Şimdi Ara

Diablo 3 CE (Collectors Edition) 240 TL - Hakkında Herşey (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
1
Favori
21.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • göremedim bekliyorum bittimi acaba biz göremeden.
  • Başlamadan nasıl bitecek
  • Belki bizden hızlı davranan olmuştur
  • Hayır. Aral facebook adresinde millet Aral'a sövmeye başladı. Bir kişi telefon açıp sormuş ve bir sorun var yarım saat içinde çözeceğiz demişler.
  • ayıptır herkes bekliyor. su aral bir isi beceremiyor. eğer collector alamazsam dijital alacağım kesin karar verdim.
  • nerde CE satışı açılacak arkadaşlar göremedim de ?
  • Ne güzel harikasın aral
  • ARALGAME ile telefonla konuştum kutu açılışlarında bir problemle karşılaşmışlar tam 15:00'da ürün satışa sunulacakmış. Diye mesaj atmış bir arkadaş.

Kutu açılısında olan sorunun düzelmesi 1 saat sürer mi. Kimse bu hikayeyi yemez.
  • İlk sırada max payne ve ridge racer görmekten baydım hadi artık
  • Kutuların içinden Diablo 3 beklenirken başka oyun filan mı çıktı yoksa kutular boş filan mı çıktı. Eğer öyleyse hiç şaşırmam.
  • Yarım saati geçti ya, yazıktır
  • Yalnız aklıma şu geldi. Bunlar cidden kutuları açamadık diye CE siparişe açamıyorlarsa bu garip.

Kutuları açamamaları normal de siparişi etkilememeli. Ama acaba bunlar bu gün ve varın oyunları göndermeye mi başlayacaklar.
  • Ben KTH dersimi ekeyim, adamların yaptığına bak. Gelde ağzını bozma.
  • Aralı telefonla aradım. Baya bir bekledikten sonra halit bey diye bir elemanla konuştum. Dedi ki. sitede bir hata çıktı bunu düzeltince başka hata çıkmayacak her şey tos pembe dedi. bende dedim. biz burda 1 saattir kıçımızı yırtıyoruz f5 kırıyoruz boşuna mı dedim. o da dedi evet boşuna hehe.
    Biraz abartarak anlattım ama ana fikir bu. Yani bu adamların bu işten anladıkları yok kafaları şerefsizliğe çalışıyor
  • kargolamayı 15 inden sonra yapacaklar değilmi?
  • sonunda aldım CE'yi darısı sizin başınıza arkadaşlar... Siz sormadan ben yazayım Birleşik Arap Emirlikleri üzerinden satın aldım. Kardeşim orada onun aracılığı ile bana gelecek. 204 TL gibi bir fiyata geldi...

Diablo 3 CE (Collectors Edition) 240 TL - Hakkında Herşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkwaves

kargolamayı 15 inden sonra yapacaklar değilmi?

Bir arkadaş 14 Mayıs da kargoya verilecek bilgisi aldım diye yazmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qmandan

sonunda aldım CE'yi darısı sizin başınıza arkadaşlar... Siz sormadan ben yazayım Birleşik Arap Emirlikleri üzerinden satın aldım. Kardeşim orada onun aracılığı ile bana gelecek. 204 TL gibi bir fiyata geldi...

Diablo 3 CE (Collectors Edition) 240 TL - Hakkında Herşey

Hayırlısı olsun üstadım.
  • Aral ce yi satışa sundu ama siteyi değiştirmiş millet isyan ediyor face'de.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.