Şimdi Ara

DIABLO III [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
5
Favori
18.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Solu

Dün akşam başıma gelen komik bir olayı size anlatayım.. Haritayı temizledim görev yerine dönüyorum, yolda duran cesetlerden birine dokunup loot yapmadığımı fark ettim, kendi kendime kim uğraşacak bununla salla dedim ama bir yandan da içime kurt düştü ya iyi bir item çıkarsa diye.. Neyse geri döndüm cesedin üstünden geçtim ve dank diye legendary item düştü
    keşke videoya çekebilseydim..

Şu saatten sonra her cesedin üstünden geçicem. HEr 10 gold düşüşünde ise küfürü sayrıdırıcam :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

Orijinalden alıntı: Ermanglc

quote:

quote:

Oyunuorjinal satın aldım. Sorum şu dvd deki oyunu xbox hd kine yükleme imkanım varmı?

Tabi ki var. Diski konsola takıp ana menüdeki oyun logosunun (Play) üstüne gelip tuşuna bastıktan sonra Install seçeneğini seçin.

Teşekkürler. X e basında direk oyun açılıyor diye biliyordum ama akşama evde detaylıca bir bakayım.

Rica ederim. 'e basınca Game Details menüsü açılıyor. Orada Install seçeneği bulunuyor. Hatta bu işi Dashboard'daki yan menüden (My Games) kısmından da yapabilirsiniz. En basiti bu olduğu için bunu söyledim.

Oyunu install ettim cd den sonra cd y çıkardım ve oyunu açmayı denedim diski takın diyor. sebebi ne olabilir sizce.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Oyunuorjinal satın aldım. Sorum şu dvd deki oyunu xbox hd kine yükleme imkanım varmı?

Tabi ki var. Diski konsola takıp ana menüdeki oyun logosunun (Play) üstüne gelip tuşuna bastıktan sonra Install seçeneğini seçin.

Teşekkürler. X e basında direk oyun açılıyor diye biliyordum ama akşama evde detaylıca bir bakayım.

Rica ederim. 'e basınca Game Details menüsü açılıyor. Orada Install seçeneği bulunuyor. Hatta bu işi Dashboard'daki yan menüden (My Games) kısmından da yapabilirsiniz. En basiti bu olduğu için bunu söyledim.

Oyunu install ettim cd den sonra cd y çıkardım ve oyunu açmayı denedim diski takın diyor. sebebi ne olabilir sizce.

Doğrusu bu zaten, başlangıcı cdden yapacak sonra hddden devam edecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Doğrusu bu zaten, başlangıcı cdden yapacak sonra hddden devam edecek.

Cd tak çıkardan kurtulamadık desenize :D tmm eyw

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Solu

Dün akşam başıma gelen komik bir olayı size anlatayım.. Haritayı temizledim görev yerine dönüyorum, yolda duran cesetlerden birine dokunup loot yapmadığımı fark ettim, kendi kendime kim uğraşacak bununla salla dedim ama bir yandan da içime kurt düştü ya iyi bir item çıkarsa diye.. Neyse geri döndüm cesedin üstünden geçtim ve dank diye legendary item düştü
    keşke videoya çekebilseydim..

Şu saatten sonra her cesedin üstünden geçicem. HEr 10 gold düşüşünde ise küfürü sayrıdırıcam :D

Diablo2'de düşen item'lar kestiğin yaratığın seviyesine göre belirleniyordu. Atıyorum iyi bir yaratık kestiğinde düşen itemlar'da kestiğin yaratığın seviyesine göre iyi oluyordu. Diablo3'de tam bir rastgelelik durumu var ama gördüğüm kadarıyla iyi item düşürmek için hızlı yaratık kesmek gerekiyor tabi itemın düşeceği yer ve zaman muamma

• 25 level oldum ve bir sürü legendary itemım oldu. Act 3'e yeni başladım. Medium zorluk seviyesinde oyuna başladım ve iyi itemlara sahip oldukça oyun gerçekten kolaylaştı. Medium'da oynuyorsun sonuçta diyebilirsiniz ama oyunda en çok zorlandığım kısım
    Skeleton King'i öldürürken oldu. Ne Butcher'ı, ne de Belial'ı bir kere bile ölmeden öldürdüm. İlk oyunda Butcher'ı öldürebilmek için aynı katta tur attığımı hatırlarım.
    Bence oyunda ilerledikçe kendi zorluk seviyesi içerisindeki dengeyi tutturamamışlar.

