Şimdi Ara

Diablo 3 ___Gold dupeyi bulduk___@ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
7.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer büyük çapta bir açık ise report edilmesi halinde TÜRK oyuncular olarak diğerlerinden öne geçmiş oluruz diye düşünüyorum.
  • Üstad blizzden bir GM yada en azından TÜRKÇE bilen bir eleman seninle diyaloğa geçtiği zaman anlatırmısın ? Bu konuyla ilgili bir ticket yolladım cevabını bekliyorum umarım yardımcı olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: layneth

"DIII players sponsored by susuvekuku"

Şaka bi'yana sen gene araştırmanı yap güzelce; bilinen bi'şey mi forumlarda paylaşılmış mı filan. Yardım istiyebilirsin güvendiğin arkadaşlardan, ing siteleri tarayabilirler kabaca bilgi verirsin.

sorceress'a güvenebilirsin ama bana güvenme, diablo ele geçirdi beni şeytana uyarım alimallah

Sanırım kimse bulamamış bir kaç yerde belirli adımları yapılmış ama bitirişi getirilmemiş videolar gördüm yaklaşmışlar yani..
    Zaten bulan olursa gold miktarını uçurur farkedilirdi diye düşünüyorum en fazla 90k 100k ile dolaşıyorum bende abartmamaya çalıştım ..

Arkadaşlar oyunun release sine kadar beklemek istiyorum orjinal oyunda bu bugu kullanırken (isim-bilgi) sansürlü fotolar alıcam internet kafelere gidip farklı hesaplarla yolluyucam blizz forumlarında birazcık kıpırtı yaratalım diyorum ... Bakalım blizzard ne kadar sabırlı davranabilicek. İnsanlar neler yapıcak.

Peki bide buna ne dersiniz ? Hoş olmuyacak belki gerçektende türkler barbardır sinerjisi yaratabilicek bir olay ama reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığınıda katıp "Turks hacked blizz at first day" gibi abartı ve elem verici bir başlık koydukmu konu başlığına yemede yanında yat olmaz mı? Fikirlerinizi alabilirmiyim .. Bu gerçekten benim fikrim olsun istemiyorum bu yüzden aslında sizin elinizde böyle bir koz olsa ne yapardınız mantığıyla cevap vermenizi istiyorum ?
    Affımı mazur görün oyunun amacı zaten eğlenmek birde böyle eğleneyim diyorum.
    "Yıllardır bizi eğlendiriyo ama uykusuz bırakıyo bu sefer blizzard uykusuz kalıcak" Sloganını kullanabilirim. (Esprili ve acı verici)

Bu arada oyunu almaktan kimse vazgeçmesin . Ben kesinlikle bunu report edicem veya ettirtecem.
    Yıllardır bu forumdayım ve oyundan sonrada burdayım herkezle birlikte Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: susuvekuku

quote:

Orijinalden alıntı: layneth

"DIII players sponsored by susuvekuku"

Şaka bi'yana sen gene araştırmanı yap güzelce; bilinen bi'şey mi forumlarda paylaşılmış mı filan. Yardım istiyebilirsin güvendiğin arkadaşlardan, ing siteleri tarayabilirler kabaca bilgi verirsin.

sorceress'a güvenebilirsin ama bana güvenme, diablo ele geçirdi beni şeytana uyarım alimallah

Sanırım kimse bulamamış bir kaç yerde belirli adımları yapılmış ama bitirişi getirilmemiş videolar gördüm yaklaşmışlar yani..
    Zaten bulan olursa gold miktarını uçurur farkedilirdi diye düşünüyorum en fazla 90k 100k ile dolaşıyorum bende abartmamaya çalıştım ..

Arkadaşlar oyunun release sine kadar beklemek istiyorum orjinal oyunda bu bugu kullanırken (isim-bilgi) sansürlü fotolar alıcam internet kafelere gidip farklı hesaplarla yolluyucam blizz forumlarında birazcık kıpırtı yaratalım diyorum ... Bakalım blizzard ne kadar sabırlı davranabilicek. İnsanlar neler yapıcak.

