Şimdi Ara

Diablo 3 CE (Collectors Edition) 240 TL - Hakkında Herşey (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
1
Favori
21.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle önemli bir satış için, sitenin arayüz ve altyapı değişimini aynı ana denk getiren ne kadar ilgili varsa hepsini ayrı ayrı tebrik etmek istiyorum. diyecek birşey yok gerçekten site kendine gelene kadar stok bitti. mq..
  • Allahb belasını versin bu aral'ın ya sinirden kendimi ... neyse. 14:00 dan beri f5 çekiyorum 15:00 da sitenin tasarımı değişti salak gibi çıkış yaptırmışlar hesabımdan da. giriş yapmak istedim mail doğrula dedi, tamam dedim mailime gittim mail göndermemişler böyle gerizekalılık var mı ya. yeni üyelik açtım tabi hep süre geçiyor bu zaman aralığında. girdim sipariş verdim bu sefer de salak gibi bekletiyor. bekledi bekledi stokta kalmadı deyip attı dışarı.

böyle rezillik görmedim ben. giriş yaptığım hesabımdan çıkartıyolar onla uğraşıyoruz, mail göndermiyolar doğrulayalım diye. allah belanı versin aral. kimse bu şirketi oluşturan cayır cayır yansın umarım bütün yöneticileri.. bi kişi de yardım edemesin! ya diyecek söz bulamıyorum ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 9 Mayıs 2012; 15:26:55 >
  • aynen. mevcut üyeliğimle sisteme girişime izin vermedi. oynalama mail'i gönderdik dedi. ama öyle bir mail yok...
  • Sepete attığım ürünü alamadım arkadaş böyle bişi olabilir mi?? kredi kartı bilgilerini girip onayladıktan sonra saçma sapan bi uyarı geldi ekrana ve hiç bişi yapamadım. Tekrar çıkıp geldiğimde sepetteki üründe yoktu. Böyle özel stoklu bir ürünü ne mantıkla toptancı kafasıyla satışını yapıyorlar ?? kişi başı 1 ürün satışı yapılsaydı daha mantıklı olmaz mıydı? alan 5 tanede aldı 10 tanede aldı hay lanet olsun ya.
  • Çoğu kişiden para çekilmiş.Bakalım napacak aral
  • odemeyi yaptım. bakalım hadi hayırlısı.
  • Bende aldım sanırım ama şimdi siteye giremiyorum
  • yeni üyelik açtım

502 Bad Gateway oldu şimdi de site
  • Aral kartları hortumladı. adamın biri 2500 liralık kartımın limiti doldu diyor.
  • evet facebook'ta çok yorum var 3-4 kere çekmişler diye...
  • aradım ve banka ile konuştum şu an kartımdan aralgame adına 240x2 480TL çekilmiş durumda.

böyle bir olay yapacak iken yeni sisteme geçmek hangi aklın fikridir çok merak ediyorum. ellerine yüzlerine bulaştırdılar. çalışan sistemi bırak test edilmemiş sistem ile CE sat. ALKIŞ!!!!
  • Durum gerçekten çok beter halde o zaman. Beklediğimden daha beter. İlk oyunu yakalayıp alanlarda güme gidebilir kart çekimi davasına. Yorum bile yapmak yersiz.
  • sitede 500 den fazla kişi vardı sanırım.çoğu 2-3 kere alışveriş yapmış olsa ellerindeki ce'ler hiç bir şekilde yetmez. aral'ın bu olaydan sadece para iadesiyle kurtulacağını sanmıyorum
  •  Diablo 3 CE (Collectors Edition) 240 TL - Hakkında Herşey

Bu ekranı gördüm. Tabi ondan sonra site anında kapandı. Kapattılar dükkanı gittiler sanki. Email falan da yok. Sonra bir baktım internet bankacılığından kredi kartımdan 5 defa 240 lira çekilmiş.

Hayır ben o ekranı görsem bile inanmıyorum siparişimin onaylandığına. Ne mail var ne sipariş no var ne bişey. Siparişi verirken bile sitenin her tarafı patlıyordu çünkü. Çanakkale'den verdim bu arada. Başka buradan veren var mı?

Ben bu ARALGAME'i sabaha bırakmaya karar verdim arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crawlin'

aynen. mevcut üyeliğimle sisteme girişime izin vermedi. oynalama mail'i gönderdik dedi. ama öyle bir mail yok...

Aynen bana da girişte bunu dedi. Aral kendini rezil etti. Bir de bir çok insanı şu an mağdur etmiş durumdalar.
  • ınsan degıl bunlar. magdur olan arkadaslara gecmıs olsun umarım en kısa surede kredı kartına gerı odemeyı yaparlar
  • Yıl 2012 ,İnternational alemler marsta buldukları su yu damitıp hacmini çoğaltmayı ,orada kurdukları hub ile insanlı modülle yapmayı planlıyor ,proje %73 te.

Aral game 50 tane oyun satacak...
  • #aralfiyasko
  • Böyle bir satış yapacaksın insan bi' ön hazırlık yapmaz mı yahu...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.