Neyse, millet serinin eski oyunlarıyla karşılaştırıp 3. oyundan hoşnutsuzluk duyuyor olabilir fakat ben oyunu çok beğendim. Ayrıca konsolda bu kadar rahat kontollere sahip olması da tuzu biberi olmuş. Monk'umla tam gaz devam.

• quote:

25 level oldum ve bir sürü legendary itemım oldu. Act 3'e yeni başladım. Medium zorluk seviyesinde oyuna başladım ve iyi itemlara sahip oldukça oyun gerçekten kolaylaştı. Medium'da oynuyorsun sonuçta diyebilirsiniz ama oyunda en çok zorlandığım kısım
    Skeleton King'i öldürürken oldu. Ne Butcher'ı, ne de Belial'ı bir kere bile ölmeden öldürdüm. İlk oyunda Butcher'ı öldürebilmek için aynı katta tur attığımı hatırlarım.
    Bence oyunda ilerledikçe kendi zorluk seviyesi içerisindeki dengeyi tutturamamışlar.

Neyse, millet serinin eski oyunlarıyla karşılaştırıp 3. oyundan hoşnutsuzluk duyuyor olabilir fakat ben oyunu çok beğendim. Ayrıca konsolda bu kadar rahat kontollere sahip olması da tuzu biberi olmuş. Monk'umla tam gaz devam.

Hocam aynı şeyi ben de yaşadım. Mediumda başladım, Skeleton kingde yalan olmasın 8-9 kere öldüm. Hatta çıkıp oyundan tekrar easyde başlamak istedim, internetten rehbere baktım skeleton king için eğer kaçırdığım var mı diye. Ardından kestim bi şekilde. Sonra butchera falan gelene lkadar oyun o kadar kolaylaştı ki Skeleton king hariç hiç bi bossta ölmedim ya bi sorun var zorluk seviyesinde ya da biz iyi oynuyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Reykjavik

quote:

25 level oldum ve bir sürü legendary itemım oldu. Act 3'e yeni başladım. Medium zorluk seviyesinde oyuna başladım ve iyi itemlara sahip oldukça oyun gerçekten kolaylaştı. Medium'da oynuyorsun sonuçta diyebilirsiniz ama oyunda en çok zorlandığım kısım

Hocam aynı şeyi ben de yaşadım. Mediumda başladım, Skeleton kingde yalan olmasın 8-9 kere öldüm. Hatta çıkıp oyundan tekrar easyde başlamak istedim, internetten rehbere baktım skeleton king için eğer kaçırdığım var mı diye. Ardından kestim bi şekilde. Sonra butchera falan gelene lkadar oyun o kadar kolaylaştı ki Skeleton king hariç hiç bi bossta ölmedim ya bi sorun var zorluk seviyesinde ya da biz iyi oynuyoruz

Karakterin üstündeki 1-2 tane item hariç hepsini kendim craftladım. En kötü itemım rare kalitede. Bence oyundaki drop ratelerin PC versiyonuna göre yüksek olması oyunu zorluk bakımından etkiledi. Çok sağlam itemlarla bossların karşısına çıkınca doğal olarak kolay geliyor.