Peki bide buna ne dersiniz ? Hoş olmuyacak belki gerçektende türkler barbardır sinerjisi yaratabilicek bir olay ama reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığınıda katıp "Turks hacked blizz at first day" gibi abartı ve elem verici bir başlık koydukmu konu başlığına yemede yanında yat olmaz mı? Fikirlerinizi alabilirmiyim .. Bu gerçekten benim fikrim olsun istemiyorum bu yüzden aslında sizin elinizde böyle bir koz olsa ne yapardınız mantığıyla cevap vermenizi istiyorum ?
    Affımı mazur görün oyunun amacı zaten eğlenmek birde böyle eğleneyim diyorum.
    "Yıllardır bizi eğlendiriyo ama uykusuz bırakıyo bu sefer blizzard uykusuz kalıcak" Sloganını kullanabilirim. (Esprili ve acı verici)

Bu arada oyunu almaktan kimse vazgeçmesin . Ben kesinlikle bunu report edicem veya ettirtecem.

Bence başlık olarak '' Türk oyuncu elini harama sürmedi'' olsun

• Fikir enteresan şayet riskli , seçim sana kalmış.

Şayet ben olsam olayı vidyoya çeker feedback olarak betaya koyardım. Ateşle oynamayı sevmiyorum daha önce yanmış biri olarak. Tekrar belirtmekte fayda var ki eğer gerçekten kimse bunu daha keşfetmediyse dediklerini yaparken çok dikkatli düşünmen gerek.
  • quote:

Dünyanın her yerinde oynanan bir oyunu Türkler vs bilmem neler şekline getirip kendinizi küçültmeyin. Blizzard bu tür hareketler sonucunda küçülmez. İlk açığı siz bulmadınız ve sonuncusu da olmayacaktır bu. Yapacağınız şey oyunun açığını rapor etmek. Farklı bir hesap açın ve rapor edin. Beceremiyorsanız da güvendiğiniz birine söyleyin ya da bir video çekip yollayın. Bu kadar basit.
  • ben arkadasa inanmadım açıkcası, "Sanırım kimse bulamamış bir kaç yerde belirli adımları yapılmış ama bitirişi getirilmemiş videolar gördüm yaklaşmışlar yani.. " özellikle bunu gördükten sonra, yada işin içinde programla yapılmış bişiler var, bug değil yani, açıklamayıp beklemeyi düşünmesinide bunu pekiştirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spongebobsquarepants -- 23 Nisan 2012; 22:41:21 >
  • Valla spongebobsquarepants e katılıyorum. Başından beri takipteyim konuyu, yazmıyordum dayanamadım artık.
    Birisi de çıkıp dememiş ki "aga bu nedir?"

Adam hem "şans eseri buldum" hem de "komlike bir yapısı var" diyor. Madem bu kadar komplike, sen nasıl şans eseri buldun? Hadi şans eseri buldun, madem bu kadar komplike, 2. kez nasıl yapabildin?

Bir de "Turks hacked blizz at first day" diye reklam yapacakmış, reklama bak! Biz adamlar bizim dilimizi oyuna eklesin, bizi ciddiye alsın diye uğraşıyoruz; sonra da "Blizzard'ı ilk günden hackledik" diye övüneceğiz ha? Nasıl bir iki yüzlülüktür bu?

Kimse kusura bakmasın arkadaşa inanmıyorum. Ha olur da Blizzard bu açığı kapatır, arkadaşa da ticket atar. Biz de o ticket ın screenshotunu falan görürüz, o zaman delikanlı gibi özrümü de dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theFaLLeN -- 23 Nisan 2012; 22:59:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theFaLLeN

Valla spongebobsquarepants e katılıyorum. Başından beri takipteyim konuyu, yazmıyordum dayanamadım artık.
    Birisi de çıkıp dememiş ki "aga bu nedir?"

