Şimdi Ara

DiABLO 3 (PS4 / PS3 ANA KONU) (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.156
Cevap
21
Favori
84.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar hocam, elbetteki yardımcı olurum.elimden geldiğince.

Sezon 16dayız suan.bu sezon Mayısta bitecek birkaçgün içerisinde dede başlamış olur mayıs ayında.ozamana kadar oyun bilgisini tam öğrenmiş olursunuz.sistemi vs .

Yeni sezonada bomba gibi girdiğimizde kullanıcı sayısı yükselmiş olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bugun musait olan varsa beni 70 levele kasabilirmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden kimse seasonal oynamıyor herkes normal oynuyor level kasacak adam bulamadım

• Zitariyas

Ekleyin psnden yukarıya yazdım adımı ps4 de oynayan yardıma ihtiyacı olan herkese Online olduğum süre zarfınca Yardımcı olabilirim PC’de oynuyordum bende konsol da daha eğlenceli geldi ama maalesef pek oynayan yok gibi şu sıralar belki ben sezonda başladım normal oynuyorlardır 😅

• Değerli arkadaşlar,
    Oyunu ps4 için indirimdeyken yeni aldım. Pcdeki hesabımı aktarabiliyor muyum?
    Ordaki paragon levellerden sona sıfırdan başlamak zor geldi :(
  • Arkadaşlar diablodan ziyade path of exile tavsiye ederim bu başlıktaki herkese,diablo çok uzun süredir içerik almıyor ve bu gidişle almamaya da devam edecek gibi görünüyor,yapımcıları diablo immortal adında bi mobil oyuna odaklanmış durumdalar,path of exile şu an psnde hem ücretsiz hem de içerik olarak daha zengin bir arpg.
  • Arkadaşlar ultimate ile eternal edition arasındaki fark nedir? Biri 70 diğeri 20 küsür gb

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Ben de Eternal Collection sürümü var. Necromacer ve Reaper of Souls paketleri de var içinde. Boyutu da 21gb.

• quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Ben de Eternal Collection sürümü var. Necromacer ve Reaper of Souls paketleri de var içinde. Boyutu da 21gb.
    Teşekkürler cevap için.

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Rica ederim :)

• Arkadaşlar merhaba ben eski bir diablo 1-2 oyuncusuyum. PS4 e diablo 3 almak istiyorum. Ultimate olan versiyonu alsam yeterli di mi? Yani Eternal almadığım için çok şey kaçırıyor oluyor muyum?

Bir diğer sorum sanıyorum oyunu alıp başlamak istediğimde sezon modda oynarsam bana online olarak birileri eşlik mi ediyor Division da olduğu gibi yoksa tam olarak özelliği nedir?

Şimdiden bilgi ve yardımlar için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vcx

Arkadaşlar merhaba ben eski bir diablo 1-2 oyuncusuyum. PS4 e diablo 3 almak istiyorum. Ultimate olan versiyonu alsam yeterli di mi? Yani Eternal almadığım için çok şey kaçırıyor oluyor muyum?

Bir diğer sorum sanıyorum oyunu alıp başlamak istediğimde sezon modda oynarsam bana online olarak birileri eşlik mi ediyor Division da olduğu gibi yoksa tam olarak özelliği nedir?

Şimdiden bilgi ve yardımlar için teşekkürler.
    Eternal’da Necromancer karakteri var. Onun dışında bir farklılık yok.
    Sezon modunda tek başınıza oynarken, açtığınız karakterin özelliklerine göre 3 tane destek karakteri sunuluyor, bunlardan bir tanesini seçip, follower kısmından sezon build’ine uygun olacak şekilde yardımcınıza silah, yüzük vb. takıp güçlendiriyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Eternal’da Necromancer karakteri var. Onun dışında bir farklılık yok.
    Sezon modunda tek başınıza oynarken, açtığınız karakterin özelliklerine göre 3 tane destek karakteri sunuluyor, bunlardan bir tanesini seçip, follower kısmından sezon build’ine uygun olacak şekilde yardımcınıza silah, yüzük vb. takıp güçlendiriyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Detaylı bilgilendirme için teşekkür ederim benim için çok faydalı oldu.
  • Seasonal bu oyunun online kısmı mı oluyor türe ve oyuna aşırı yabancıyım

• Merhaba diablo 1-2 oynadım yıllar önce. PS4 e diablo 3 ros aldım. Yanında cehennem omuzluklari verdi .Ama bunu oyunda göremedim ve kullanamiyorum. Bilgisi olan varmı bu konuda?

• Merhaba,

Arkadaşla ps4 için Diablo 3 aldık. Fakat ne zaman bağlanıp co-op oynamak istersek ''THERE WAS A PROBLEM JOINING THE GAME'' hatası alıyoruz.

Oyun bağlantısını Lan-Only Friends-Open falan hepsini denedik yine de olmadı. Neden kaynaklandığı konusunda bilgisi olan veya daha önce bu problemi yaşayıp da çözümü olan kimse var mıdır ?
  • Geçen gün ps4 için fiyatlara bakmıştım 30 liraya görmüştüm. Şimdi 120 liradan aşşağı yok. Hayal falan mı gördün ben acaba?
  • 30 liraya gördüğün genişleme paketiydi.
    ben full sürümü 76 liraya aldım
  • Ayrıca bende yeni girdim Diablo 3 alemine eski diablo oyuncusu olarak.
    Bilgili ve tecrübeli arkadaşlardan danışmanlık almak isterim.
    Herkesin zamanı kıymetli ve değerli biliyorum o yüzden bu iş için vakit ayıracak kişilere talepleri doğrultusunda ödeme de yapabilirim.
    Ankara da oturuyorum Ankara da bulunan biriyle birlikte de oynayabiliriz.
    Yemek yol, hepsi benden :)
  • Oynamak isteyen arkadaslar ekleyebilir. PSN:canufk
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.