Şimdi Ara

Diablo 3™ Tasarımlı Ürünler İçin Toplu Alım Kampanyası.// KAMPANYA BİTMİŞTİR. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
3.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesh üçü içinde beni yaz.. Eğer belirttiğin fiyatlar olursa üçünüde alırım. Eğer o fiyatları yakalayamazsan, mouse ve mousepad kesin talibim.

Edit : Tercihim havale olmadı Paypal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 13 Nisan 2012; 13:06:34 >
  • diablo 3 headset e benide yaz hocam(fiyata bağlı olarak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SugarFreak -- 13 Nisan 2012; 13:07:45 >
  • Hacı ödemeyi her türlü yapabiliriz sorun yok her yöntemle olur.

Edit : Aslen gizli bir bumptır kişi sayısına ulaşmak babında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kagore -- 13 Nisan 2012; 13:22:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Kesh üçü içinde beni yaz.. Eğer belirttiğin fiyatlar olursa üçünüde alırım. Eğer o fiyatları yakalayamazsan, mouse ve mousepad kesin talibim.

Edit : Tercihim havale olmadı Paypal.

abi bana nasıl paypal yapıcan :) havale daha sağlıklı olur sanırım.
  • Eş dost derken 20 olalım ya hatta daha çok olmalı cayan vs olur.
  • [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=t09TEPCkbYI&feature=player_embedded#!]
  • Üstad beni de yazabilirsin.

+1 Mouse
    +1 Mouse Pad
    +1 Headset (fiyat yüksek olursa almayabilirim ama yine listede olayım bir çözüm bulunur)

Ödeme havale olur.(Garanti)

Emeğine, vaktine sağlık
  • aklıma takilan birşeyi sormak istiyorum. Fiyat+kdv+kargo denmiş, sanırım bu kargo amerikadan buraya gelmesi için olan fiyat. Peki kargo fiyatı kişi başı ödenecek fiyat mi yoksa kargo fiyatı / 20 mi? (20 kişi alacak olduğunu düşünürsek eğer)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maus için derler ki 10 milyon kere tıklarsın bana mısın demez. Şahsen günde ayda yılda kaç defa tık edirem bilmirem ama hakket iyi bir rakam gibi.

quote:

10 million clicks per switch, 3x that of normal gaming mice.

Hetset ise övülmüş baya tek sorun fiyatı yüksek denmiş e fiyatı bu kampanya da baya bir inecek. Dicey felan yorum yazmış.

quote:

As a DJ and avid gamer I'm always in the market for decent headphones. I've had so many over the years I've lost track as to the actual number. When I saw this SteelSeries Diablo III Gaming Headset on Amazon Vine I jumped at the change to try them out.

Mausped ise daha önce temin etmiştim bildiğin salıveriyon maus kendisi hareket ediyir bir nevi, pedin başından ufaktan kaktırıyon yağ gibi akıyor şerefsizim. (çok övdüm)

Edit : +30luklu dayılar haydin katılın. Biliyorum hepiniz zengin oldunuz arabalarınız bemeve porş mersides.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kagore -- 13 Nisan 2012; 13:58:45 >

• Bi kaç yere haber saldım (yabancı değil) belki bikaç kişi daha katılır.

@Josh posta masrafı dediği Türkiye içi arkadaşım. Dikkatli bakarsan mesajlarına Keshberfo'nun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Josh

aklıma takilan birşeyi sormak istiyorum. Fiyat+kdv+kargo denmiş, sanırım bu kargo amerikadan buraya gelmesi için olan fiyat. Peki kargo fiyatı kişi başı ödenecek fiyat mi yoksa kargo fiyatı / 20 mi? (20 kişi alacak olduğunu düşünürsek eğer)

Yok abi yurt dışından getirme maliyetlerini size neden yansıtayım o bizim işimiz :) Ben size ürünleri mecburen kargo ile göndericem. Benim size göndereceğim kargo tutar olacaktır. Bütün ürünleri karşı ödemeli gönderirim kapıda ürünü teslim alırken kargoyu ödeyip alırsınız.

