Şimdi Ara

Diablo 3 ___Gold dupeyi bulduk___@

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
5.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 43
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 41 gün 21 saat 56 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 9
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • susuvekuku (11 mesaj) layneth (6 mesaj) Yokujin (3 mesaj) Lordinarius (3 mesaj) tekseker (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (24 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Diablo >> Diablo 3 ___Gold dupeyi bulduk___@
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    672 Mesaj
    Bence arkadaş ne yaparsa kendine yapmış olacak. Bu bug dan yararlanmaya kalktığında çok büyük olasılıkla blizzard'a yakalanıp ban'ı yiyecek. Oyuna verdiği para çöpe gidecek, 12 senedir beklenen oyunun tadını çıkararak oynamak yerine forumlarda "Yardım edin ban yedim" başlıklarında gezinecek. Ben arkadaşın yerinde olsam 12 senede bir gelen ve belki birdaha gelmeyecek olan fırsatın tadını çıkartmaya bakardım(zaten öyle yapıcam), onu baltalamaya değil.

Son söz(uyarı): Adamlar wow'da gold ticaretini bile yakalıyor,ban'ı basıyor,bug yoluyla durduk yere kasandaki gold artışını 10 kere yakalarlar merak etme

Orijinalden alıntı: OsCilLaToR

Bence arkadaş ne yaparsa kendine yapmış olacak. Bu bug dan yararlanmaya kalktığında çok büyük olasılıkla blizzard'a yakalanıp ban'ı yiyecek. Oyuna verdiği para çöpe gidecek, 12 senedir beklenen oyunun tadını çıkararak oynamak yerine forumlarda "Yardım edin ban yedim" başlıklarında gezinecek. Ben arkadaşın yerinde olsam 12 senede bir gelen ve belki birdaha gelmeyecek olan fırsatın tadını çıkartmaya bakardım(zaten öyle yapıcam), onu baltalamaya değil.

Son söz(uyarı): Adamlar wow'da gold ticaretini bile yakalıyor,ban'ı basıyor,bug yoluyla durduk yere kasandaki gold artışını 10 kere yakalarlar merak etme

Wow'da 50kdan fazla gold aldım, hiçbirşey olmuyor:) Maille gönderen şirketlerden almamalısın tabi.

• Yarbay
    3769 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Krothu

quote:

Orijinalden alıntı: OsCilLaToR

Wow'da 50kdan fazla gold aldım, hiçbirşey olmuyor:) Maille gönderen şirketlerden almamalısın tabi.

Gold göndermekle dupenın ne alakası var? Millette milyonu geçik gold var neden satmasın ?
    |
    |

• Binbaşı
    1727 Mesaj
    böyle bir bug bulunduysa bildirilse daha iyi olurdu.

çok bilmişin yorumunu da ekleyeyim: gold dupe edilmez.
    |
    |

Şeytan ayrıntıda gizlidir.

Suç detayda saklıdır.
  • Teğmen
    144 Mesaj
    Bana saçma geliyo düşünüyorum eğer ben böyle bir şey bulsam gelir burda foruma yazarmıyıdm diye içimden 100 kişi birden hayır diye böğürüyo ve koskoca blizzard o kadar kolay ve şansa bulunan bir bugu gözünden kaçırmaz herhalde ve bu bugun sonucu bu kadar büyükse
    |
    |
    |
    |
    tonimotto

Abicim abicim oyun açılınca bana 50k gold satarmısın
    |
    |
    yhav yok bide müslüman evladıyım diyor kıl oldum aga o yazıya çek videonu gönder o zaman neyin kafasını yaşıyon...
    |
    |
    Arkadaşlar kusura bakmayın gençliğin verdiği cevher ile yakıp yıkmışım zamanında ortalığı saygıdeğer insanların hepsinden özür dilerim burdan sesim ulaşana :D .
    quote:

Orijinalden alıntı: susuvekuku

Arkadaşlar kusura bakmayın gençliğin verdiği cevher ile yakıp yıkmışım zamanında ortalığı saygıdeğer insanların hepsinden özür dilerim burdan sesim ulaşana :D .
    Vay be 6 yıl geçmiş. Ne ümitlerle başlamıştık oyuna, sanırım çoğu kişinin beklentisini karşılamadı. Şuan bile 6 yılda pek fazla birşey değişmedi. Diablo4 gelirse ortalık tekrardan canlanır. Dupe olayı doğrumuydu, doğruysa nasıl sonuçlandı merak ettim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 12 Haziran 2018; 13:21:14 >
    |
    |

+1 doğru muydu merak ediyoruz
    |
    |
    Buralarda olan varmı hala :)

Doğru muydu ona cevap ver önce
    |
    |
    susuvekuku kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel
    Neredeyse 10 yıl olmuş ve hala merak edenler var. Doğruydu oyunun içindeki kanal satış sistemini benim yüzümden/sayemde kapattılar :)

Diablo IV ü bekliyorum şuanda saygılar ve sevgiler :)
    quote:

Neredeyse 10 yıl olmuş ve hala merak edenler var. Doğruydu oyunun içindeki kanal satış sistemini benim yüzümden/sayemde kapattılar :)

Diablo IV ü bekliyorum şuanda saygılar ve sevgiler :)

O zamana kadar ölmezsek beraber atarız:). İyi beklemeler 

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,281
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.