Adam hem "şans eseri buldum" hem de "komlike bir yapısı var" diyor. Madem bu kadar komplike, sen nasıl şans eseri buldun? Hadi şans eseri buldun, madem bu kadar komplike, 2. kez nasıl yapabildin?

Bir de "Turks hacked blizz at first day" diye reklam yapacakmış, reklama bak! Biz adamlar bizim dilimizi oyuna eklesin, bizi ciddiye alsın diye uğraşıyoruz; sonra da "Blizzard'ı ilk günden hackledik" diye övüneceğiz ha? Nasıl bir iki yüzlülüktür bu?

Kimse kusura bakmasın arkadaşa inanmıyorum. Ha olur da Blizzard bu açığı kapatır, arkadaşa da ticket atar. Biz de o ticket ın screenshotunu falan görürüz, o zaman delikanlı gibi özrümü de dilerim.

bu mesaj yeterli olmustur sanirim.

• Bilmiyorm daha önce bir forumda cevap yazarken bu kadar hiddetlenebilirmiydim. Epey kızdım sanırım.
    Olsun insanlık hali günümüzde herkez düzenbaz olmuş " türkiye" düzenbazlıkda zirve yaparken dürüstlük kavramı elden gitmiş olabilir..
    Kimseye inanmak güvenmek zorundada deilsiniz.Haklısınız.Zaten bende kolay güvenmem.
    Sorun asıl olarak insanların birbirine güveni kalmamasından ziyade bazı kesimlerin "inanmak istemeyişinden "kaynaklı .
    Arkadaşlar böyle bir yöntem var. Boşuna kimse bulaşmasın.

"Kimse kusura bakmasın arkadaşa inanmıyorum. Ha olur da Blizzard bu açığı kapatır, arkadaşa da ticket atar. Biz de o ticket ın screenshotunu falan görürüz, o zaman delikanlı gibi özrümü de dilerim."
    @
    Bide beni CEO yapsınlar hayatım kurtulur.

Oyun disconnect etmeyle alakalı bu yüzden şans eseri. O ana kadar bulduğum bugu ilerlettim buda totalde komplike yaptı. Dert etme rahat ol
    Ben müslüman evladıyım bilmiyorum bunun anlamı senin için ne olur ama benim yerimde başka birisi olsa parayı kırardı bunada emin ol

- Arkadaşa inan veya inanma kimse senin fikrini sormadı ha diyosan burası forum herkez cevap verir o zaman benim konumda konuşmanı istemiyorum. "İnsan" olana saygım var . Bu yüzden sana ve fikirlerine saygı duyuyorum.
    Ama cümlelerinide beni katmadan "bu söylentiler hep yalan olur" gibi kırıcı olmadan yazabilirdin.Ellam alim olan anlar. Bundan sonra yazacaksanda üstüme savurma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi susuvekuku -- 24 Nisan 2012; 0:24:00 >

• e dayı madem sen dürüst adamsın düzenbazlığın zirve yaptığı türkiye de madem bugdan faydalanmayacaksın bi video çek koy hem blizz'e de yollanır hemde görürüz neymiş ne değilmiş. niye bu kadar gizem yaratıyorsun ki ne gerek var onu anlamadık
  • @theFaLLeN

Tartışılan bir şey yok, "aga bu nedir?" diyemeyiz "... oyunun release sine kadar beklemek istiyorum..." demiş arkadaş.
    İddaa var, 3 hafta da zaman, sıkıntı yok.