KDV mecburen eklenecek :( ona yapabileceğim birşey yok, aksi halde bütün kdv yükünü benim karşılamam gerekir eh bende o kadar zengin değilim. Zaten bu operasyonu para kazanmak için yapmıyorum :)

Bu arada kafanıza takılan birşeyi sormak isterseniz PM ile bana ulaşabileceğiniz telefon numaralarımı verebilirim. Sonuçta bana para gönderip ürün bekleyeceksiniz ve güven sorunu olmaması lazım.

• 9 kişi kaldı haydin gardaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

Bi kaç yere haber saldım (yabancı değil) belki bikaç kişi daha katılır.

@Josh posta masrafı dediği Türkiye içi arkadaşım. Dikkatli bakarsan mesajlarına Keshberfo'nun.

anlayamadığım için sordum zaten...

quote:

Orijinalden alıntı: keshberfo
    Yok abi yurt dışından getirme maliyetlerini size neden yansıtayım o bizim işimiz :) Ben size ürünleri mecburen kargo ile göndericem. Benim size göndereceğim kargo tutar olacaktır. Bütün ürünleri karşı ödemeli gönderirim kapıda ürünü teslim alırken kargoyu ödeyip alırsınız.

KDV mecburen eklenecek :( ona yapabileceğim birşey yok, aksi halde bütün kdv yükünü benim karşılamam gerekir eh bende o kadar zengin değilim. Zaten bu operasyonu para kazanmak için yapmıyorum :)

Bu arada kafanıza takılan birşeyi sormak isterseniz PM ile bana ulaşabileceğiniz telefon numaralarımı verebilirim. Sonuçta bana para gönderip ürün bekleyeceksiniz ve güven sorunu olmaması lazım.
    anladım... söylediğiniz fiyatlardan gelebilirlerse gayet güzel olacaktır. emeğiniz için teşekkürler...

• DH'ci olmayan arkadaslara da haber salalim, bakalim sayiyi kuvvetlendirebilecek miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kagore

9 kişi kaldı haydin gardaşlar.

yok abi o şekilde düşünme, 9 kişi kaldı hadi alalım ürünleri yapmayalım. 1 Mayıs'a kadar konu devam etsin derim, 1 mayıs günü ben hepinizle tek tek telefon görüşmesi yaparım, adres bilgisi v.s toplarım, öedemeleri yavaş yavaş almaya başlarım, toplam ödeme yapan kişi sayısı 20 olduğunda da ürünlerin kargolamasına başlarım. Oldu da 20 kişi ödeme yapmaz ise, ödeme yapan herkese parasını geri yolarım, bir daha da böyle bir topa öldürseler girmem.

Bu düşüncemle ilgili yorum alabilirsem çok sevinirim, çünkü şu anda beni en çok düşündüren konu bu.
    Takdir edersiniz ki yaklaşık 3000-4000€'luk bir sipariş oluşma durumu var ve benim 4000€'luk bedeli şahsen karşılayıp daha sonra sizlerden paranın gelmesini beklemek bana sıkıntı olur, nihayetinde ticari işletme sahibi değilim ki vitrine koyup başkasına satayım :(

quote:

Orijinalden alıntı: layneth

DH'ci olmayan arkadaslara da haber salalim, bakalim sayiyi kuvvetlendirebilecek miyiz?

Abi her arkadaşımız 1 adet alacak diye bir kural yok elbette, 10 tane mouse 5 tane kulaklık istiyorum da diyebilirsin. Önemli olan ürün adeti kısmında minimum 20'ye ulaşmamız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keshberfo -- 13 Nisan 2012; 14:07:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: keshberfo

quote:

Orijinalden alıntı: Kagore

9 kişi kaldı haydin gardaşlar.

yok abi o şekilde düşünme, 9 kişi kaldı hadi alalım ürünleri yapmayalım. 1 Mayıs'a kadar konu devam etsin derim, 1 mayıs günü ben hepinizle tek tek telefon görüşmesi yaparım, adres bilgisi v.s toplarım, öedemeleri yavaş yavaş almaya başlarım, toplam ödeme yapan kişi sayısı 20 olduğunda da ürünlerin kargolamasına başlarım. Oldu da 20 kişi ödeme yapmaz ise, ödeme yapan herkese parasını geri yolarım, bir daha da böyle bir topa öldürseler girmem.

