Şimdi Ara

Diablo 2 : Resurrected [Pc Anakonu] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
22
Favori
21.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

onu bende yapıyordum ama stashda yer kalmıyor o zaman. bir de bu soketli itemler için 3 soketli olanlarını saklamaya gerek var mı? yoksa 4 olanları mı saklamak lazım?

• edwardweo kullanıcısına yanıt
    Runewordlere göre bakacaksın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dsgtan D kullanıcısına yanıt

Buyur Necro Build:

maxroll.gg
    D2planner - Maxroll.gg - Diablo 2 Resurrected Resource Website
    https://d2.maxroll.gg/d2planner/fu0106ya
  • merhaba. split farm mf odaklı bir discord kurdum. Sabit bir grupla farm yapmak isteyen aktif oyuncuları beklerim.

Not: İsteyen olursa baal chaos vs de yapılabilir.

discord
    Join the D2R farming Discord Server!
    https://discord.com/invite/nJqe8Dee
  • GARYOSAVAN kullanıcısına yanıt
    Süper, teşekkür ederim.. Güzel siteymiş, hemen hemen tüm sınıfları ayırmışlar.👍

• Saatlerce farm yaparsınız hiçbir şey düşmez. Random mob shako atar :) D2 işte böyle...

• iyi ki şu oyunu çıkar çıkmaz beklemeden almışız. anasını satayim dolara bak 9.63 oldu.  

• Arkadaşlar oyuna girerken sıra bekleme sıkıntısı çekiyor musunuz ? blizzard serverları berbat cidden. Sıra beklesek de sayı da azalmıyor. Bugün oyuna hiç giremedim.

• Sayı düşmüyor gibi görünüyor birden elli elli düşüyor. Ben sorun yaşamıyorum girmek için. Sadece biraz sabırlı olmak gerekiyor. Ama girdimmi bir daha çıkmıyorum afk bırakıyorum işim varsa.

• arkadaşlar eğer oynamadıysanız oyunu mutlaka bir gamepad ile oynamayı deneyin. verdiği keyif %100 artıyor. normal olarak oyunda hafif bir eskimişlik hissi var gamepad ile oynayınca bu his ortadan kayboluyor + D3 tarzı gamepad'in her tuşuna bir skill atayabiliyorsunuz.

• Oyunu dolar üzerinden EU sürümünü almak mümkün mü? Mesela Hearthstone'da alışveriş yaparken mobilden girince fiyatlar daha uyguna geliyordu.

• Nightful kullanıcısına yanıt

Ben dolar üzerinden aldım ve kurdum, region otmatik EU oldu launcher da.

• Şu an yüzde 25 kara cuma indirimi var.

• gurcanbey kullanıcısına yanıt
    Döviz aldı başını gitti hocam bize indirim yokki

• Nightful kullanıcısına yanıt

sitedenin başındaki eu.bliz...'in sadece başını us.blizz.. olarak değiştir dolarla alırsın bu şekilde. otomatikman eu serverda oynuyorsun zaten arkın dediği gibi.

• macorono34 kullanıcısına yanıt

hakkaten öyle ya dolar kuru sabit kalsaydı keşke bekleseydim diye üzülürdüm. ben blizz indirim yapmaz diye düşünüp aldıydım hemen.

• Yoklama alalım. Forumdan bir arkadaşla ulaşılabilecek tüm itemlere ve runewordlara ulaştık. Bundan sonrası ''Holy Grail'' bizim için. Lvl 93 ve 94 Hammerdin. 50 kere 99 olurduk lakin semi afk takılıyoruz artık. Selamlar herkese.

• mr.yasoo kullanıcısına yanıt
    Walla bileydim bende size katilirdim tek başıma Run yapıp duruyordum bende

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.