Şimdi Ara

DIABLO III ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
669
Cevap
12
Favori
92.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alcatraz06

single playerdamı level atlamak yoksa co-op tamı level atlamayı onerirsiniz.
    sıfır karakterle co-op a girebilirmiyiz.?

0 karakterle de girebilirsin, istersen oyunu single açıp oyun menüsünden open game to public sekmesiyle kendi oyununu co-op'a açabilirsin.

nasıl zevk alıyosan öyle oynamanı tavsiye ederim, amaç level kasmak değildir diabloda
  • YA ben bişey sorcam ben şimdi diablo 3 alcam ama bilgisayarımı degisitircem o zamana kadar eski bilgisayarımla oynasam yeni bilgisayar geldiğinde ona yüklesem olur mu cd key tekrar gecerli olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlashGuns

YA ben bişey sorcam ben şimdi diablo 3 alcam ama bilgisayarımı degisitircem o zamana kadar eski bilgisayarımla oynasam yeni bilgisayar geldiğinde ona yüklesem olur mu cd key tekrar gecerli olur mu

cdkey bilgisayarına değil online hesabına kaydediliyor. Yani cevabın "Olur"
  • oyunu tekrar yükleyebiliyorum ama yeni karakter mi acmam gerekiyor onu mu diyorsun
  • quote:

oyunu tekrar yükleyebiliyorum ama yeni karakter mi acmam gerekiyor onu mu diyorsun

Hayır aynen kaldığın şekilde devam edersin.
  • oo çok sagol peki ben arkadaşımla baslasam 1. leveldan onla birlikte lwl atlayabilir miyim yeniyimde pek fazla bilgim yok
  • Gold Bar nedir? Oyun içerisinde nasıl kullanıyoruz? Anladığım kadarıyla acaba oyunda kullanılan paramı? Eğer oyunda kullanılan paraysa oyunda para zor mu, basitmi kasılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

3. bu gemleri topazlar kısacası taşları eskiden horadric in küpü ile birleştiriyorduk şimdi böyle birşey mümkün mü ?

horadric cube
    yok ancak bu görevi jeweler yapıyor:

http://www.diablowiki.net/Jeweler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgc -- 21 Mayıs 2012; 16:31:46 >
  • benim bir sorum olcak biz normal modu co op şeklinde oynasak arkdaşımız bizim odamıza girip onla party yapıp birlikte lwl kasabiliyor muyuz vede ws atcak özel alanlar var mı yoksa istediğimiz zaman ws atabiliyor muyuz birisi özetlerse cok sevnirim arkadaşlar
  • Merhabalar,

Benim Skill Runes ile ilgili bir sorum olacak.

Örneğin Barbarian Skills'lerinden biri olan Ignore Pain. Bu büyü diyor ki 5 saniyeliğine alınan tüm damage % 65 azalır, yani daha az darbe yersin. Bununla beraber kullanılabilecek olan rune Ignorance is Bliss ise bu rune aktifken alacağın damage'in % 20 si sana healt olarak geri döner diyor. Benim sorum İgnore Pain ile beraber Ignorance is Bliss kullanınca, yukarda yazan her iki özellikte benim mi olacak, yoksa sadece rune'da yazan özelliğimi alacağım?
    Burda rune ilave özellik mi katmış, yoksa büyüyü olduğu gibi değiştirmiş mi? Atıyorum, örneğin skill'in kendisi sana kullanırsan 10 can veririm diyor. Rune ise 10 Fury/Mana veririm diyor. Bu Fury/ Mana canın yerine mi geliyor, yoksa hem 10 can hemde 10 fury/mana mı kazanıyorum)

Sorum açık değilse, bir kaç örnek daha verebilirim. Anlayan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Buna ilave olarak critical hits olayınıda tam çözemedim. 2 katı vurmak gibi bir durum mu bu? Örneğin barbarın passive yeteneklerinden weapon master balta kullanırsan %10 critical hit chance veririm diyor. Her 10 vuruştan biri kritik olacak demek ki bu yetenekten veren başka bir item/büyüm yoksa. Peki ama bu 1 vuruş ilave ne yapacak?

Dodge İngilizce kaçınmak demek. Zaten Dexerity bunu yapmıyor mu, yani savunmanı yükseltmiyor mu?

Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• quote:

benim bir sorum olcak biz normal modu co op şeklinde oynasak arkdaşımız bizim odamıza girip onla party yapıp birlikte lwl kasabiliyor muyuz vede ws atcak özel alanlar var mı yoksa istediğimiz zaman ws atabiliyor muyuz birisi özetlerse cok sevnirim arkadaşlar

Istersen maksimum 4 kisilik party ile oyunda ilerleyebilirsin, 1 yil icinde pvp sistemi gelecek onda da 4vs4 olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unalisler

Merhabalar,

Benim Skill Runes ile ilgili bir sorum olacak.

