Şimdi Ara

Diablo II [ANA KONU] (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.912
Cevap
11
Favori
104.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsim verebiliyormuyum bilmiyorum, umarım sıkıntı olmaz. Taksim Madi Markt'tan aldım. Diablo 2 + Ek paket 10 Tl
  • Efrâsiyab kullanıcısına yanıt
    Internwtten baktim oyun gozukmuyor mediamarkette magazada cok varmiydi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaftolga

Internwtten baktim oyun gozukmuyor mediamarkette magazada cok varmiydi ?

Ben gittiğimde 3 tane daha vardı hocam, kalıp kalmadığı hakkında birşey söyleyemiyeceğim.
  • bende orjinal kurulu... artık su diablo 2 ye baslayalım ya. okul bitti sınavlar bitti hersey bitti ya....
  • Merhaba arkadaşlar

Sorc. oynuyorum. LvL 69 oldum ancak Hell'e gelince sıkıntı başladı. Frozen Orb/Fireball build yaptım. Frozen Orb çok iyi vurmasına rağmen Fireball çok kötü vuruyor. Talent ağacında Frozen Orb full Frozen Mastery full Fireball full ve Fire Mastery full. Immune Cold geldi mi resmen eziyet oluyor.

Itemlerde All resistance max. +skill toplamda 4-5 falan. Bir de yancı çok çabuk ölüyor. Defensive olanını mı almak lazım ?

Soketler Runewords ile adam etmediğimiz sürece Sorc. Hell de yalan gibi.
  • d2 lod mac versiyonu var mi? benim zamaninda ekli bir d2 lod vardi... acaba o key mac icinede gecerli olur mu ki??
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

d2 lod mac versiyonu var mi? benim zamaninda ekli bir d2 lod vardi... acaba o key mac icinede gecerli olur mu ki??

Mac versiyonu var yok mu bilemiyorum sitesine girersen blizin, görürsün muhtemelen. Bu arada mac e ayrı Windows a ayrı kod olmaz okursa 1 kod olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diablo bağımlılarına : online oynamak isteyen ama oyunu korsan olan arkadaşlar game ranger die bir program var kurulumu basit kurun ve beni ekleyin adım shutka birlikte oynayalım single artık sarmıyor
  • Vay be... Çocuğun teki bi cd getirmişti.Yükledikten sonra bağımlısı olarak bırakmıştım 5 sene önceydi.Önce Diablo sonra 2'yi bitirdim.3. yü alamadım hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: souldarkorn

Merhaba arkadaşlar

Sorc. oynuyorum. LvL 69 oldum ancak Hell'e gelince sıkıntı başladı. Frozen Orb/Fireball build yaptım. Frozen Orb çok iyi vurmasına rağmen Fireball çok kötü vuruyor. Talent ağacında Frozen Orb full Frozen Mastery full Fireball full ve Fire Mastery full. Immune Cold geldi mi resmen eziyet oluyor.

Itemlerde All resistance max. +skill toplamda 4-5 falan. Bir de yancı çok çabuk ölüyor. Defensive olanını mı almak lazım ?

Soketler Runewords ile adam etmediğimiz sürece Sorc. Hell de yalan gibi.

Sağlam item olmadan bir Hammerdin zorlanmaz hellde.

Cold Immunity kırmak için buna ihtiyacın var mesela :

ama bu bile her monsterin immunity'sini kırmaya yetmez. Facet gerekebilir. Ya da Cold Mastery skillin en az 35 falan olacak ki Infinity runeword ile birlikte facetsiz bütün cold immunityleri kırabilirsin.

O yüzden en iyisi Hammerdin oyunun başından sonuna kadar en fazla 3-4 kere immune to magic yaratık görüyorsun zaten. Onda da merceteki silah çok kötü değilse at decrepify merc alsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neuro -- 10 Temmuz 2014; 11:38:33 >
  • aktif olarak diablo 2 oynayan diablo 2 den anlayan paladinden anlayan herkes pm atabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerazzurri

su win 8.1 de takilma problemini cozen arkadasa cok tesekkur edicem.
    3 sarmiyor, nerde o guzelim zealot paladin.

