Şimdi Ara

DIABLO III [ANA KONU] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
5
Favori
18.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kilinc

ben de dün denedim bu oyunu demodan. Çok boyutlu yapmamaları çok sinir bozucu olmuş. 360 derece donemiyorsun. ekranın sağ tarafı görünmüyor. İyice yanaşınca beyaz çizgi ile gösteriyor. Biraz düşük kalite imajı vermiş. Yakınlaşma uzaklaşma sağlanamıyor. Savaşın içinde hissedemiyorsun.

Para verip almayı düşünmem kesinlikle.

Kamera acilari mukemmeldir egerki kamera yaklasirsa uzaktan mortar atan demonlarin nerde oldugunu anlayamazsin, oyun en ust kalitede oyun bu turde daha iyisi zateb piyasada yok..pc de birkac saglam oyun daha var tabi bu sinifta.

Dusuk kalite gibi demissin konsollar 8 senelik oyunda devasa haritalar ayni anda gelen 40-50 monster var buna ragmen grafikler daha iyi olamaz. Daha iyisini istiyorsan 2000 liralik pc toplayacaksin. Herneyse sonuc olarak iste cahilce yorumlar kendini rezil etmekten baska birsey degil..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Or-Chan

quote:

ben de dün denedim bu oyunu demodan. Çok boyutlu yapmamaları çok sinir bozucu olmuş. 360 derece donemiyorsun. ekranın sağ tarafı görünmüyor. İyice yanaşınca beyaz çizgi ile gösteriyor. Biraz düşük kalite imajı vermiş. Yakınlaşma uzaklaşma sağlanamıyor. Savaşın içinde hissedemiyorsun.

Diablo 1 ve 2 yi oynadın mı daha önce?

Daha once PC'de Diablo 1 i oynamıştım. Gerçekten çok keyif aldığım bir oyundu. O nedenle heycanla demoyu indirdim.

quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

quote:

Kamera acilari mukemmeldir egerki kamera yaklasirsa uzaktan mortar atan demonlarin nerde oldugunu anlayamazsin, oyun en ust kalitede oyun bu turde daha iyisi zateb piyasada yok..pc de birkac saglam oyun daha var tabi bu sinifta.

Dusuk kalite gibi demissin konsollar 8 senelik oyunda devasa haritalar ayni anda gelen 40-50 monster var buna ragmen grafikler daha iyi olamaz. Daha iyisini istiyorsan 2000 liralik pc toplayacaksin. Herneyse sonuc olarak iste cahilce yorumlar kendini rezil etmekten baska birsey degil..

Bunun cehaletle ne ilgisi var. Teknik yorum mu yaptım. 360 derece kamera donmuyor. Bu warcraft'da bile vardı. Yine yakınlaşma da yok. Bunlar var da ben mi yok diyorum. O nedenle beğenmedim.
    Beğenen beğenir, tarz meselesi. Beklentim çok yüksekti, o nedenle düşük kalite imajı veriyor diyorum. Grafik kalitesinden bahsetmiiyorum. Cehalet, rezillik vs kelimeleri hoyratça kullanmamaya dikkat etmek lazım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Or-Chan

quote:

Diablo 1 ve 2 yi oynadın mı daha önce?

Daha once PC'de Diablo 1 i oynamıştım. Gerçekten çok keyif aldığım bir oyundu. O nedenle heycanla demoyu indirdim.

quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

quote:

Bunun cehaletle ne ilgisi var. Teknik yorum mu yaptım. 360 derece kamera donmuyor. Bu warcraft'da bile vardı. Yine yakınlaşma da yok. Bunlar var da ben mi yok diyorum. O nedenle beğenmedim.
    Beğenen beğenir, tarz meselesi. Beklentim çok yüksekti, o nedenle düşük kalite imajı veriyor diyorum. Grafik kalitesinden bahsetmiiyorum. Cehalet, rezillik vs kelimeleri hoyratça kullanmamaya dikkat etmek lazım.

Arkadasim asil hoyratca olan sizin diablo gbi bir oyuna para vermeye degmez falan demeniz..yani asil bu cok agir olmus ki diablo 3 15 milyondan fazla satmis bir oyundur..turu sevmezsiniz o ayri ozaman zaten almazsiniz herkes sevecek diye bir zorunluluk yok..

Oyunu suana kadar 100 saatten fazla oynamisimdir 1 kere bile kameradan rahatsizlik duymadim..ayrica oyunla ilgili elestirilecek birseyler varsa bunlar konsollarin gucuyle alaka sadece..bence grafik, kontroller, akicilik oynanis olarak konsollar icin daha iyisi yapilamazdi..

