Şimdi Ara

Diablo III [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.503
Cevap
74
Favori
1.546.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Eommaergh

Bu haber bence hurafe keşke çıksa ama zannetmiyorum.Ne olucak diablonun kayıp babası oğullarının intikamını almaya mı gelicek

Diablo 1'den önce de geçebilir. Horadrim'in çektiklerini anlatabilir; belli olmaz bahsettiğimiz firma Blizzard.
  • Quanom resim için çok teşekkürler. Cidden artık Diablo 3'ün duyurulacağına inancım daha da arttı şimdi . 2009 sonlarına kadar çıkarsa 2008-2009 arası çıkacak 3 tane taş gibi RPG oyunumuz olacak.

1- Fallout 3
    2- Star Wars: Knights of The Old Republic III
    3- Diablo III

Ağzımızdan salyalar aka aka sabahlayacağız sanırım PC başında...
  • quote:

Orjinalden alıntı: QuanoM

quote:

Orjinalden alıntı: Eommaergh

Bu haber bence hurafe keşke çıksa ama zannetmiyorum.Ne olucak diablonun kayıp babası oğullarının intikamını almaya mı gelicek

Diablo 1'den önce de geçebilir. Horadrim'in çektiklerini anlatabilir; belli olmaz bahsettiğimiz firma Blizzard.

İyi bakalım inşallah dediğin gibi olur da çıkar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blacktric

Quanom resim için çok teşekkürler. Cidden artık Diablo 3'ün duyurulacağına inancım daha da arttı şimdi . 2009 sonlarına kadar çıkarsa 2008-2009 arası çıkacak 3 tane taş gibi RPG oyunumuz olacak.

1- Fallout 3
    2- Star Wars: Knights of The Old Republic III
    3- Diablo III

Ağzımızdan salyalar aka aka sabahlayacağız sanırım PC başında...

Diablo III dışında gerisi yalan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord De Seis -- 27 Haziran 2008; 0:13:28 >
  • şöyle diablo 3 ü duyursa yanınada 5-6 tane ss koysa off tadından yenmez yıllarca o ss lere bakarız artık :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: borealatis

şöyle diablo 3 ü duyursa yanınada 5-6 tane ss koysa off tadından yenmez yıllarca o ss lere bakarız artık :)

şööyle yeni unique veya set itemlarından... yada yeni büyü animasyonlarından... hatta skill-tree den...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Frostban3

quote:

şöyle diablo 3 ü duyursa yanınada 5-6 tane ss koysa off tadından yenmez yıllarca o ss lere bakarız artık :)

şööyle yeni unique veya set itemlarından... yada yeni büyü animasyonlarından... hatta skill-tree den...

sende hee:) vur dedik öldürdün:):P kaç yıldır ss yok meydanda:( bir ss bile yeter:P masa üstü arkaplanı yaparım artık bıkana kadar bakarım:P
  • herkes d3 moduna girmiş yaw
    bi de bu ss leden starcraft2 çıkıyomuş
    nasıl olsa o da yeni
  • quote:

quote:

Hatta şöyle cancanlı bir sinematikle süslerlermiş. SC2 duyurusunu hatırlayın.

• benim fikrim d3 olcak
    neden mi derseniz
    bi kere w hayatta olmaz
    çünkü w3 yapıldı d2 den sora
    sıra s2 deydi o da geldi
    sırada ne var tabii ki de d3
  • Sanırım 4. rune gizemi de çözüldü;
    http://en.wikipedia.org/wiki/Pax_Imperia:_Eminent_Domain
    Bu pax imperia adlı oyunu ilk önce blizzard yapmaya başlamış, bir ara çıkması gecikmiş ve en sonunda bütün haklarını THQ'ya satmış.
    Rune ile kapaktaki resim aynı gibi.

Fikir bana ait değil, sc2pod.com da yorumlardan birinde okudum. Asıl merak ettiğim, blizzard'ın yarın rune koyacak başka bir oyunu var mı?

• Pazar akşamı mı açıklanır ne zamana denk düşer açıklama?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hunter_one

Pazar akşamı mı açıklanır ne zamana denk düşer açıklama?

Pazar sabahı saat 10:00 civarı.

Bu da Diablo'nun üçüncü kitabının kapağı:

Diablo III [ANA KONU]

Gene birşeyler parçalanıyor.

Diablo III [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuanoM -- 27 Haziran 2008; 1:47:58 >

• quote:

Orjinalden alıntı: QuanoM

quote:

quote:

Hatta şöyle cancanlı bir sinematikle süslerlermiş. SC2 duyurusunu hatırlayın.

ağzımın suyumu akıo ne....

• Adamlar illa heyecan yaptırıcak ne çıkcak simdi?Bi yandan frozen throne'un buzları ortada Diablo nun gözleri etrafdakilerde sealDiabloyu kesmeye giderken acıoz ya 5 dene olar 4 ü var suan 5. cıkmadı
  • Arkadaşlar orta boşluktaki yüz belirginleşti ve simgeler daha belirginleşti çoğaldı...:( yeter ya çıakrtın artık şunu...

Diablo III [ANA KONU]

Diablo III [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borealatis -- 27 Haziran 2008; 10:05:00 >

• üstteki simge diablo 2 deki cold büyüsüne benzemiyor mu?...evet tıpkısının aynısı....geliyor valla:)
  • ben yavaştan umudumu kesmeye başladım...Lich king'in gözleri bunlar.

edit: rünler giderek daha belli mi olmaya başladı ne? Eskiden görmek için dikkatli bakmak gerekiyordu şimdi maşallah gözlerden önce onları gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alustriel -- 27 Haziran 2008; 10:43:59 >
  • yok ya bence lich değil bu, onun geleceğini çoktandır biliyoruz zaten, bence başka birşey bu. gözler bir protos u andırıyor sankii ama resimdeki hel rune...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silver_Sky -- 27 Haziran 2008; 13:06:07 >
  • Bariz bir şekilde Lich King bu.

Ya sözkonu oyun Diablo 3 olmayacak yada Diablo 3'de Lich King'i tokatlayacağız.

Daha mantıklı birşey bulamadım
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.