Şimdi Ara

Diablo III [ANA KONU] (1869. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.503
Cevap
74
Favori
1.546.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18671868186918701871
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar season herosu açamıyorum nedenini bilen var mı? Eski 900 küsür paragon level olan heroyu silmem gerekiyor diye düşünüp sildim ama hala açamıyorum 🤦🏻‍♂️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CSHBILAL kullanıcısına yanıt
    Cok teşekkür ilginiz icin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: konix

Arkadaşlar season herosu açamıyorum nedenini bilen var mı? Eski 900 küsür paragon level olan heroyu silmem gerekiyor diye düşünüp sildim ama hala açamıyorum 🤦🏻‍♂️
    Sezon bitti, yeni sezon başlayınca açabilirsiniz... Battle.net te yazıyordur başlangıç tarihi.... Uzun bi aradan sonra başlayacağım bakalım bende

• 15. sezon 21 eylülde başlamış acaba 1-70 nasıl hızlı bir şekilde level atlayabilirim?
  • Yardımcı olmak isterdim ama malesef laptop arızalandı. Türk gruplara üye ol seni 15 dk da 70 yaparlar. En hızlısı bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSHBILAL -- 1 Ekim 2018; 7:36:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSHBILAL

Yardımcı olmak isterdim ama malesef laptop arızalandı. Türk gruplara üye ol seni 15 dk da 70 yaparlar. En hızlısı bu
    Teşekkür ederim, yoksa gerçekten 70 olmak sıkıntı. Bizim gruplara üye olayım o zaman.
  • O kadarda zor değil 7-8 saatini alır diye düşünüyorum. 4 kişilik partilere gir üzerine exp veren kıyafetler giy. Rahat bi şekilde 70 olursun

• boost isteyen ekleyebilir hemen ilgilenirim beraber oynarız böylece. Gear up yaapcak arkadaşlar da ekleyebilir beklerimm @everyone
    Gokihan#2666
  • arkadaşlar yıllardır oynamıyorum en son açıklar vardı oyunda millet ağlatıyordu ortalığı sonra sildim bende oyunun şimdiki amacı ne oldu öyle oynanır mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: HadwiCk^

arkadaşlar yıllardır oynamıyorum en son açıklar vardı oyunda millet ağlatıyordu ortalığı sonra sildim bende oyunun şimdiki amacı ne oldu öyle oynanır mı
    Yıllardır oynamıyorsanız evet oynanır.
  • Arkadaşlar ben ps4 de 1-2 aydır oynuyodum şimdi pc ye de aldım merak ettiğim bişi var bazı arena pvp videoları görüyorum yeni sürümde şuan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jokkiii kullanıcısına yanıt
    Malesef pvp yok keşke olsa

https://www.youtube.com/watch?v=yKD5C1E9dDA&feature=share

Bu video eski mi?

• jokkiii kullanıcısına yanıt
    Oyundaki brawling kısmı pvp olarak geciyormuş ama kaç kişi oynuyor orası meçhul, 5 yıldan beri oynuyorum bende şimdi öğrendim sen düşün. Gerçek anlamda bir pvp arenası ve oyuncuların gerçekten vakit öldürmek isteyeceği bir pvp yok. Pc uygulamasından diablofantürkiye (DFT) klanına üye ol, daha tecrübeli arkadaşlar sana yardımcı olacaktır. İstersen benide ekle akşamları takılıyorum belki yardımım dokunur. CSHBILAL#2904

Pc için oyun hala gelmedi gelsin yükleyip giricem. Bu arada ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jokkiii -- 23 Ekim 2018; 17:6:56 >
  • bi boost lazım da kimse yardım etmiyor el atabilecek varsa ne güzel olur
  • Zierox kullanıcısına yanıt
    DFT klanına üye ol dostum yardımcı olurlar, eger bugün girebilirsem bende yardımcı olurum