Size tavsiyem bu turu seviyorsaniz demo yu degilde oyunu edinin bir sure oynayin..

• herkes sevecek diye bir şey yok o nedenle alınmaz demedim. Almam dedim.
  • birlikte oynamak isteyen olursa ekleyin

gt: dewsucuk
  • birbirinizi yiyip durmayın
    konsollardaki olup olcak rahmet bu deyip çekin gidin
  • Demon hunter ve wizard ile bayagi bir kastim simdi bir monk dede actim onu kasicam hadi bakalim

• arkadaşlar ben önümüzdeki günlerde oyunu almak istiyorum ama bimeksde 12,7*10: 127 tl. liveda oyun 145 tl. benim konsolum slim 4 gb modeli harici hard disk alıp liveda mı oyun alayım yoksa kutulu olanamı alayım hangisi mantıklı sizce
  • Kutulu versiyonu daha uygunsa cevap açık zaten.

• barbarda level48i gordum. level60dan sonra monk kasacagim:) diablo 1 ve 2 oynamamis biri olarak yaziyorum bunlari oyun mukemmel ama ingilizce bilmeniz gerekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60tan sonrası ilerlemiyomu lvl? Bende şu 33temi tamda hatırlamıyorum nightmarede bıraktıgım barbar duruyodu başlarım belki yine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ir0n MaideN

60tan sonrası ilerlemiyomu lvl? Bende şu 33temi tamda hatırlamıyorum nightmarede bıraktıgım barbar duruyodu başlarım belki yine.

Ilerliyor tabikide ama 60 dan sonra paragon level a geciyorsun yani 60 level + paragon level in oluyor..paragon level inda 100 e kadar yolu var ama level atlamak cok zorlasiyor tabi..

• Takaslık eşyası olan var mı yahu ?

Elimde Amulet of Intelligence ve güzel Legendary Crossbow-lar var. Ben hand cross kullandığımdan kullanmıyorum. İlgilenen olursa haber versin.
  • bu oyun bir harika dostum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Takaslık eşyası olan var mı yahu ?

Elimde Amulet of Intelligence ve güzel Legendary Crossbow-lar var. Ben hand cross kullandığımdan kullanmıyorum. İlgilenen olursa haber versin.

Dostum senin oyuna giremiyorum bi türlü.benim modemde bi sııkıntı var , şu bat type muhabbeti

• quote:

Orijinalden alıntı: fateeh33

quote:

Dostum senin oyuna giremiyorum bi türlü.benim modemde bi sııkıntı var , şu bat type muhabbeti

Ortak sen bana mesaj at live üzerinden ben senin oyuna katılırım. Henüz master 1 de rahatlıkla farm yapamıyorum ancak iki kişi rahat yaparız.

80 K Dps var şu an tam istediğim build-i yapamadım. Item düşürmeye çalışıyorum şu an bir dolu gereksiz legendary var elimde.

En son 1700 K şık bir two hand mace düştü onu da kuzen aldı ama canavar gibi mace yani:)

Sen hangi karakter işe oynuyorsun?

• elimde ciddi miktarda item birikti rare itemleri eritmeye basladim ihtiyaci olan varsa eklesin, level 25im mucize bisiler beklemeyin :))

gt: dewsucuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saintlaure -- 16 Ekim 2013; 21:42:19 >
  • quote:

quote:

bunu koolayca cozersin ne marka modem kullaniyorsun port acman yeterli olacak
  • item bende zibil gibi.para da var.10 miyon civarı :)
    gem vs kaynıyor.
    pargon level 8 dim en son

port açmayı denedim çok sıkıntı.modem zyxel 660h Allah bildiği gibi yapsın bu modemi.

demon hunter için birşeyler var. ben biriktirmiyorum item ları vendor a satıyorum işime yaramayanları veya kırdırıyorum toz haline getiriyorum.

şuan critic skili ile 310 k dps oluyor. hp ise 120 k civarı.biraz iyiyim söylemesi ayıp
  • quote:

item bende zibil gibi.para da var.10 miyon civarı :)
    gem vs kaynıyor.
    pargon level 8 dim en son

port açmayı denedim çok sıkıntı.modem zyxel 660h Allah bildiği gibi yapsın bu modemi.

demon hunter için birşeyler var. ben biriktirmiyorum item ları vendor a satıyorum işime yaramayanları veya kırdırıyorum toz haline getiriyorum.

şuan critic skili ile 310 k dps oluyor. hp ise 120 k civarı.biraz iyiyim söylemesi ayıp

Abi 10 milyon gold nasıl yaptın yahu :) benim açlıktan ağzım kokuyor :) barbar mı var sende?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.