• PC'de 300 saatin üzerinde oynadım oyunu ancak daha önce oynamamış arkadaşlar için söyleyim, diablo'nun tadı level 60'dan sonra çıkar. Bir zaman gelecek yerdeki rare itemleri almayacaksınız bile Benim PC'de dilim yandığından konsol versiyonuna dokunmayı düşünmüyorum ancak co-op olarak oldukça eğlenirsiniz, bir yere kadar...
  • Kendi classına ait olmayan legendary item düşüren oldumu bana ne düştüyse işime yarıyo barbarım zırhlar kesin str veriyo silahlarda zaten tam bana göre
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    benim bir kere dondu
  • William06 kullanıcısına yanıt
    Bana 2 defa oldu. Güzelim itemleri satmak zorunda kaldım.
  • Oyun gayet guzel akici ama bazi Arkadaslar grafikler cok iyi falan olmus demis ama ortalama bir grafik var oyunda yahu hatta bazi yerler detay yoksunu ve ortalamanin altindada diyebilirim..benim bilmedigim baska bir durummu var acaba anlamadim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 12 Eylül 2013; 13:17:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • skeleton king de takıldım adam fena vuruyor dün gece geçemeyince bıraktım bugün akşam tekrar deneyeceğim
  • craft ne
    rare ne
    legendary ne
    farm ne

bunlar ne biaa
    bilmiyoruuuummm biri anlatabilirmiiii

• Demon hunter kesinlikle en iyi 2 siniftan biri hizinin avantajlari cok buyuk, 9 levelda skelation king i pek zorlanmadan kestim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birmezun

craft ne
    rare ne
    legendary ne
    farm ne

bunlar ne biaa

Craft=üretmek/oluşturmak anlamına geliyor. Oyunda yaratıklardan düşürdüğün eşyaları demircide bileşenlerine ayırıp daha sonra kendi eşyalarını üretebiliyorsun.
    Rare=nadir demek. Adından da anlaşıldığı gibi oyunda nadir düşen eşyalara deniyor ve isimleri sarı renkli yazıyor.
    Legendary=efsanevi demek. Oyunda düşmesi en zor eşya çeşidi, aynı zamanda en çok özelliğe sahip eşyalar bunlar oluyor. İsimleri turuncu yazıyor.
    Farm=bir amaç için (level yükseltme, eşya düşürme) sürekli gerçekleştirdiğin birşey. Mesela tamamen sallıyorum oyunda sadece bir bölgedeki yaratıklardan özel bir kılıç düşüyor diyelim. Sen bu kılıcı düşürene kadar o yaratıkları kesersen bir nevi eşya farmlamış oluyorsun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: birmezun

craft ne
    rare ne
    legendary ne
    farm ne

bunlar ne biaa

Craft=üretmek/oluşturmak anlamına geliyor. Oyunda yaratıklardan düşürdüğün eşyaları demircide bileşenlerine ayırıp daha sonra kendi eşyalarını üretebiliyorsun.
    Rare=nadir demek. Adından da anlaşıldığı gibi oyunda nadir düşen eşyalara deniyor ve isimleri sarı renkli yazıyor.
    Legendary=efsanevi demek. Oyunda düşmesi en zor eşya çeşidi, aynı zamanda en çok özelliğe sahip eşyalar bunlar oluyor. İsimleri turuncu yazıyor.
    Farm=bir amaç için (level yükseltme, eşya düşürme) sürekli gerçekleştirdiğin birşey. Mesela tamamen sallıyorum oyunda sadece bir bölgedeki yaratıklardan özel bir kılıç düşüyor diyelim. Sen bu kılıcı düşürene kadar o yaratıkları kesersen bir nevi eşya farmlamış oluyorsun.

demircimii
    eşya ayrıştırmakmııı
    nasıl ayrıştırılıyoorr

• Kasabalarda demirci ocakları bulunuyor. Demir ocağında smelter denilen, eşyaları ayrıştırmak için kullanılan bir demir fırını var. Sen bulduğun magic, rare ve legendary eşyaları burada eritiyorsun. Karşılığında sana bileşenlerini veriyor. Sen bu bileşenleri yine aynı demir ocağındaki usta ile konuşup tarifi bulunan eşyaları craftlamakta kullanıyorsun. Eşya tariflerini ustaya altın karşılığında öğretiyorsun.
  • Razura kullanıcısına yanıt
    o demirci de benden cahilmişşşş haa
    bıraksın demirciliği memirciliği
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.