Şimdi Ara

diablo II

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya beyler milletin bu oyunu övemesinden bıktım gittim aldım. ama nasıl oynanır amaç nedir bu diablo kimdir biraz bilgi verebilirmisiniz???????

• http://www.battle.net/diablo2exp/skills/
    http://www.oynasana.com/forum/view.php?idx=130792
    Diablo2'mi LOD'mu.Kısaca öncelikle karakterini seç büyücü,barbar,amazon(üstteki linkte skiller alttaki linkte seçtiğin karakterin ne yönde güçlendirebileceğin)
    Oyuna ilk başladığın köyden ilerledikçe yaratıkları öldürdükçe expr.değerin artacak ve level(1-99)değerinde buna göre ilerleyecek.Kazandığın levellerle skill ve karakter gücünü(5puan) seçtiğin karaktere göre artıracaksın(bu önemli ileride bazı skillerin bir işe yaramadığını görürsün ve tekrar başta:)
    Yaratılardan düşen itemler yeşil(set),gri(normal)socet(jewel,rune vs.hoyarsın)rare(sarı)unique(koyu sarı)magic(mavi)bunlar şansa bağlı ve kesmene bağlı olarak rastgele düşer:)Bazı uniqueler hiç düşmez(%0,,01:)
    Sitelere bak uzun bir yol anlatmak zor oynadıkça şurda ne var veya şu ne oluyor diye sorabilirsin kesmeye devam ve istersen hiç başlama nacizane tavsiyem sonu yok(level 88 paladin'im)

• oyunu almakla çok iyi yapmışsın vede geç kalmışın neyse önce kendine bi karakter seç oyunda yeni olduğundan tavsiyem barbar dır neyse işte ilk köyden yola çıkıyosun sana görev veriyolar q tuşuyla bu görevleri görebilirsin gidip yapıyosun görevleri zaten oyundaki haritalarda kaybolmazsın öyle karışık değil bol bol yaratık kesip diablo denen yaratıkla kapışıyosun vs.. ama oyuna bi alışırsan bırakması çok zor ona göre
  • walla benim diablo ile tanışmam 99a dayanır ve 2000 yılında diablo 2 yi aldım o zaman bu zaman hala oynuyorum barbarla bitirdim şimdi sorceress ile oynuyorum hell deyim manyak bir oyun hakkaten o bitsin amazon lada bitiricem
  • saolun beyler takıldıkça yardım isterim artık.[^]
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.