@susuvekuku

Biraz daha kızarsan Blizz'e rapor edecek kadar bilgiye sahip olacağız, 3 hafta dayanamazsın:)
    Ayrıca imzamda bi'satır boşluk var, açıp yazarım "layneth sponsored by susuvekuku" diye bana güvenirsen
  • quote:

Orijinalden alıntı: spongebobsquarepants

e dayı madem sen dürüst adamsın düzenbazlığın zirve yaptığı türkiye de madem bugdan faydalanmayacaksın bi video çek koy hem blizz'e de yollanır hemde görürüz neymiş ne değilmiş. niye bu kadar gizem yaratıyorsun ki ne gerek var onu anlamadık

+1907 zaten full sürümde olacağını zannetmiyorum.Sen karakterinin gold'u değiştirmek için veritabanına girmen gerekiyor.Nasıl yaptı acaba.
  • quote:

e dayı madem sen dürüst adamsın düzenbazlığın zirve yaptığı türkiye de madem bugdan faydalanmayacaksın bi video çek koy hem blizz'e de yollanır hemde görürüz neymiş ne değilmiş. niye bu kadar gizem yaratıyorsun ki ne gerek var onu anlamadık

Gizemi kendin yaratmışsın . Ortada gizemli bir şey yok . 100k oldu 200k bu yani git al sword doğra bu anladınmı.Amaç yeşillik olsun, elimde fırsat sorarım sana sen bir çırpıda bunu yok etmek istermiydin? Paylaştım ama caz yapıyosunuz.
  • ben daha bişi yazmıyorum çok net kolpa
  • quote:

ben daha bişi yazmıyorum çok net kolpa

Arkadaşım farkındayım beni çileden çıkartmaya çalışıosun
    . İnanma okey ama konuyu b.k ettin bi şey paylaşanda kabahat.Birazdan Konuyu siliyorum ve layneth ile iletişime geçip bugu yazıcam hadi eyvallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi susuvekuku -- 24 Nisan 2012; 0:51:54 >
  • layneth abi pm ulaşabiliceğim bir adres bir facebook yollarsan sevinirm. sizde bekleyin uyumayın gencolar
  • "yarın akşamdan önce deneme şansı bulamam" dedi . Açıklayacaktım ancak tekrar vazgeçtim şuanda. 15 Mayısta kendi bildiğimi okurum o kadar.
  • quote:

"yarın akşamdan önce deneme şansı bulamam" dedi . Açıklayacaktım ancak tekrar vazgeçtim şuanda. 15 Mayısta kendi bildiğimi okurum o kadar.

Kardeş;

Belli ki öfkeyle konuşmaktasın ve aslında yapmak istediğinde bu değil. Şayet insanlar ne kadar saklarsan o kadar arar, kurcuklar. Bunu doğal kabul etmelisin. Senin açından konuşmak gerekirse eğer bulduğun bug daha önce ortaya çıkmadıysa belkide üstünde fazla durup farklı şekle, bir oluşuma itmemelisin. Bunu söylememin tek sebebi alacağın risk. Öfkeyle bazen izlediğimiz yollar bizi kör eder. Bence şu an yapılacak en güzel şey kimseyi bire bir muhattaba almayıp kendi seçtiğin çözümü izlemek. Kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilsin. Kısa ve net olarak seçimler senin. Konu uzarsa gideceği yer çirkin bir yer olacak gibi.

• Çokta tın ne yaparsan yap, nasıl olsa online veritabanına sahip olduğu için blizzard tarafından battlenet hesabın bloke edilecek. Daha önce Warcraft oynamış arkadaşlar bilir. Karakterlerin tüm istatistiklerini Blizzard görebiliyor. Mesela warcraftta birisi size durduk yere 10k 20k para veriyorsa onu gizlice izlemeye alıyorlar ve gold satıcısıysa alıcınında satıcınında hesabını battlenetten banlıyorlar. Tüm boss exploitlerini görebiliyorlar vs vs.. Yani sen inat edip banane ben parayı sömürürüm dersen 3 gün sonra bir bakarsın Battlenet hesabın bloke olmuş. Sonra oturur verdiğin paraya yanarsın. Silkroad, Knight değil bu blizzard affetmiyor kolay kolay..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 24 Nisan 2012; 1:40:58 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.