Şimdi Ara

Diablo 3 CE (Collectors Edition) 240 TL - Hakkında Herşey (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
1
Favori
21.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler D3 Ce nin blizz de fiyatı nedir bi bilginiz varmı... Ben yurt dışı bi siteden 69,99€ ödedim ona göre tekrar ödeme olacaksa çarşı iznimde adamlarla iletişime geçeyim... Sipariş yanmasın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaraki_Kenpachi_

Beyler D3 Ce nin blizz de fiyatı nedir bi bilginiz varmı... Ben yurt dışı bi siteden 69,99€ ödedim ona göre tekrar ödeme olacaksa çarşı iznimde adamlarla iletişime geçeyim... Sipariş yanmasın :)

gümrükten vergisini ödeyip cekebilecek var mı oyunu, yoksa yurtdışı adrese mi yönlendirdin? limit malum 75 euro...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qmandan

@ozgn13 battle.net uzerınden oyunu ındırebılırsın

aral izmir için stok ayırmadıysa soyle bır mantık ızleyebılır. ıstanbulda satarız kalırsa dıger ıllere gonderırız ama ıstanbulda kalacagını sanmıyorum...

Umarım key ile aktif edebileceğim bi download noktası olur dediğiniz gibi... Cevap için teşekkürler...
  • Çalışmıyo olsak gidelim sabaha kadar bekleyip alalım ama hafta içi işte.
    napalım biz de kanatsız oynayacağız artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: layneth

quote:

Orijinalden alıntı: Zaraki_Kenpachi_

Beyler D3 Ce nin blizz de fiyatı nedir bi bilginiz varmı... Ben yurt dışı bi siteden 69,99€ ödedim ona göre tekrar ödeme olacaksa çarşı iznimde adamlarla iletişime geçeyim... Sipariş yanmasın :)

gümrükten vergisini ödeyip cekebilecek var mı oyunu, yoksa yurtdışı adrese mi yönlendirdin? limit malum 75 euro...

Yakın zamanda ailem Türkiye'ye ziyaretime gelecek... Siparişimi ingilteredeki ailemin ev adresime verdim... Onlar kendileri kargoyu alınca getirecekler... Hava alanında oyunla ilgili bir problem çıkmaz diye düşünüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaraki_Kenpachi_ -- 4 Mayıs 2012; 10:13:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozgn13

quote:

Orijinalden alıntı: Qmandan

@ozgn13 battle.net uzerınden oyunu ındırebılırsın

aral izmir için stok ayırmadıysa soyle bır mantık ızleyebılır. ıstanbulda satarız kalırsa dıger ıllere gonderırız ama ıstanbulda kalacagını sanmıyorum...

Umarım key ile aktif edebileceğim bi download noktası olur dediğiniz gibi... Cevap için teşekkürler...

blizzardın kendi sitesinden indireceksiniz zaten oyunun key'ini kendi acc'ınıza eklediğinizde size download linki verecek...
  • O kanatlar inşallah sonrasında ( Hazırda paypal da var :)) satışa çıkar.. Tek suçumuz işimizin olması
  • Facebook'tan herkes soru soruyordu. Bir de ben sorayım dedim cevap aldım. Gitmeyi düşünen varsa,işkenceyi sevmiyorsa gitmesin Taksim'e.

BALDOZ: Taksim'deki satışta numeratör kullanacak mısınız? Kullanacaksanız bu numaralar sabah 8'den itibaren mi dağıtılacak? Kullanmayacaksanız şimdiden haber verin. Kaç yaşında adamlar şehir dışından vs. gelmekten bahsediyor. Ayıptır,kul hakkına girersiniz. Yok numeratör olmayacaksa kuyruk usülü ise onu da şimdiden söyleyin. Eminim gelmeyi düşünenlerin yarısı vazgeçer.