Dostum yanlış anlama bir şeyi çok merak ettim, 5 yıldır oynuyorum pvp işini yeni duydum demişsin. Eğer PvP yapmadıysan bu oyunda 5 yıl boyunca ne yaptın? Aynı mobları 5 yıl boyunca 123312532532543 kere kesmek ne kadar zevkli olabilir yada oyunu oynama amacın neydi yani 1 saniyede kestiğin mobu 0,5 saniyede kesmek filan mı. Bu tarz oyunlarda pve yaparsın çünkü pvp de başkalarına karşı üstünlük sağlamak için end game content budur. Sürekli aynı mobları(yapay zekayı) 0,25 saniye daha erken kesicem, moblara tek atıcam diye 5 yıl boyunca bir insan bu oyunu neden oynar anlamak güç.

Keza Path Of Exile oynayanlar içinde yazdıklarım geçerli onda da pvp var ama kimse yapmıyor herkes paso amaçsız(çünkü pvp yapan yok karakterini güçlendirsen ne olur güçlendirmesin ne olur) bir şekilde grind yapıyor. Yani bir mobu daha hızlı kesmek için durmadan aynı şeyleri yapıp karakteri geliştirmek ne kadar zevkli olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 31 Ekim 2018; 16:12:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Dostum yanlış anlama bir şeyi çok merak ettim, 5 yıldır oynuyorum pvp işini yeni duydum demişsin. Eğer PvP yapmadıysan bu oyunda 5 yıl boyunca ne yaptın? Aynı mobları 5 yıl boyunca 123312532532543 kere kesmek ne kadar zevkli olabilir yada oyunu oynama amacın neydi yani 1 saniyede kestiğin mobu 0,5 saniyede kesmek filan mı. Bu tarz oyunlarda pve yaparsın çünkü pvp de başkalarına karşı üstünlük sağlamak için end game content budur. Sürekli aynı mobları(yapay zekayı) 0,25 saniye daha erken kesicem, moblara tek atıcam diye 5 yıl boyunca bir insan bu oyunu neden oynar anlamak güç.

Keza Path Of Exile oynayanlar içinde yazdıklarım geçerli onda da pvp var ama kimse yapmıyor herkes paso amaçsız(çünkü pvp yapan yok karakterini güçlendirsen ne olur güçlendirmesin ne olur) bir şekilde grind yapıyor. Yani bir mobu daha hızlı kesmek için durmadan aynı şeyleri yapıp karakteri geliştirmek ne kadar zevkli olabilir.
    Yazdıklarından anladığım kadarıyla diabloyu oynamamışsın ve oyun hakkında herhangi bir bilgiye falanda sahip degilsin. Seni bu yazdıkların hakkında aydınlatayım için rahatlasın, belli ki stres yapmışsın. Benim 5 yıl boyunca diabloyu oynama şeklim haftada 2 3 defa girer ( akşamları işten sonra) 1 2 saat oynar kapatırım ve diablo harici hiçbir oyunuda oynamam. Pvp kısmına gelirsekte oyunda lol tarzı bir pvp oynanışı yok. Diablo daki pvp kısmı brawling olarak geçiyor ve emin ol 5 yıldan beri brawling kısmında online oyuncu görmedim. Diabloya girerim arkadaşlarla birlikte 4 kişilik bir partide sezon görevleri yapar sohbet muhabbet eder 1 2 saat stres atar kapatırım. Kısacası benim 5 yıl boyunca neden diablo oynadığımı anlama konusuna gelirsekte... Seni ilgilendiren bir konu değil, anlamanada gerek yoktu zaten ama yinede yazayım dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: CSHBILAL

DFT klanına üye ol dostum yardımcı olurlar, eger bugün girebilirsem bende yardımcı olurum
    Join dedim de 3 gündür katılamadım.En son bir türk guildine girdim orada da yazdım bir iki kere kimse iplemedi En son oynarken sezon başına denk geldiydim heralde ondan kolaylıkla buldum 2-3 gündür kimseyi bulamadım ya kimse sallamıyor.Boost o kadar zor bir şey de değil yani anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 18671868186918701871
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.