Şimdi Ara

Diablo 3™ Tasarımlı Ürünler İçin Toplu Alım Kampanyası.// KAMPANYA BİTMİŞTİR. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
3.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keshberfo pamuk eller cebe dediğin an havaleyi yaparım arkadaş. Yarı fiyatına bu kalitede ürünleri başka şekilde n.h bulursun afedersin.

Bu arada kimse alınmasın gücenmesin alabilecek var alamıyacak var imkanı olan var olmayan var ihityacı olan var olmayan var. kimseye lafım yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 13 Nisan 2012; 14:34:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetbutcu

Şayet 20 kişi olursa 3'lü set ne kadara gelir tahminen keshberfo hocam saygılar..

Ben de aynı sorunun cevabını merak ediyorum. Ayrıca böyle bir yükün altına girdiğiniz için sizi ayrıca tebrik ederim.
  • Arkadaşlar tahmini fiyatı verdi yukarıda arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleepnir

quote:

Şayet 20 kişi olursa 3'lü set ne kadara gelir tahminen keshberfo hocam saygılar..

Ben de aynı sorunun cevabını merak ediyorum. Ayrıca böyle bir yükün altına girdiğiniz için sizi ayrıca tebrik ederim.

yukarıdaki mesajlarımdan birinde Spoiler içinde fiyatları yazdım.

O fiyat aralığının 1 cent bile dışında olmayacak. Olabilecek minimum ve maksimum değerleri yazdım oraya, emin olun rakkamları minimum'a yaklaştırmaya çalışıyorum.

Takdir edersiniz ki, talep edeceğim ürün adeti arttıkça sayının minimum rakkama yaklaşması o derece rahat olacaktır. Minimum değerin altını görmem imkansız, maksimum değerin kesinlikle üstünde olmayacak. O aralıkta bir rakkam olacak.

Ödeme kısmı ise, bana havaleyi yapacağınız günkü Merkez Bankası Euro Satış kurunu kullanıcam. Bunun anlamını döviz ile iş yapan arkadaşlarım çok iyi bilirler, serbest piyasa kurundan 1-2 puan aşağıda olacak kullanacağım kur.

Eh daha ne yapayım :)

• Ürünler kutusuz mu gelecek diyordun? Konuya bakıyorum ama mesajı da bulamıyorum.

Başka konu ile mi karıştırıyorum yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helldancer -- 13 Nisan 2012; 15:19:22 >
  • quote:

quote:

Hedeflenen fiyatlara göre üçlü set 100€ civarı olacak. Gayet iyi bir fiyat. Umarım bu rakamlara ulaşabiliriz hatta altına bile inilebilir belki şöyle bir 40 kişi falan olursa

Sayı kesinleşir iş paraya kalırsa ben de 1 Mayıs'ta parayı havale geçerim. Bu devirde kimseye kolay güvenilmez ama bu durumda güvenmekten başka çaremiz yok işin şakası zaten sizin yeriniz yurdunuz belli öyle bir şeyi aklımızdan geçirmiyoruz.

Diablo fanı olarak yardımlarınız için teşekkürler, sayenizde Dibalo 3 keyfi katlanacak

• Gün ödeme günüdür dediğin anda havaleyi geçerim keshberfo, sıkıntı olmaz.

Bu arada seriyi bozmayayım;
    MousePad +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: keshberfo

quote:

quote:

yukarıdaki mesajlarımdan birinde Spoiler içinde fiyatları yazdım.

O fiyat aralığının 1 cent bile dışında olmayacak. Olabilecek minimum ve maksimum değerleri yazdım oraya, emin olun rakkamları minimum'a yaklaştırmaya çalışıyorum.

Takdir edersiniz ki, talep edeceğim ürün adeti arttıkça sayının minimum rakkama yaklaşması o derece rahat olacaktır. Minimum değerin altını görmem imkansız, maksimum değerin kesinlikle üstünde olmayacak. O aralıkta bir rakkam olacak.

Ödeme kısmı ise, bana havaleyi yapacağınız günkü Merkez Bankası Euro Satış kurunu kullanıcam. Bunun anlamını döviz ile iş yapan arkadaşlarım çok iyi bilirler, serbest piyasa kurundan 1-2 puan aşağıda olacak kullanacağım kur.

Eh daha ne yapayım :)

Büyüksün... Bu set bu fiyata çok iyi.. Ben ..çı kırık Habu'ya 90 TL verdim zamanında.

• quote:

Orijinalden alıntı: keshberfo

Arkadaşlar fiyat konusunda net konuşabilmem için önce talep toplamamız lazım. Ancak aresmar arkadaşımıza olabilecek fiyatların bilgisini verdim.

Ürünlerin normal fiyatları :
    Mouse >> 69,45€ + kdv
    Head Set >> 141,51€+kdv
    Pad>> 16€+kdv
    (Bu rakkamlar tavsiye edilen son kullanıcı fiyatlarıdır.) Spoiler içeriğinde inmeye çalıştığım fiyatları bulabilirsiniz.

Kabaca söyle söyleyebilirm,
    Mouse : 26€ - 30€ aralığında + kdv + kargo
    Kulaklık : 53€ - 60€ aralığında + kdv +kargo
    MousePad: 6€ - 8€ aralığında +kdv + kargo

Fiyatların bu aralıkta olması için elimden geleni yapıyorum.

