Şimdi Ara

Diablo III [ANA KONU] (1865. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.503
Cevap
74
Favori
1.546.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18631864186518661867
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim cevap için gerçekten paslanmışım oyunu yıllardır aynı şekilde oynadığım için hep aynı şeyler tekrarladığımız için 0 başlamak biraz bocalattı ama hallettim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir zamanlar büyük bir hevesle oynamaya başlamıştım, baktımda halen tırt.
  • -SATILDI-

Diablo 3 bulunan battle.net hesabım satılıktır. Hesapta sadece diablo 3 vardır. Başka oyun yoktur.

Diablo 3 için RoS expansion ve Necromancer expansion vardır.

Diablo3 BattleChest(Ana Oyun+RoS)+Necromancer fiyat 65 liradır.

1 adet karakter vardır(necro). 70+(100) leveldir. (100 paragon leveli)

25 m gold vardır.

40 adet grift keystone vardır.

Stash tabların hepsi açılmıştır.

İlgilenen özelden ulaşabilir.

BattleChest+Necromancer en ucuz siteden alınsa 130 lira tutuyor. Bende fiyat 65 lira.

-SATILDI-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 26 Temmuz 2017; 21:11:18 >
  • Beni boostlayacak var mıdır acaba? Biraz acemiyim de
  • Trapped Under Ice T kullanıcısına yanıt
    How much will u pay me ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Trapped Under Ice

Beni boostlayacak var mıdır acaba? Biraz acemiyim de

boosta ne gerek var hocam günlük bountyleri yap extra xp loot veriyor ben 3-4 saatte 55 oldum
  • şimdi arkadaşlar ben barbarla son sezona başladım set itemlarını aldım ama barbar çok sarmadı şimdi bir karakter açsam onun da questlerini yaparak set itemlarını alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karkajuth

şimdi arkadaşlar ben barbarla son sezona başladım set itemlarını aldım ama barbar çok sarmadı şimdi bir karakter açsam onun da questlerini yaparak set itemlarını alabilir miyim?

Nop..!! Alamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKINALP

-SATILDI-

Diablo 3 bulunan battle.net hesabım satılıktır. Hesapta sadece diablo 3 vardır. Başka oyun yoktur.

Diablo 3 için RoS expansion ve Necromancer expansion vardır.

Diablo3 BattleChest(Ana Oyun+RoS)+Necromancer fiyat 65 liradır.

1 adet karakter vardır(necro). 70+(100) leveldir. (100 paragon leveli)

25 m gold vardır.

40 adet grift keystone vardır.

Stash tabların hepsi açılmıştır.

İlgilenen özelden ulaşabilir.

BattleChest+Necromancer en ucuz siteden alınsa 130 lira tutuyor. Bende fiyat 65 lira.

-SATILDI-

-SATILDI-
  • O değil de halen doğru düzgün, birbiri ile saygılı, küfürsüz bir Türk clanı bulamadım. Ben mi fazla duyarlıyım, başkalarımı anormal anlayamadım. 38 yaşındayım, bir kere bir Türk clanına denk geldim, 15-20 yaşında ki insanların şaka yollu da olsa birbirine kullandığı üslup, çok seviyeli (!) kelimeler...

Ben de public'te kimi bulursam yardırıyorum. Season'da 748p LoN WD oynuyorum, isteyen mesaj atabilir özelden. Şimdilik 85-90 yardırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A1E308D7 -- 27 Temmuz 2017; 12:48:39 >
  • arkadaşlar merhaba, oyunu ilk çıktığı zaman aldım ve oynadım bir süre o sıralar alışveriş falan da vardı, sarmadı ve koptuk, ardından iş güç derken yıllar oldu oynayamadık.

Oyunu hafta sonu oynarım diye laptopa kurdum fakat içerik çok değişmiş. Ben ek paketi aldığımda sadece onun tanıtımı varken şimdi sayfalarca sezon açılmış ve son olarakta sezon 11 başlamış.

