zevkli olacak anlaşılan

Hatta yukarıda videosunu bile paylaştım. 5-6 dakikadan sonra 4 kişi oynuyorlar

EDİT: Katılmak ister misiniz grubumuza?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mortal-Gamer -- 12 Ağustos 2013; 14:26:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Action House olmayacağı kesin mi? AH olmazsa sağlam build yapmak çok zor. Oyunda düşen itemler genelde leş oluyor da PC'de...

Hocam gruba katılacak mısınız sormayı unuttum
  • quote:

quote:

Action House olmayacağı kesin mi? AH olmazsa sağlam build yapmak çok zor. Oyunda düşen itemler genelde leş oluyor da PC'de...

PC'de paragon 79 Demon Hunter var 337k dps... Şimdilik konsola düşünmüyorum... Ama belli olmaz hele bi çıksın da o zaman bakarız.

• quote:

quote:

quote:

PC'de paragon 79 Demon Hunter var 337k dps... Şimdilik konsola düşünmüyorum... Ama belli olmaz hele bi çıksın da o zaman bakarız.

Tamamdır. Umarım forumdan güzel bir grup çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mortal-Gamer -- 12 Ağustos 2013; 15:04:11 >

• Offical video
  • Single , hikaye kısmı nasıl uzun mu ? oynanır mı? daha önce pc de oynayan arkadaşlardan yorum yapacak varsa memnun olurum

• quote:

Single , hikaye kısmı nasıl uzun mu ? oynanır mı? daha önce pc de oynayan arkadaşlardan yorum yapacak varsa memnun olurum

Örneğin tek başına hikaye modunu oynuyorsun. Canın sıkıldı arkadaşlarını davet edince arkadaşların kendi karakteriyle geliyor beraber devam ediyorsunuz. O yüzden Topluluk kurdum. Single multiplayer arasında fark yok yani Belki PVP eklenicek

ANA HİKAYE: 18,5 saat
    ANA HİKAYE+YAN GÖREV:41 saat
    Completionist(TAM ÇEVİREMEDİM):142½ Hours
    Ortalama: 32 saat
  • kardes psn hesabı nerde yazıo nasıl eklıcez grup ıcın o ıd nerde ve bız baskasını nasıl eklıyoruz
  • ben bırde nerde on sıparıse cıkmıs tam lınkı verebılırmısın ben bulamadım bı world bazarda var onada tam guvenemedım ayrıca on sıparıse ozel dlc kodu hedıyesını de vereceklermı bılgınız varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fercel307

kardes psn hesabı nerde yazıo nasıl eklıcez grup ıcın o ıd nerde ve bız baskasını nasıl eklıyoruz

Cümlenden birşey anlamadım kusura bakma

quote:

Orijinalden alıntı: fercel307

ben bırde nerde on sıparıse cıkmıs tam lınkı verebılırmısın ben bulamadım bı world bazarda var onada tam guvenemedım ayrıca on sıparıse ozel dlc kodu hedıyesını de vereceklermı bılgınız varmı

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/tr-tr/oyunlar/diablo-iii/cid=EP0002-NPEJ00202_00-B000000000000624

• Vay anasını bu da çıkıyor demek ki konsollara. PC'yi hala oyun için kullanan kaldı mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Vay anasını bu da çıkıyor demek ki konsollara. PC'yi hala oyun için kullanan kaldı mı acaba?

Aslında oyun sessiz sessiz bomba gibi geliyor bana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mortal-Gamer -- 12 Ağustos 2013; 22:59:57 >
  • quote:

quote:

Vay anasını bu da çıkıyor demek ki konsollara. PC'yi hala oyun için kullanan kaldı mı acaba?

Benim aklımda hala söylentiden ibaret olduğu kalmış. Çıkıyor olmasına şaşırdım doğrusu.
  • quote:

quote:

quote:

Benim aklımda hala söylentiden ibaret olduğu kalmış. Çıkıyor olmasına şaşırdım doğrusu.

çooooook önceden duyurmuşlardı

• quote:

Single , hikaye kısmı nasıl uzun mu ? oynanır mı? daha önce pc de oynayan arkadaşlardan yorum yapacak varsa memnun olurum

Alıcak mısınız hocam oyunu?
  • quote:

quote:

İnşallah bir mani olmazsa alacağım

• quote:

quote:

quote:

İnşallah bir mani olmazsa alacağım

Ekliyorum o zaman
  • Kod olarak yapma bence listeyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ggreyhame -- 13 Ağustos 2013; 10:24:05 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.