Bu düşüncemle ilgili yorum alabilirsem çok sevinirim, çünkü şu anda beni en çok düşündüren konu bu.
    Takdir edersiniz ki yaklaşık 3000-4000€'luk bir sipariş oluşma durumu var ve benim 4000€'luk bedeli şahsen karşılayıp daha sonra sizlerden paranın gelmesini beklemek bana sıkıntı olur, nihayetinde ticari işletme sahibi değilim ki vitrine koyup başkasına satayım :(

quote:

Orijinalden alıntı: layneth

DH'ci olmayan arkadaslara da haber salalim, bakalim sayiyi kuvvetlendirebilecek miyiz?

Abi her arkadaşımız 1 adet alacak diye bir kural yok elbette, 10 tane mouse 5 tane kulaklık istiyorum da diyebilirsin. Önemli olan ürün adeti kısmında minimum 20'ye ulaşmamız gerekiyor.

Tabikide o seçim propagandası başkan 20 kişi oldu hücum yapılması mantıksız. Şayet ödeme kesinleşmesi için ön ödeme yapabiliriz ciddiyet belirtimi için bu başlangıç için az olur (20-50 TL arası). Buraya herkes mesaj atabilir ama iş para ödemeye gelince ciddiyet kazanacağından ön ödeme ile tam bir kesin sayı oluşturulabilir.

Demek istediğim ön ödeme simgesel olarak " Hacu i am in" adlı oluşumun ciddiyetini gösterir böylece tam adımlarla bu olaya gireriz. Sonuçta özveriyi sadece sana yüklemek riskli senin açından, bence herkes bir şekilde ciddiyetini belirlemeli ve özveri açısından açıklık getirmeli ki sende sağlam yürü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kagore -- 13 Nisan 2012; 14:18:50 >

• yok abi ya ön ödeme ile kimseyi uğraştırmak istemem şahsen benim size güvenmemek gibi bir sorunum yok açıkçası, yıllardır DH Platformunda olan biriyim. Asıl sorun sizlerin bana karşı güven sorunu yaşamanız yönünde olacaktır. Dediğin doğru iş para ödeme kısmına geldiğinde mutlaka fire verilecektir, bu sebeple 1 mayıs gününe kadar kampanyamızı sürdürelim zaten oyunun çıkmasına 15 gün kalmış olacak, 2-3 gün parayı toplama kısmı sürse, 1 günde de ben kargoları gönderirim 3-4 günde biter. 15 mayıs olmadan ürünler elinizde olur.

Ürünler ile ilgili birkaç küçük detay vereyim ( bu gün depoya indim inceledim )
    - Mouse kablosu yaklaşık 2.5metre kadar, USB girişli , Altın kaplama uç.
    -Kablo özel ip dokuma ile koruma altına alınmış durumda ve gayet sağlam görünüyor.
    -Benim boyum 1.90 kilım 110 :) biraz iri bir adamım, ellerim de büyüktür, mouse elime tam oturdu ergonomisi kusursuz.
    -Kulaklık kablosu da aynı mouse gibi, ip koruma örgü ile uzun ömürlü yapılmış
    -Kulaklık ayrıca kablosu üstünden de kontrol edilebilen bir panele sahip
    -Kulaklık girişi de USB , Altın kaplama uç
    -Ses kalitesi, abi anlatılmaz yaşanır, mükemmmel diyebilirim.

Dileyen olursa ürünlerin depodaki resimlerini de yollarım :P

• Şayet 20 kişi olursa 3'lü set ne kadara gelir tahminen keshberfo hocam saygılar..
  • 70 Euro bile bir kulaklık için çok geliyor bana.
  • Şahsen ne seni zor durumda bırakmak ne de kendim töhmet altında kalmak istemem. Fiyatları açıkladığınız vakit öngörülen fiyatlar ile çok sapma göstermezse gerekli ödemeyi hesabınıza havale çıkartırım siz de rahat rahat işlemleri tamamlarsınız.

Bence diğer arkadaşların da bu şekilde yapması, olayı sizin açınızdan oldukça rahatlatacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.