Şimdi Ara

Diablo III [ANA KONU] (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.503
Cevap
74
Favori
1.546.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • starcraft2 nin betası 4-5 ay sürmüştü.. bari 2012 ilk çeyreğe çıkarsa..
  • Pfff olmadı bu
  • An itibariyle sizle twitter'dan diablo sayfasının paylaştığı bir tweet'i paylaşıyorum.

"Diablo

The #D3 beta test approaches! Please make sure your #Battle.net #Beta Profile information is up to date:http://ow.ly/5UGDP"

http://twitter.com/Diablo/status/98917235887849472

çok güzel oldu bu.

• Ters köşe yapıcaklar heralde ulen Blizz.
  • Tamamen milletin sinirini yatıştırmak için yazılan bir blue post.
  • Bakalım, bekliyoruz
  • Önümüzdeki Blizzcon'da oyunun çıkış tarihi resmen açıklanmalı yoksa sonsuza dek susmalılar
  • Beta çıksada keşke bide katılabilsek oyun gelene kadar oyalar vallahi :)
  • Ekimde filan mı çıkacak yani beta?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helldancer

Activision - Blizzard ortaklığının maddi ölçeklerinden bahsetti şu ana kadar, sadece sunumun en başında " Diablo 3 beta 3. çeyrekte çıkacak" denildi.

Yarın iş var yatmam gerekiyor, inşallah sabah bu sayfaya baktığımda mutlu haberi görürüm.

• Q3 = Quarter 3 = Temmuz - Ağustos - Eylül aylarını kapsıyor. Beta Q3'de çıkacağına göre en geç Eylül sonuna kadar çıkacak.

Diablo III'ün betası Starcraft 2'den daha kısa olacaktır. SC 2'deki Beta'nın amacı ırklar arasındaki dengeyi kontrol etmek ve ona göre balans yapmaktı. Bu sefer herhangi bir denge kaygısı yok, oyun aslen PvE olacak. Dolayısıyla oyun çıktıktan sonra istedikleri gibi patch yaparlar. PvP'de daha çok değişir, kervanı yolda düzerler. Yani Blizz'in betadan "şu karakter nasıl olmuş, bu skill nasıl olmuş bir bakalım" gibi bir beklentisi yok. Sadece Bnet 2.0 ile ilgili testler yapacaklar.

Velhasıl öyle SC 2'deki gibi uzun bir Beta sürecine gerek yok. Benim tahmini 1-2 aylık bir sürenin yeterli geleceği yönünde. İyimser bir bakış açısıyla, 20 Ağustos'da Beta çıksa, en geç 20 Ekim'de biter. Oyun Ekim sonu gibi dağıtıma girer ve Kasım'ın sonlarına doğru da çıkmış olur.

Yok önümüzdeki seneye sarkacaksa da vız gelir tırıs gider. Skyrim'dir Battlefield 3'dür, The Old Republic'dir bizi 1 sene oyalar nasıl olsa. SC 2'yi hiç saymıyorum bile.

Edit: Farkında olmadan 666. mesajı da Diablo III forumuna atmış olduk. Hayırdır inşallah. Zaten Diablo III t-shirt'ü ile dolanırken millet dönüp dönüp bakıyor, iyice adımız çıkacak sataniste bilmem neye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fabrice -- 4 Ağustos 2011; 9:08:22 >

• Facebook'taki Blizzard açıklaması:

"The Diablo III beta test approaches! We’ve just updated our System Check program and would like everyone to update their Battle.net Beta Profile information by running the new one. You should do this regardless of whether there have been hardware changes made to your system."

Yani sistem kontrol eden programı tekrar çalıştırmamızı istiyorlar çünkü yenilemişler. Eğer Betaya kaydolduysanız Battle.Net e login olup Beta Profile Settings'ten programı tekrar çalıştırın.
  • Dün geceki konferanstan bişey çıkmadı galiba? Hey allahım ya daha beta tarihini bilmek bile bir eziyet :D
  • System Check'i yenileme sebebleri bir çok kişi firewaal vb. sebeblerden dolayı kayıt olamıyordu. Bunlardan biride benim. Battle.net teknik servisde şikayetimi paylaştım sağolsun blizzard ekibi baya ilgi gösterdi. Güvenli modda bilgisayarımı açmamı ordan nasıl bir şekilde sistemimi battle.net'e göndereceğimi gösterdiler. denedim fakat yine çalışmadı. İnternetten kaynaklanan bişey olduğunu sanıyodum fakat farklı bir olaymış meğer. Sonra benden DxDiag ve msinfo dosyalarını isterdiler ve kaydımı yaptılar. Şimdi bakıyorumda System Check'de bu problemi gidermişler. İndirdim bu gün ve çok rahat bi şekilde kaydımı yaptırdım problemde çıkmadı. Aslında bu konferasta amaçları Beta tarihini açıklamak olacaktı fakat bir çok kişi teknik bir hata yüzünden kaydını yapıramayıp mağdur olmuştu. Bence şuan Blizzard en iyisini yaptı umarım bu ay sonuna Betayıda çıkarırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasd4441

Dün geceki konferanstan bişey çıkmadı galiba? Hey allahım ya daha beta tarihini bilmek bile bir eziyet :D

Hakikaten ya? 1 ağustos dedik de ne oldu, official olarak item satılacağını öğrendik işte. Eeee?
  • Sanırım isteyenler single'ı offline da oynayabilecekler.

http://forums.battle.net/thread.html?topicId=27387874231&pageNo=1&sid=3000#16
  • quote:

Orijinalden alıntı: EaqLe

Sanırım isteyenler single'ı offline da oynayabilecekler.

http://forums.battle.net/thread.html?topicId=27387874231&pageNo=1&sid=3000#16

Doğrudur.
  • bende sonunda system check yapabildim
  • Bi diablo bi de half life ömrümü çürüttünüz bekle bekle.
  • 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.