Birkaç sorum olacak sizlere,

-Eski oyunumda duran doktor vardı artık o bir işe yaramıyor sanırım, herkes sezon kasıyor ve farklı karakterler deniyor?
    -Sezon bitip yenisi geldiğinde o son kastığımız karakterde geride kalıyor çünkü herkes yeni sezon serverlarında takılıyor?
    -Onun dışında sezon 11 yeni char açtık ve girdik oyunu normal story modunda single bitirmek mi gerekiyor ödülleri almak için, daha sonra mı farm yapmak gerekiyor, kısaca sizin oyun planınınız nasıl oluyor yeni sezona başlarken?
  • losthell kullanıcısına yanıt
    eski karakterler yine duruyor. oynayadabilirsin ama sezonda sıfır karakter herkes sıfırdan başlıyor. filan yeni heyecan yeni kapışmalar vs... sezonda açılan sezon karakteri ve eskide kalanada non-season char deniliyor.
    -sezon bitiyor. O sezonda kazandığın itemler, paragon vs hepsi nonseason kısmına ekleniyor. sezonlukta çantada olan itemlerde sezon bitince belli bir sürede sezonluk olmayan hesabına aktarabiliyorsun(süre bitince yanıyor itemler)
    -11 sezonda normal story modu yanında istediğini oynayabilirsin. Ama story mode oynamıyor kimse. bounyty yaptığında bounty tamamlandığında xp verdiği için daha kolay level atlıyorsun.

benim planım sezon başlar önce party ile bounty tamamlar, sonra level + item geldikçe bölünerek bountyleri tamamlarız. xp veren itemler, setler giyilir. 70 olana kadar sıkıcı şekilde mücadele edilir. 70 olduktan sonra, bounty biraz devam edilir sonra rifte başlar. ardından great rift yapılır. ondan sonra gemlere level atlattırılır. arttırdıkça caldesan yapılır..(leveli yükselmiş gemleri üzerine main stat olarak eklenmesi)...

Tabi bu arada amaç primal ancient bulmaya çalışmaktır. o yüzden cube ile haşır neşir olunur. cube için materyal toplanır. vs... eğlenceli olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Hesperiush

O değil de halen doğru düzgün, birbiri ile saygılı, küfürsüz bir Türk clanı bulamadım. Ben mi fazla duyarlıyım, başkalarımı anormal anlayamadım. 38 yaşındayım, bir kere bir Türk clanına denk geldim, 15-20 yaşında ki insanların şaka yollu da olsa birbirine kullandığı üslup, çok seviyeli (!) kelimeler...

Ben de public'te kimi bulursam yardırıyorum. Season'da 748p LoN WD oynuyorum, isteyen mesaj atabilir özelden. Şimdilik 85-90 yardırıyorum.

Hiç kimse ve/veya hiçbir şey kusursuz değildir. Öyle veya böle kusurlu olmak yaradılışın özünde var; neyse felsefeyi bırakırsak. Birde bizim klanı denemeni tavsiye ederim. Huzur bozucu ve/veya rahatsız edici olarak küfüre maruz kalmazsın. Bazı şeyleri duymayacaksın körün yanındayken ya tek gözünü kapatacaksın yada şaşı bakacaksın derdi büyükler. Ha bu arada ; küfür olayına kesinlikle sıcak bakan birisi değilimdir öle anlaşılmasın hatta çok merak edip sorarsan ne forumda ne klanda asla küfürlü konuşmamışımdır. O kadar konuştuk klanı yazmayı unuttum DOBALAK buyur gel ortam hoşuna gitmez ise ücreti mukabili ayrılabilirsin

• Arkadaşlar bu görevi nasıl yapıyoruz anlatacak var mı ?

Reforge a weapon property to a socket at the mystic
  • gamerxir kullanıcısına yanıt
    Soketi olmayan herhangi bir silah bulunur. Mystic'te bu silahın sokete dönüşebilen bir özelliği soket gelene kadar reforge edilir (örneğin vitality).
  • davshan D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam birde tier 20 grifti solo bitir görevi var bu görevi süre bitmeden mi yapmamız gerekiyor yoksa süre bitse de sayılıyor mu ?
  • season 6 da bıraktım. t13 çıkmış. oyuna dönülür mü? yenilikler var mı yoksa birkaç şey dışında hala monotonmu
  • gamerxir kullanıcısına yanıt
    Süre bitmeden rift boss'u öldürmen gerekiyor hocam. Yoksa sayılmıyor.
  • Yeni sezonla, Necromancer akıyorum. Punisher#2254 ekleyin arkadaşlar.
  • Arkadaşlar

Pc de oynadığım diablo 3 hesabiyla xbox one uzerinden de oynayabilir miyim?

• 
Sayfa: önceki 18631864186518661867
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.