Şimdi Ara

Diablo III [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.503
Cevap
74
Favori
1.546.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bal'zamon gelsin Diabloyu diriltmeyeen iyi hikaye işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: Murjuk

Bartuc'u kestik bu arada onu da hatırlatayım, Travincal'da ya da Throne Room'daydı.

hiç hatırlamıyorum valla o kadar kişi kestikki.
  • D3 elbet bir gün çıkacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akman39

D3 elbet bir gün çıkacak.

lütfen, umut vermeye devam et. blizzard nuh diyor peygamber demiyor çünkü...
  • ortalığı sarsacak...merakla bekliyorum...
  • 12-13 yaşında veletler aa eksiği var kırıklar var, bu ne 2010 yılında böyle grafik mi olur diye eleştirecekler ya bu oyunu bitiyorum o durumlara.
  • Şu sıralarda ortada dolaşan Diablo III haberinin PC GAMER'in gelecek ABD baskısında yayınlanacağı söylentisi dergi tarafından yalanlandı

Dergi resmen, Diablo söylentilerinin yanlış olduğunu belirtti. Ağustos ayında iki büyük oyunun çıkış haberinin geleceğini ama bunların Blizzard ile alakası olmadığını da ekledi.

Biz de LEVEL olarak soruyoruz? Blizzard değil midir yeni grafik tasarımcıları ararken "Diablo serisinin yapımcısı Blizzard yetenekli grafikerler arıyor!" diye iki yıldan beri kendi sitesinden bas bas bağıran? Wrath of The Lich King söylentilerinin de bir hafta önceden ortaya sızdığını da belirmek lazım. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyip devam edelim;

Bu söylenti ilk olarak PC GAMER Ağustos sayısında büyük bir haberi yayınlayacağını ama bunun için şimdiden sabırsızlandığını, bunun yarattığı stresin ufak tuvaletinizi tutarken dans etmeye benzediğini yazması ile başladı.

Söylentiler şöyle;

*PC GAMER muhtemelen Mayıs ayında Blizzard'ı başka dergilerle ziyaret etti.
    *PC GAMER muhtemelen Starcraft II'nin Mayıs sonunda çıkış tarihinin açıklanacağını biliyor.
    *Blizzard'ın Haziran ayında Paris'te düzenlenecek dünyaçapında daveti gerçekleşene kadar bundan bahsedemeyecek (Diablo III).
    *29.06.2000 tarihinde Diablo II piyasaya çıktı. Ertersi yıl aynı tarihte ek paket "Lord of Destruction" raflarda yerini aldı.
    *PC GAMER, SANSÜRLENDİ diyerek D3 haberini yalanlıyor. Sansür kelimesi şüphelenmek için yeterli değil mi?

Bakalım, biraz bekledik mi bu ihtimallerin doğru olup olmadığını göreceğiz. Şu sıralar Blizzard hakkında ortada dönen çok dedikodu var. Mutlaka birşeyler olacak ama ne?..

Not: Level dergisinden alıntıdır...

• oyunun duyurulacağı duyruluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: leco

Şu sıralarda ortada dolaşan Diablo III haberinin PC GAMER'in gelecek ABD baskısında yayınlanacağı söylentisi dergi tarafından yalanlandı

Dergi resmen, Diablo söylentilerinin yanlış olduğunu belirtti. Ağustos ayında iki büyük oyunun çıkış haberinin geleceğini ama bunların Blizzard ile alakası olmadığını da ekledi.

Biz de LEVEL olarak soruyoruz? Blizzard değil midir yeni grafik tasarımcıları ararken "Diablo serisinin yapımcısı Blizzard yetenekli grafikerler arıyor!" diye iki yıldan beri kendi sitesinden bas bas bağıran? Wrath of The Lich King söylentilerinin de bir hafta önceden ortaya sızdığını da belirmek lazım. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyip devam edelim;

Bu söylenti ilk olarak PC GAMER Ağustos sayısında büyük bir haberi yayınlayacağını ama bunun için şimdiden sabırsızlandığını, bunun yarattığı stresin ufak tuvaletinizi tutarken dans etmeye benzediğini yazması ile başladı.

