Şimdi Ara

Diablo 3 Item Alış/Satış Konusu (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.192
Cevap
15
Favori
166.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar rare crossbow lazım critical hit damage si olan dex ve +%40 ustu damegesı olan 1100 veya daha ustu 2 hand

elınde olan varsa pm atsın fıyat uygun olsun lutfen :D
  •  Diablo 3 Item Alış/Satış Konusu

Diablo 3 Item Alış/Satış Konusu

ikisi birlikte 1.1 milyondur arkadaşlar. +130 dexterity veriyor birlikte.
  • Herkese selam,

Önemli bir konuya dikkat çekmek istiyorum. Alacağınız itemlerdeki attack speed "bug" ına dikkat ediniz. Herkes Bu konuyu atlıyor.

Eğer itemde Increases Attack Speed % yazıyorsa attack speedinze etki etmiyor. Yani itemin attack speedi bozuk.
    Attack Speed Increased % yazıyorsa sorun yok.

Umarım işinize yarar ve benim gibi kurban olmazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tokach

Herkese selam,

Önemli bir konuya dikkat çekmek istiyorum. Alacağınız itemlerdeki attack speed "bug" ına dikkat ediniz. Herkes Bu konuyu atlıyor.

Eğer itemde Increases Attack Speed % yazıyorsa attack speedinze etki etmiyor. Yani itemin attack speedi bozuk.
    Attack Speed Increased % yazıyorsa sorun yok.

Umarım işinize yarar ve benim gibi kurban olmazsınız.

Silahlar hariç bu durumdan.
  • Wizard ve WD ler için özellikle DH içinde olabilir elimde güzel bir neck var. Hızlı mobları yada Fast özellikli bossları kitelemekte zorlanıyorsanız ''movement speed'' statınızı yükseltmeniz baya faydalı olacaktır.''The Flavor of Time'' bu amulete bakabilirsiniz özelliklerine ahden bendeki 108vitality, %15atackspeed, %7movements speed veriyor statları daha kötü olup daha ucuza olanları yada statları daha iyi olup çok uçuk fiyatları olanıda var ama en yüksek %15atackspeed ve %7movement speed veriyor bu legendary zaten diğer statları diğer itemlerden karşılayabilirsiniz. 5m almıştım zamanında wizardı bırakıyım dedim itemlerde ucuzlamış sanırım 3.5m den bırakıcam alıcı çıkarsa. Fazla bilinen ve fazla drobu olan bir item değil oyüzden genelde pek bilinmiyor ama özellikle wizard ve wdlere tavsiye ederim.
  • canınız can cekmek mi istedi ah de 10m den aşşagı olmayan silah kısa bir süreliğine 8m

edit:satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teTa -- 13 Haziran 2012; 20:55:25 >
  • %10 dan %16 ya kadar baya mf li item var elimde, özellikli fiyatları 10k 20k. 10 tane falan var kırmaktansa birilerinin ihtiyacını görür. isteyenler pm atması yada tag eklerken bildirmesi yeterli.

hayırlı akşamlar.

• Arkadaşlar fiyatlardan çok iyi anlamıyorum ama bir sandık Gem birikti 1-60 lvl arası topladığım tüm Gemleri biriktirdim.

Şu an Hell modunda oynuyorum 60 levelim. Bu zorluk ve level aralığında düşen gemlerden istediğiniz olursa yazabilirsiniz.

Ayrıca bol bol Rare ve mavi itemleri Craft yaptım onlarda öylece duruyor.

kaça satıyım ?

Satılık işe yaramaz itemlerim almak isteyen pm atsın
  • Monk ve DH itemleri. Tekliflerinizi buradan veya oyun içi yapabilirsiniz.

Ring eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raimu -- 15 Haziran 2012; 0:17:45 >
  • bu para eder mi beyler acep?

• quote:

Orijinalden alıntı: golddragonx

eldiveni kaca veriyorsun hocam?

quote:

Orijinalden alıntı: Heliak

Monk ve DH itemleri. Tekliflerinizi buradan veya oyun içi yapabilirsiniz.

Ring eklendi.

http://www.wowpazar.com/media/kunena/attachments/4308/Screenshot147.jpg

Omuzluk ne kadar hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernoova -- 15 Haziran 2012; 0:27:44 >

Fiyat : 1m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hooke5 -- 15 Haziran 2012; 9:48:21 >
  • Arkadaşlar sürekli sormama rağmen ana konularda hala kayda değer bir yanıt alamadım.

Oyunun başından bu yana düşen Gemleri saklıyorum fakat ne kadar ettiği ile ilgili hiçbir bilgim yok.
    Bilgisi olan arkadaşlar şu gem şu fiyat aralığı şöyle olursa şu fiyat aralığı gibi yazabilir mi lütfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Arkadaşlar sürekli sormama rağmen ana konularda hala kayda değer bir yanıt alamadım.

Oyunun başından bu yana düşen Gemleri saklıyorum fakat ne kadar ettiği ile ilgili hiçbir bilgim yok.
    Bilgisi olan arkadaşlar şu gem şu fiyat aralığı şöyle olursa şu fiyat aralığı gibi yazabilir mi lütfen?

Gemci amcayı sonuna kadar geliştirirsen en üstte star gemler oluyor, onlarında 3 tane üstü var ama plan alıp eklemen gerek. Normal şartlarda en tepedeki star gemler 500-650k arası, onun bi altı 120-200k arası, bi altıda 60-80k arası gidiyor.
  • selam arkadaslar 1200 yada 1300 dps uzeri crit damage bonusu yada socketi olan crossbow satan arkadaslar varsa bana ulasırsa sevinirim. battletag chicheck#2625
  • quote:

Orijinalden alıntı: earthfrost

quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Arkadaşlar sürekli sormama rağmen ana konularda hala kayda değer bir yanıt alamadım.

Gemci amcayı sonuna kadar geliştirirsen en üstte star gemler oluyor, onlarında 3 tane üstü var ama plan alıp eklemen gerek. Normal şartlarda en tepedeki star gemler 500-650k arası, onun bi altı 120-200k arası, bi altıda 60-80k arası gidiyor.

Cevap için teşekkürler şu an elimde saf haliyle duran bu 36 Int veya 36 vit veren gemler para etmiyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.