Şimdi Ara

Diablo 3 Kargo Takibi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
2.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benim CE Ankara'ya varmış keşke bugün dağıtıma çıksalar yarın aksam mesaı sonrası kıllıcam kısmetse cok net
  • 15 nisanda araldan aldım. Aral mayıs 14te kargolamış , fakat MNG kargonun beceriksizlikleri yüzünden ürünü bugün elime alamadım...

MNG kargoyu hiç kullanmam, bana her seferinde yanlış şube yüzünden bir gün atlatıyorlar bugün de yaptılar...

Neyse, ama neden pre-order aldık, eşşek miyiz? yok değiliz, o zaman 13 mayısta verin kargoya, 14 mayısta elimizde olsun nolacak yani.. zaten serverlar kapalı...
  • 20:37 gelemedi saat 11:32 de çıkan kargo bitemedi ön sipariş çilesi. Bir daha mı araldan ön sipariş aman
  • Hala ne kargo bilgisi var ne bisey 7 Mayıs'ta almıştım rezil olduk, beceriksiz aral !!!

Aral sitesi de suan çalışmıyor...
  • vatandan aldıgım CE elıme gectı vatan canımsın yaptıgım onca alısverıs helal olsun
  • D&R'dan aldığım Diablo III sabah şubedeydi. Kalktığım gibi gittim şubeye, aldım geldim.
  • Arkadaşlar ben bugün d&r internnet'ten sipariş versem ne zaman kargolanır? İzmirde hiçbir yerde bulamadım malesef.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.