Şimdi Ara

Diablo III [ANA KONU] (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.503
Cevap
74
Favori
1.546.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar konuya uzak kaldim biraz, cikis tarihine dair gelisme var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syn7ax

Arkadaslar konuya uzak kaldim biraz, cikis tarihine dair gelisme var mi ?

yok.
  • quote:

Yarın büyük ihtimalle Beta çıkış tarihini açıklayacaklar.
  • evet ben düşünüyorum d2 de de bu durum böyleydi d3 de de aynı olacak
    bende blizzard bu işi iyi düşünmüş nasıl olsa bu ticaret öyle ya da böyle oluyordu zaten
  • Ticaret micaret umrumda değil,o skill point sistemi değişmemeli,onun yerine biraz uğraşıp dengeyi sağlasalar da en iyi build sorunu çıkmasa...
  • @theFaLLeN
    bu yazıyı ben yazmadım tam okumamışsınız altında kaynak vermişim
    benim yaptığım tamamen paylaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TssdR

Blizzard önce serverlarında hile/bot kullandırtmayacağının garantisini versin. Diablonun sicili bu konuda çok kötü. Temiz bir server benim gözümde oyunun kendisinden daha önemli.

+1

Yıllarca Almanya ve Ukrayna serverlarında Diablo II oynadım.Bu serverlar şahsi çabalarla kurulmuş ve aynı anda sadece 200 civarı insanın online olduğu serverlardı.Bu süre zarfında battle.net'i hiç denemedim.Çünkü Battle.net hakkında söylenenler hiç hoşuma gitmemişti.

Daha sonraları bu bahsettiğim serverlarda oyuncu sayısı iyiden iyiye azalınca Battle.net'i denemeye karar verdim ki denemez olaydım!!!

Battle.net denen yerde BOT'dan başka hiç bir şey yoktu!!!Hemen hemen her oyuncu BOT'larla item ve rune kasıyordu.Benim gibi hileye karşı olan bir oyuncu bile madem herkes bot kullanıyor,benim başım kel mi psikolojisine giriyor!

Battle net'de sorc merc için infi,pala için enigma yazmak malesef çok basit.Bu sebepten dolayı oyunda bir şeyi başarma duygusuna erişemiyorsunuz!

Umarım Diablo 3 ile bu olayların önüne ciddi manada geçilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyerzzz

quote:

Orijinalden alıntı: TssdR

Blizzard önce serverlarında hile/bot kullandırtmayacağının garantisini versin. Diablonun sicili bu konuda çok kötü. Temiz bir server benim gözümde oyunun kendisinden daha önemli.

+1

Yıllarca Almanya ve Ukrayna serverlarında Diablo II oynadım.Bu serverlar şahsi çabalarla kurulmuş ve aynı anda sadece 200 civarı insanın online olduğu serverlardı.Bu süre zarfında battle.net'i hiç denemedim.Çünkü Battle.net hakkında söylenenler hiç hoşuma gitmemişti.

Daha sonraları bu bahsettiğim serverlarda oyuncu sayısı iyiden iyiye azalınca Battle.net'i denemeye karar verdim ki denemez olaydım!!!

Battle.net denen yerde BOT'dan başka hiç bir şey yoktu!!!Hemen hemen her oyuncu BOT'larla item ve rune kasıyordu.Benim gibi hileye karşı olan bir oyuncu bile madem herkes bot kullanıyor,benim başım kel mi psikolojisine giriyor!

Battle net'de sorc merc için infi,pala için enigma yazmak malesef çok basit.Bu sebepten dolayı oyunda bir şeyi başarma duygusuna erişemiyorsunuz!

Umarım Diablo 3 ile bu olayların önüne ciddi manada geçilir.

Evet aynen katılıyorum söylediklerine. Bu sorunun önüne geçmezlerse ciddi anlamda sıkıntı var demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: y_hayalet

@theFaLLeN
    bu yazıyı ben yazmadım tam okumamışsınız altında kaynak vermişim
    benim yaptığım tamamen paylaşım

Dostum gördüm alıntı olduğunu. Ben de "sen yazdın" diye iddiada bulunmadım ki. Sadece yazılmış yazı ile ilgili yorum yaptım. Eline sağlık, bulmuşsun, bizimle de paylaştın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theFaLLeN -- 2 Ağustos 2011; 22:36:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerow

Athene ne diyorsa katılıyorum adam hislerime tercüman olmuş.

B adamı ara sıra takip ediyordum gerçekten beni çok güldürüyor seviyorum valla inglizceside gayet anlaşılabilir bence :) He bu arada dediklerine bende katılıyorum profesyonel oyuncular için cennet olacak tabi. Kendiside best gamer in the world zaten. Hatta neydi bu best paladin miydi neydi öyle ünvanlar vermişti kendine :) Yalnız kız arkadaşı çok tatlı ya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyraél

Ticaret micaret umrumda değil,o skill point sistemi değişmemeli,onun yerine biraz uğraşıp dengeyi sağlasalar da en iyi build sorunu çıkmasa...