Üstad düşündüğün fiyatlar çok agresifmiş gerçekten ben arkadaşlarada ileteyim kaçırmasınlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Helldancer

Ürünler kutusuz mu gelecek diyordun? Konuya bakıyorum ama mesajı da bulamıyorum.

Başka konu ile mi karıştırıyorum yoksa

Aynen öyle abi, malesef SteelSeries'den kaynaklanan bir durumdan dolayı, bu fiyatlar seviyesinde size destek sağlayabilmem için farklı bir projeden faydalanmam gerekiyor, bu proje kapsamında da ürünlerin kutularını geri yollamamız gerekiyor ( bence saçma ama gerçek ) ben size ürünleri hasar görmeyecek şekilde kargo yaparım onda bir sorun yok, garanti belgesi vs. de olacak o konuda da bir düşünceniz olmasın. Zaten dileyen herkese iş adresimi cep telefonumu vs. ne gerekiyorsa veririm bu konuda da sorun yok. Ama malesef ki malesef, kendime alacağım ürün de dahil olmak üzere ürünleri orjinal kutuları olmadan bu fiyata temin edebiliyorum.
    Orjinal kutuları ile isteyen olursa,
    Mouse : 49€ + kdv + kargo
    Kulaklık : 95€+kdv +kargo

ki bu fiyattan almak isterseniz, toplu sipariş vermeme bile gerek yok :)

• Steelseries resale yapılmasın diye orjinal kutuyu istiyordur. Yani en mantıklı cevap bu geliyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

Steelseries resale yapılmasın diye orjinal kutuyu istiyordur. Yani en mantıklı cevap bu geliyor bana.

Aynen öyle :)

Yani 95€ değerinde kulaklığa 50€ seviyesinde sahip olan herhangi biri bunu 70€'ya hatta 80€'ya çok rahat satar. Orjinal kutusu olmayacağı için alıcı caz yapar ki haklıdır.

Ama ben taciri açıdan bakmadığım için size açık açık söylüyorum, ürünler malesef ki malesef orjinal kutuları ile gelmeyecek ( ama kutu içeriği full gelecek, kurulum CD'leri, kullanıcı klavuzu, garanti belgesi vb.)

Elbette ben caydım almıcam kardeşim demek serbest, neticede kimsenin alıcam dedi diye illa da almak gibi bir zaruriyeti yoktur, içine sinmeyen en ufak bir şey bile olsa vaz geçebilir. ( Havaleyi yaptıktan sonra bile vaz geçtim diyenler olursa şayet ürünleri kargo etmediysem parasını geri gönderirim.)

NOT: İZMİR İÇİNDEKİ ARKADAŞLARIM ÜRÜNLERİNİ DİREK ELDEN TESLİM EDEBİLİRİM, HATTA KUTULARINI KENDİLERİ AÇARLAR EN AZINDAN BU ZEVKİ TATMIŞ OLURLAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keshberfo -- 13 Nisan 2012; 15:38:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

Steelseries resale yapılmasın diye orjinal kutuyu istiyordur. Yani en mantıklı cevap bu geliyor bana.

Kesinlikle katılıyorum. Bu işi ticarete dökmek çok kolay... Son kullanıcı fiyatının çok altında.
  • keshberfo , benim için hiç problem değil nasılsa youtube var kutu açılışlarını izleriz. Zaten ne olacak kutu üç-beş gün sonra çöpe gider yırtılır vs..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fazer0464

keshberfo , benim için hiç problem değil nasılsa youtube var kutu açılışlarını izleriz. Zaten ne olacak kutu üç-beş gün sonra çöpe gider yırtılır vs..

Canlı yayın yaparım ayıpsınız arkadaşlar. Siz isteyin yeter. Sadece bu konuda tecrübesizim ( netten canlı yayın ) destek verirseniz yaparım yani ne olacak.
  • DIII Oyunu, mouse ve kulaklik varsa zaten hiç birisi kutusunda durmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi layneth -- 13 Nisan 2012; 15:50:23 >
  • İzmir'deyim hocam elden mausepad almak isterim yazın benide listeye. Pad üzerindeki resimleri nasıl seçeceğiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asimizmir

İzmir'deyim hocam elden mausepad almak isterim yazın benide listeye. Pad üzerindeki resimleri nasıl seçeceğiz?

pad konusunda adetler doğrultusunda sizlere tek tek sorucam ona göre görüşücem ve temin durumunu sizlere bildiricem. Pad kısmı işin en kolay halledilebilecek kısmıdır.

İş yerim , Çankaya'da ( haliyle IT piyasasının kalbi )
  • düşmüş olan fiyatlar gerçekten çok iyi
    daha iyi mouse-mousepad-kulaklık 3 lüsüne sahip olmasaydım kesin bu 3 lüyü alırdım
  • Yanlış anlaşılma olmasın, ürün kutusuz mu dememdeki amaç sizin başınızın ağrımaması içindi. Zira konu içerisinde kutusuz olacağına dair mesajınızı göremeyince bazı arkadaşlar ürünleri kutu ile geleceğini düşünüp sonra hüsrana uğrayabilir ya da size sarabilirdi

Ayrıca arkadaşı hiç canlı yayın falan yormayalım, zaten o kadar ürünü ayrı ayrı kutulayıp göndermek başlı başına bir iş olacaktır.

Fiyatları netleştirince bana PM atarsanız havalenizi çıkartayım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.