Örneğin Barbarian Skills'lerinden biri olan Ignore Pain. Bu büyü diyor ki 5 saniyeliğine alınan tüm damage % 65 azalır, yani daha az darbe yersin. Bununla beraber kullanılabilecek olan rune Ignorance is Bliss ise bu rune aktifken alacağın damage'in % 20 si sana healt olarak geri döner diyor. Benim sorum İgnore Pain ile beraber Ignorance is Bliss kullanınca, yukarda yazan her iki özellikte benim mi olacak, yoksa sadece rune'da yazan özelliğimi alacağım?
    Burda rune ilave özellik mi katmış, yoksa büyüyü olduğu gibi değiştirmiş mi? Atıyorum, örneğin skill'in kendisi sana kullanırsan 10 can veririm diyor. Rune ise 10 Fury/Mana veririm diyor. Bu Fury/ Mana canın yerine mi geliyor, yoksa hem 10 can hemde 10 fury/mana mı kazanıyorum)

Sorum açık değilse, bir kaç örnek daha verebilirim. Anlayan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Buna ilave olarak critical hits olayınıda tam çözemedim. 2 katı vurmak gibi bir durum mu bu? Örneğin barbarın passive yeteneklerinden weapon master balta kullanırsan %10 critical hit chance veririm diyor. Her 10 vuruştan biri kritik olacak demek ki bu yetenekten veren başka bir item/büyüm yoksa. Peki ama bu 1 vuruş ilave ne yapacak?

Dodge İngilizce kaçınmak demek. Zaten Dexerity bunu yapmıyor mu, yani savunmanı yükseltmiyor mu?

Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

hocam bu kadar detaya gerek yoktu, sorunun cevabi : Skillin kendi özelligi hep sabit kalir, rune ise buna ek özellik ve fiziksel görunus verir.yani evet, hem 10hp kazanirsin hem de mana/fury..
    Critical damage'in ne oldugunu biliyorsun, karakterinin detaylarina inventory'den baktiginda cri damage ve cri ihtimali yazar orda yazana göre cri vurursun....
    Dex çevikligi arttirdigi icin dodge verir ama her karakter dex'e yüklenmedigi icin dodge da var oyunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macgdestor -- 22 Mayıs 2012; 8:05:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mesela ben monk'um dex %305 bana yapılan saldırıların %70 i dodge elimdeki kalkandan dolayıda %15 i block kalan %15 i de bir şekilde hallediyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serden Geçti -- 22 Mayıs 2012; 9:18:48 >
  • Diablo 3 aldım daha setup u yüklerken UPdating setup files... diye ve %90 gibi bi yerde 30 dk bir süre kadar beklettim ama hep aynı yerde kalıyor sorun mu var acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SlashGuns -- 23 Mayıs 2012; 12:17:51 >
  • Nerde nasil gold farm yapmaliyiz?
  • ARKADAŞLAR SON GÜNLERDE HESAP ÇALINMALARI ÇOK OLUYORMUŞ.BENDE KORKTUM BU MOBİLE AUTHENTİCATOR OLAYINI ARKADAŞIMIZ AÇIKLAMIŞ AMA PEK ANLAMADIM BİRİSİ ADIM ADIM ANLATSA OLUR MU BİDE UYGULAMA IPHONE İÇİNDE GEÇERLİ Mİ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
  • diyelim ki oyunu hell de bitirdik. oyuna aynı karakterle başlarken hell seviyesinden mi başlıyoruz ? bide konuyu açan arkadaş oyundan memnun mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chessmate

diyelim ki oyunu hell de bitirdik. oyuna aynı karakterle başlarken hell seviyesinden mi başlıyoruz ? bide konuyu açan arkadaş oyundan memnun mu ?

bir karakter açıyorsun, o karakterle atıyorum level 25de normal'i, level 40da nightmare'i, level 60da hell'i bitiriyorsun ve inferno'ya başlıyorsun olay bu...bu karakterinle istediğin zorluk seviyesinde istedğin yerden istediğin zaman başlayıp tekrar oynayabilirsin...

konuyu açan benim, evet %90 memnunum oyundan
  • merhaba bu oyunda yeniyimde bi ark.ım bana guest key verdi. acaba ben onunla aynı bölümde oynayabilir miyim ? bi türlü beceremedik. ben public games'e girdiğimde onu davet edemiyorum üstüne geldiğimde starter değildir fln diyor.
    veya ben sadece onunla birlikte bi oyunda oynayamaz mıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: c.guleken

merhaba bu oyunda yeniyimde bi ark.ım bana guest key verdi. acaba ben onunla aynı bölümde oynayabilir miyim ? bi türlü beceremedik. ben public games'e girdiğimde onu davet edemiyorum üstüne geldiğimde starter değildir fln diyor.
    veya ben sadece onunla birlikte bi oyunda oynayamaz mıyım ?

Birbirinizi battle tag lerden arkadaş olarak ekleyin daha sonra biri oyun açtığında diğerini invite edecek. Ama sende guest key olduğu için oyunun bazı özelliklerinden yoksunsun. Co-op da onlardan biri olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.