Skill sisteminin yeni hali eskisinden çok daha iyi, iyi ki değiştirdiler, umarım böle kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRTINA

quote:

Ticaret micaret umrumda değil,o skill point sistemi değişmemeli,onun yerine biraz uğraşıp dengeyi sağlasalar da en iyi build sorunu çıkmasa...

Skill sisteminin yeni hali eskisinden çok daha iyi, iyi ki değiştirdiler, umarım böle kalır.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: aQua~MaDooR`

quote:

Yarın büyük ihtimalle Beta çıkış tarihini açıklayacaklar.

Iyi bari isik var yani. Aralikta askere gitmeden betaya goz atabilseydik..
  • quote:

quote:

Bence de yeni skill sistemi çok daha iyi olmuş. Benim aklıma takılan başka noktalar var.

Bilmiyorum Blizzard açıkladı mı. Runestone lar olacağını biliyoruz. Bunlar skill lere takılabilecek. Peki D2 den bildiğimiz rune lar(zod,ber,jah vs.) Diablo 3 te olacakmı ve de bunlarla yapılan runeword ler.

Diğeri ise bu stats lerin otomatik dağılma meselesi. Bence bunu tercihe bırakmaları daha iyi olur. İsteyen otomatik dağılmasını sağlasın isteyen manual dağıtsın.

• Benim bildiğim Runewordlar D3 te olmayacak, en azından şimdiye kadar gördüğüm kaynaklar bu yönde.

Biraz eski tarihli, ama sanırım bunu kimse vermedi, en azından ben göremedim. Blizzard Runestone ların skillere nasıl etki ettiğini gösteren bir sayfa hazırlamış. Bunda bazı skillerin hangi rune da ne etki gösterdiğini ve görsellerin ne derece farklılaştığı görünebiliyor.

http://us.blizzard.com/diablo3/world/systems/runestones.xml

Buraya bakmanızı öneririm, aralarında bazı Runestonlar gayet ilginç etkiler yapıyor skillere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manatox -- 3 Ağustos 2011; 0:30:39 >
  • Arkadaşlar blizzardın bu yaptığı pvpde item sıkıntısı felan arkadaşlar konuşmuşlar işte pvp önemli pve önemli diye. Banaöyle geliyorki bizim türk arkadaşlar bunada el atarlar ? Hani wow paralı olmasına rağmen parasız pvp servarları açabiliyorlardı. Bi oyunun datasını alıp pvpye çevirmek mümkün galiba... Sanırım diablo 3 içindeböyle bi çalışma ilerleyen yıllarda olabilir ? Yanılıyor olabilirimde ortamın gerginliğini geçirmek için yazdım... Kolay gelsin herkeze inşallah yarın mutlu bi son olabilir...
  • Oyun ciksin gerisi faso fiso...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

Oyun ciksin gerisi faso fiso...

casual player alert.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

quote:

quote:

Bence de yeni skill sistemi çok daha iyi olmuş. Benim aklıma takılan başka noktalar var.

Bilmiyorum Blizzard açıkladı mı. Runestone lar olacağını biliyoruz. Bunlar skill lere takılabilecek. Peki D2 den bildiğimiz rune lar(zod,ber,jah vs.) Diablo 3 te olacakmı ve de bunlarla yapılan runeword ler.

Diğeri ise bu stats lerin otomatik dağılma meselesi. Bence bunu tercihe bırakmaları daha iyi olur. İsteyen otomatik dağılmasını sağlasın isteyen manual dağıtsın.

Attiribute pointleri otomatik yapılması kesinlikle mantıklı, oyuncuya bırakılmasının hiç bir esprisi yok, D2'de hatırlayın, herkesin yaptığı aynıydı, item giyebilecek kadar str, kabul edilebilir block yapacak kadar dex , geri kalanınıda vitality'e basmıyor muydu oyunu oynayanların %99,9'u? Herkes aynı oluyordu aslında bir bakıma. Otomatik dağıtılması demek "off oyun çok casual oldu" demek değil bence, zaten manual dağıtılması mantıksızdı, sisteme bırakılmış olmasının bence negatif bir etkisi yok oyuna.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aumar

Arkadaşlar blizzardın bu yaptığı pvpde item sıkıntısı felan arkadaşlar konuşmuşlar işte pvp önemli pve önemli diye. Banaöyle geliyorki bizim türk arkadaşlar bunada el atarlar ? Hani wow paralı olmasına rağmen parasız pvp servarları açabiliyorlardı. Bi oyunun datasını alıp pvpye çevirmek mümkün galiba... Sanırım diablo 3 içindeböyle bi çalışma ilerleyen yıllarda olabilir ? Yanılıyor olabilirimde ortamın gerginliğini geçirmek için yazdım... Kolay gelsin herkeze inşallah yarın mutlu bi son olabilir...

Dediğin şeyin olması mümkün değil.
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.