Söylentiler şöyle;

*PC GAMER muhtemelen Mayıs ayında Blizzard'ı başka dergilerle ziyaret etti.
    *PC GAMER muhtemelen Starcraft II'nin Mayıs sonunda çıkış tarihinin açıklanacağını biliyor.
    *Blizzard'ın Haziran ayında Paris'te düzenlenecek dünyaçapında daveti gerçekleşene kadar bundan bahsedemeyecek (Diablo III).
    *29.06.2000 tarihinde Diablo II piyasaya çıktı. Ertersi yıl aynı tarihte ek paket "Lord of Destruction" raflarda yerini aldı.
    *PC GAMER, SANSÜRLENDİ diyerek D3 haberini yalanlıyor. Sansür kelimesi şüphelenmek için yeterli değil mi?

Bakalım, biraz bekledik mi bu ihtimallerin doğru olup olmadığını göreceğiz. Şu sıralar Blizzard hakkında ortada dönen çok dedikodu var. Mutlaka birşeyler olacak ama ne?..

Not: Level dergisinden alıntıdır...

Bu yazdığın alınmtı zaten MAyıs ayının başından beri var. Yani oyun severler çoktan duydu. Ama Blizzard yalanladı bu haberleri. Ve ortada şu an gezen Siablo 3 dedikodusu felanda yok. Çıktı ve yalanlandı. Zira şu an Diablo 3 ile ilgili tek bir haber bile yok...

• zannedersem bir çıktığı bir ön siparişini verdiğim zaman 2 kere zarıl zurul ağlayacam sevincimden...
  • diablo kesme ahdımı sonunda zorda olsa gerçekleştirdim.
    level 28 olmuş bowazonumu yaklaşık 20 kere yere indirdi.
    sanırım versiyon 1.11 i baya bir zorlaştırmışlar 1.09 da tamam uzun süre diablo ölmüyordu ama bende en fazla 2 kere ölüyodum.
    zorlu çekişmeden birkaç resimle süsleyelim belki oynamayanlarında canı çeker bir diablo yahnisi

işte ilk yakınlaşmamız

Diablo III [ANA KONU]

ölmem pekte uzun sürmüyor alevlerinden çok ağzından çıkardığı kırmızı lighting fazla yaşatmıyor.

Diablo III [ANA KONU]

uzunca uğraştan sonra nihayet final güle güle diablo

Diablo III [ANA KONU]

• Arkadaşlar bu işler öyle uzak diyarlardan söylenti beklemekle olmaz. Adamakıllı gideceksin bilgi alacaksın, yok mudur Dünya üzerinde diablo meraklısı gazeteciya da ajans muhabiri cidden merak ediyorum, saçma sapan insanların götüyle başıyla uğraşıyorlar ama milyon dolarlık şu oyun sektörünün haberini yapmıyorlar ayar oluyorum.
  • nası olcak merak ediyorum
  • eğer cıkarsa alıcagım ilk orjinal cd olabilir !
  • Ne oyunmuş yau bu kadar insanı cebelleştiryo burda
  • Blizzard'ın RPG serisi oyunu Diablo hakkında PC Gamer dergisinde çıkan söylentilerin üzerinden iki hafta geçmesinin ardından, Diablo serisine çıkması beklenen yeni oyun hakkında Alman dergisi PC Action yeni bir iddiada bulundu. Dergi iddasını, "Tanınmış oyun geliştiricisinden, çok beklenen bir oyun hakkında gizli bilgiler" başlığı altında verdi. Verilen haberin genelinde artık Diablo serisi ile özdeşleşmiş "Hell" ve "Cows" kelimelerinin özellikle vurgulanması oyunu merakla bekleyen oyuncularda heyecana sebep oldu. Eğer verilen haber doğruysa çok yakın bir zamanda olmasada Diablo 3 için güzel haberler alabiliriz. Ancak eğer Diablo hayranlarını üzecek bir söylenti ise çok daha kısa bir sürede haberimiz olacaktır.

Tr Gamer
  • 2-3 hafta içinde Blizzard yeni bir oyun duyuracakmış...

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=52982
  • diablo serisi efsane ztn diablo 3 gelinmiş son nokta olacaktır...bakalım sistemimiz oyunu kaldırabilecekmi
  • Hiç zannetmiyorum Diablo 3 ün duyurulacağını.Diyelim duyuruldu,daha sc2 var 1 sene sonra sc2 expansion var.Ondan iki sene sonra yani 2011 de anca çıkar.Oda belki
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.