ARALGAME: ‎Psiko, oyunun çıkış gününde elinizde olması için büyük çaba sarf ediyoruz. Ancak kargo firmasının teslimat süreleri bulunduğunuz şehre göre farklılık gösterebiliyor. İstanbul içi 1 gün en geç 2 gün İstanbul dışı ise 2-3 iş gününde teslim edilmektedir. Baldoz, numara dağıtımı olmayacak. Oluşturulan güvenlik alanı bölümünde sıraya girilecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: baldoz

... numara dağıtımı olmayacak. Oluşturulan güvenlik alanı bölümünde sıraya girilecektir.

olay burda kopar...
  • aralın verdiği cevaplar hep aynı değişmedi daha

inşallah sıkıntılı şeyler olmaz kavga vs gibi
  • Size bişey sormak istiyorum amerikada iphone çıkarken millet 2 gün önceden sıraya girmeye başlıyor ne numara var ne başka birşey.. Ama bir b.k da olmuyor afedersiniz. artık bırakın şu orta okul kafasını yok kıyamet kopacak yok bilmem ne olacak bu nedir arkadaş ya gitmeyin abi ozaman bırakın biz gidelim boşuna kalabalık yapmayın amma laf yaptınız ama yeter ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuickTR

Size bişey sormak istiyorum amerikada iphone çıkarken millet 2 gün önceden sıraya girmeye başlıyor ne numara var ne başka birşey.. Ama bir b.k da olmuyor afedersiniz. artık bırakın şu orta okul kafasını yok kıyamet kopacak yok bilmem ne olacak bu nedir arkadaş ya gitmeyin abi ozaman bırakın biz gidelim boşuna kalabalık yapmayın amma laf yaptınız ama yeter ya...

hocam orası amerika.

burası sakat. blizzard forumundaydı sanırım böyle bir yorum. bomba ihtimali bile var. sıkıntı yani.
  • Ülkemizdeki DIII pazarından, dönen DIII muhabbetinden az biraz anlayan paragöz kendini bilmez şahısların Taksim'e doluşması, "alırız bi'CE okuturuz 400'e" muhabbeti yapabilecek olması bence tüm mesele.

Yoksa DIII oyuncuları CE adabını bilir.

edit. imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi layneth -- 8 Mayıs 2012; 14:21:07 >
  • quote:

Size bişey sormak istiyorum amerikada iphone çıkarken millet 2 gün önceden sıraya girmeye başlıyor ne numara var ne başka birşey.. Ama bir b.k da olmuyor afedersiniz. artık bırakın şu orta okul kafasını yok kıyamet kopacak yok bilmem ne olacak bu nedir arkadaş ya gitmeyin abi ozaman bırakın biz gidelim boşuna kalabalık yapmayın amma laf yaptınız ama yeter ya...

o dediğin yerde insanın insana olan saygısının seviyesi ne burada ne? ayrıca o dediğin sırada herkez alabiliyor bunda sanırım oyle bır sey yok. Ayrıca burada ekstra senın yaptıgın ise uyuz olacak orda bir ton insan olacak
  • Amerika'da Iphone tek bir yerde mi satışa sunuluyor sivri zekalı arkadaşım. Tek bir yerde 1000 adet Iphone satışa sunulsun. Bak o zaman ne oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baldoz

Amerika'da Iphone tek bir yerde mi satışa sunuluyor sivri zekalı arkadaşım. Tek bir yerde 1000 adet Iphone satışa sunulsun. Bak o zaman ne oluyor.

bazen haberlerde görmüşsünüzdür marketlerin indirim günleri filan oluyor. Adamlar cam, kapı dinlemiyorlar direk talan
  • quote:

Orijinalden alıntı: HunTeRFoReWeR

O kanatlar inşallah sonrasında ( Hazırda paypal da var :)) satışa çıkar.. Tek suçumuz işimizin olması

Blizzard kanat veya boyaların başkasına verilemeyeceğini açıkladı. yani CE haricinde almak mümkün değil
  • quote:

Orası Amerika burası Türkiye. anlaşılan sen Türkiye deki haberleri pek izlemiyorsun. Burada sıradan bir teknoloji mağazası bile açılış yaparken olaylar oluyor.

Emin ol hiç alakasız ve ilgisiz insanlar bile merak dan bu etkinliğin sırasına karışabilir.
  • Bugün her ile 1 adet CE sürüm siparişi açılacak. Onu sipariş ettik diyelim daha önceki normal sürümün siparişi nasıl iptal ettirebiliriz.
  • Çok heyecanlıyım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.