Klasörde vidtest gibi bişi olması lazım onu acıp ayarı 2d yaparsan sorun kalmaz açmazsa eğer uyumluluk sorun gidermeydi sanırım onu ac o ayarlar. Bendede vardı tam ekran yapınca kasıyordu oyun :)

• Duriel karşısında abartısız vurmadan benim okçunun öldürmesini bekledim.Bi kere bile vuramadı üstelik players 8 yazılı

Beyler uniquie itemleri horadric cube de rune + perferct taslarla bi üst kademeye yükselttim . Yalnız şu varki bundan sonra uniqıe itemleri bir üst kademeye yükseltmek için gerekli rune bulamıyorum .

http://www.d2tomb.com/horadric_cube.shtml

Rare itemlerimi de buradan bakarak yükselttim . Bir üst kademeye geçececeğim fakat rune sıkıntım var .

Ayrıca büyük bi kasa sıkıntısı çekiyorum .Ne yapsam bilemedim , taşlardan yer kalmadı artık .Taşları itemleri ve runeleri upgrade yapmak için bekletiyorum fakat yer kalmadı .

Player 8 yazdım pot kullanmıyorum . Duriel ve andariel i pot basmadan kestim . Yani players 8 yazmasam tek vuruşta yatıyor çoğu düşman ve bana asla vuramıyorlar . Yalnız hell e geçtiğim zaman resistler sıkıntı yaratacak , psycial defence konusunda sıkıntım olacağını sanmıyorum .Benim merak ettiğim şu kasayı nasıl genişletebiliriz ve daha yüksek rune nereden bulabiliriz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 7 Ağustos 2014; 6:59:55 >
  • bu konuyu takip farzdır :)
  • Countess run en efektif rün toplama şekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dimachar

Countess run en efektif rün toplama şekli.

1 Fal Rune + 1 Um Rune + 1 perfect Sapphire + 1 exceptional rare weapon =Elite Rare Weapon

Hocam şunu yapmaya çalışıyorum hell e geçtim silah yetersiz kalıyor . Fal ve um rune lazım , nighmare andraielden düşme şansı var mıdır
    Bir de verdiğim linkte uniquie armor un karşısında
    ''Ladder only -- it has been reported that this also works in non-Ladder games'' yazıyor. Bunu anlayamadım açıklayabilir misin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 8 Eylül 2014; 21:52:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenno Heika Banzai

1 Fal Rune + 1 Um Rune + 1 perfect Sapphire + 1 exceptional rare weapon =Elite Rare Weapon

Hocam şunu yapmaya çalışıyorum hell e geçtim silah yetersiz kalıyor . Fal ve um rune lazım , nighmare andraielden düşme şansı var mıdır
    ''Ladder only -- it has been reported that this also works in non-Ladder games'' yazıyor. Bunu anlayamadım açıklayabilir misin

Ladder only olan itemler sadece battle.net serverlerinde düşüyor veya yapılabiliyor bildiğim kadarıyla. Single player veya LAN oynarken elde edemezsin kısacası.

Andariel run yapmana gerek yok zaten rune için, şunu buldum belki işine yarar.

http://diablo2.diablowiki.net/Rune_hunting

Bu da benim mütevazi rune istifim, el emeği countess dropu :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi villager -- 9 Eylül 2014; 0:28:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dimachar

quote:

Orijinalden alıntı: Tenno Heika Banzai

Ladder only olan itemler sadece battle.net serverlerinde düşüyor veya yapılabiliyor bildiğim kadarıyla. Single player veya LAN oynarken elde edemezsin kısacası.

Andariel run yapmana gerek yok zaten rune için, şunu buldum belki işine yarar.

http://diablo2.diablowiki.net/Rune_hunting

ohoo hell bitmez o zaman benim . üzerimdeki unique itemleri yükseltmeye çalışıyodum ben de .single playerda olmuyosa boşuna uğraşmışım
  • Arkadaşlar geçen gün kurdum d2yi ertesi gün açmaya çalıştım şöyle bir hatayla karşılaştım maalesef çözemiyorum başına gelip çözmüş olan varsa yardım beklerım

Unhandled Exception: (c0000005
  • arkadaşlar eski bir diablo oynayıcısıydım tekrardan oynamak istedim ve başladım ancak köleme zırh giydirmeye çalısıyorum bir türlü nasıl olduğını bulamadın daha önce oku değişirdim zırh gitdirirsim ancak şuan bulanıyorum nasıl olduğunu veya neden olmadığını söyleyebilicek birisi umarım vardır..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.