Şimdi Ara

Diablo III [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.503
Cevap
74
Favori
1.546.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben başka bir oyun ismi açıklamıyacaklar demiyorum.Ana girişdeki Resim Starcraftla ilgili olabilir diyorum zadece. Sonuçda diablo 3 çıkcak diyen insanlarında ellerinde somut bir şey yok olsa zaten yayınlanmış olurlardı bende o zaman böle bir bir şey olabilir diye düşünüp de yukardakileri yazmaz dım. Ama şuda olabilir belkide Resim tam açıldığında altından Üç farklı oyunla iligli bir şeyde çıkabilir. Diablo 3, starcraft ve başka bir oyunla ilgili.

Bende herkez gibi Diablo 3 çıkmasını istiyorum ve bekliyorum.Umarım biran önce çıkar da oynarız
  • bir deli kuyuya bir taş atmış 40 akıllı çıkaramamış:P
    inş. diablo 3 duyurulur artık ya:(
  • Galiba resmim altından Diablo 3 ve starcraft 2 ile ilgili bir şey çıkcak

Diablo III [ANA KONU]

Diablo III [ANA KONU]

Diablo III [ANA KONU]

bu resimleri diablofans.com dan aldım .İlk resimdeki karakter Starcraft 2 den diğerleri diablo dan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 26 Haziran 2008; 14:18:24 >
  • Diablo 3 duyurusu için başka nedenler: ()

1. Bir önceki BlizzCON'da Diablo çok arka plandaydı. Şekilde görüldüğü gibi:

Diablo III [ANA KONU]

Ama şimdi hem şekli değişmiş hem de ön plana koyulmuş:

Diablo III [ANA KONU]

2. Blizzard'ın iş ilanlarından birisini yazayım:

"Blizzard Entertainment, the developer of Diablo and Diablo II, is looking for a 3D environment artist skilled at creating models and texture maps for both objects and natural environments." (Orta düzeyde ingilizcem oluğu için yalnışlık yapmayayım diye çevirmedim.)

3. Diablo II'nin piyasaya sürüldüğü tarih: 29 Haziran 2000

Kaynak:

http://www.sc2pod.com/news/Countdown_to_Diablo_3/

http://www.blizzard.com/us/jobopp/3d-environment-artist.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuanoM -- 26 Haziran 2008; 14:22:14 >
  • quote:

"Blizzard Entertainment, the developer of Diablo and Diablo II, is looking for a 3D environment artist skilled at creating models and texture maps for both objects and natural environments." (Orta düzeyde ingilizcem oluğu için yalnışlık yapmayayım diye çevirmedim.)

"Diablo ve Diablo II'nin yapımcısı olan Blizzard Entertainment şirketi, doğal çevre ve objeler için modelleme yapabilecek ve texture haritalandırması yapabilecek çevre sanatçıları aramaktadır."

Kısacası Diablo III'ün geleceği artık kesinleşmiş durumda. Oyunu WWI'da yalnızca duyurabilirler ve birkaç materyal de yayınlayabilirler belki ama esas bombayı bence BlizzCon 2008'de patlatacaklardır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blacktric -- 26 Haziran 2008; 14:27:47 >
  • bence dota 2'de cikabilir, onunda grafikler eskidi baya :) Ama gonlumuz Diablo 3'ten yana tabe :)
  • Siteleri gezdikçe yeni nedenler buluyorum.

Starcraft duyurulmadan önce Blizzard No-cd özelliği taşıyan patchini çıkarmıştı. Bi kaç gün önce Diablo 2 için 1.12 patchi çıktı ve bu patch de No-cd özelliğine sahip.

Resimdeki rune şekilleri her bir oyundan. Aynı SC2 duyurulmadan önceki gibi tüm oyunlar hatırlatılıyor.

PCAction dergisinden alıntı: "Even if the hell froze and cows gave beer - we would spill nothig out!" (Cehennem donsa ve inekler bira verse bile hiçbirşey açıklamayacağız.) Bu cümlenin devamını WWI sonrasına ertelemişler.

Tüm bunlara rağmen ben de tam olarak emin değilim. Blizzard bu sağı solu belli olmaz. Yeni bir proje gelebilir. En korktuğum şey ise eğer Diablo 3'ün bir MMORPG olması. Öyle bir şey olursa anabacı sayacam galiba.
  • Bugün yarın duyururlar, artık bunlarda satış stratejisi, merakları ve dikkatleri üzerine çekip sonra patlatacak bombayı bence

• Biraz daha gaz vereyim.
  • bi çıksın orjinal alcam.Aha sizlere karşı söz veriyom
  • Diablo dürtüyo valla yeniden yükleyip oynasammı ne yapsam nocd patch de çıkmış aman :) Kafayı yedim blizz...

http://www.blizzard.com/us/splash.html;jsessionid=C5D390F754237C30831F070E9098F2A0.app05_02

Acaba komple sürpriz yapıp oyunu duyurmak yerine çıkış tarihini söyleyebilirler mi? Çatırmadan yapmışlar mesela yıllardır yapıyolarmış aslında çaktırmadan he nerdesiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunter_one -- 26 Haziran 2008; 18:43:47 >
  • yrkndry imza süperrrr

• Starcraft, Warcraft ve Diablo'yu harmanlayıp yeni bir oyun çıkarıyorlarmış. Her oyunu seven için tek bir çatı altında toplanmış olur böylece. WOSWD (World of StarWarDia) diye de isim verirler tam olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Frostban3

yrkndry imza süperrrr

• quote:

Orjinalden alıntı: Settlers

Starcraft, Warcraft ve Diablo'yu harmanlayıp yeni bir oyun çıkarıyorlarmış. Her oyunu seven için tek bir çatı altında toplanmış olur böylece. WOSWD (World of StarWarDia) diye de isim verirler tam olur

Yabancı forumlarda sallayan biri vardı: Starablocraft
  • quote:

Orjinalden alıntı: Noctivagant

Keşke Diablo nun sinema filmmi yapılsa.

keşke
  • quote:

Orjinalden alıntı: ucankurbaga

bence dota 2'de cikabilir, onunda grafikler eskidi baya :) Ama gonlumuz Diablo 3'ten yana tabe :)

Bazıları Dota'yı halen oyun ya da mod sanıyor sanırım. Yazık...
  • yazık gerçekten, modu olduğu oyunun önüne geçmesi de enteresan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silver_Sky -- 26 Haziran 2008; 21:48:46 >
  • Bu haber bence hurafe keşke çıksa ama zannetmiyorum.Ne olucak diablonun kayıp babası oğullarının intikamını almaya mı gelicek
  • quote:

Orjinalden alıntı: Silver_Sky

yazık gerçekten, modu olduğu oyunun önüne geçmesi de enteresan

Bunun nedeni genç oyuncuların Warcraft 3: Frozen Throne'u Dota için kurmaları.

Campaign değil de direk Dota oynuyorlar; sonra da Warcraft'ı DotA'dan ibaret sanıyorlar. Çok şahit oldum; o yüzden normal karşılıyorum.

Arkadaş ta lütfen alınmasın bu sözlere. Suç onda değil; ona Warcraft'ı bu şekilde tanıtanlarda.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.