Şimdi Ara

Diablo III [ANA KONU] (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.503
Cevap
74
Favori
1.546.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaslar yeni haberler geliyor, hazirlanin, Blizzard skill rune lari da kaldirmaya hazirlaniyor, yani skill rune falan da olmayabilir. Talisman gitti, skill point ler gitti skill rune lar gitmek uzere hatta bundan sonra skillerin kendileri bile ucurulabilir, benden soylemesi... Bravo Blizzard! Fanboi larin bile sabri var diye tahmin ediyorum, bakalim ne zaman bam teline dokunacaklar.

ortalığı karıştırmakta üstüne yok be kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: trident02

Arkadaslar yeni haberler geliyor, hazirlanin, Blizzard skill rune lari da kaldirmaya hazirlaniyor, yani skill rune falan da olmayabilir. Talisman gitti, skill point ler gitti skill rune lar gitmek uzere hatta bundan sonra skillerin kendileri bile ucurulabilir, benden soylemesi... Bravo Blizzard! Fanboi larin bile sabri var diye tahmin ediyorum, bakalim ne zaman bam teline dokunacaklar.

Anlamsız olmaz mı ? yani bunun neresi RPG olur ? blizzard skill pointleri bile düzenler diye düşünüyorum, dengeleyemedikleri bir durum ortada zaten ancak bunlar süreç içerisinde düzenlenecektir, şu anda tam anlamıyla olmuş birşey beklememizde yanlış olur , sonuç olarak d2 yi de yapan blizzard north kadrosu yapmıyor bu oyunu arkadaşlar onlar dağılalı çok oldu, hoşgörülü olmak lazım.Bu kadar süredir canla başla oynadığımız d2 nin üstüne bu kadar karalama yapmak bize yakışmaz ;) sonuçta bunca sene oynattılar , yaptılarsa bi hata o kadarda olsun..

• quote:

Diablo III [ANA KONU]

• quote:

Diablo III [ANA KONU]

• quote:

• Barbar skill show yapmış resmen buna nazaran monk ise en az skille sahip karakter acaba oynanışı nasıl olacak monk az ama öz skillere mi sahip? Birde bu skillerden kaç tanesini kullanabiliyorduk aktif ve pasif olarak?
  • Valla arkadaslar ister troll deyin ister baska bir sey ama ben bunu durup dururken uydurmadim asagida konunun ipuclari var, altindaki yorumlara da bakin:

http://diablo.incgamers.com/blog/comments/blue-on-the-potential-runestone-revision

Simdi acikca "kaldirilacak" demiyor, ama hatirlayalim skill pointler ucurulmadan once de cok benzer haberler gelmisti, zaten yazimda da "kaldirildi" demedim "hazirlaniyor" dedim. Blizzard oyunun cikmasina yakin' bir sistemde bu kadar sacma degisiklikler yapmayi dusunuyorsa, o sistemi genelde komple ucuruyor, uzerinde ugrasip vakit harcamiyor, bugune kadar hep oyle oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 3 Ağustos 2011; 21:28:35 >

• quote:

Valla arkadaslar ister troll deyin ister baska bir sey ama ben bunu durup dururken uydurmadim asagida konunun ipuclari var, altindaki yorumlara da bakin:

http://diablo.incgamers.com/blog/comments/blue-on-the-potential-runestone-revision

Simdi acikca "kaldirilacak" demiyor, ama hatirlayalim skill pointler ucurulmadan once de cok benzer haberler gelmisti, zaten yazimda da "kaldirildi" demedim "hazirlaniyor" dedim. Blizzard oyunun cikmasina yakin' bir sistemde bu kadar sacma degisiklikler yapmayi dusunuyorsa, o sistemi genelde komple ucuruyor, uzerinde ugrasip vakit harcamiyor, bugune kadar hep oyle oldu.

Diablo III [ANA KONU]

• bu resim işkence için birebir!!! Fırtına süpersin

• herkez son 1 buçuk saati mi beklemekte :)
  • konuya ne oldu böyle oralığı sarsacak merakla bekliyorum yazıyor sürekli
  • Son durum nedir saat kaçta olacak Beta duyurusu?
  • @draguthleon o resim aşırı gay ya o bir klipten alınma sanırsam baya gay klibi vardı o adamı hatırlıyorum sanki bi yerlerden. Neyse konuyu dağıtmayalım diyecem ama FIRTINA nın koyduğu resimler koparıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_Warrior

Son durum nedir saat kaçta olacak Beta duyurusu?

Beta duyurusu olucakmı kesin bilinmez ancak biz bir azimle beklemekteyiz.Türkiye saatiyle 23:30 da başlayacak konferans.
  • %90 beta tarihi açıklanacak. 23:30 da başlaya konferans kaçta biter bilmem. Canlı dinlemek için kayıt olmuştum ama link falan gelmedi. Zaten klanca DDO kascaz bu gece. 00:30 da buralardayım.
  • Bu SystemCheck olayında şeyi keşfettim benim Network Adress 0.0.0.0 gözüküyor ilgisi var mı hata ile acaba?
  • Klasik müzik çalmakta şu anda canlı yayın ekranında... Yarın da işe gitmem gerekecek peh
  • Medic gibi sesi olan bir bayan " Katılımcıları bekliyoruz, 2 dk içerisinde yayına başlayacaz" dedi amma hadi hayırlısı.
  • hell dancer başvuruna mail geldi ve bağlantı üzerinden mi izliosun?

bizimde izleyebileceğimiz bir kaynak varmıdır bağlantı maili gelmedi çünkü
  • Diablo 3 Beta 3. çeyrekte çıkacak dedi ya bu en son Eylül ediyo ozaman.
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.