Şimdi Ara

Diablo 2 oynanır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben diablo hayatıma 3 ile başladım 500 saat civarı oynadım ..diablo 2 oynamak istiyorum windows 10 kullanıyorum sizce bu kadar eski oyun oynanır mı ayrıca çozunurluk yamalari gordum sorun cikartır mı ?

• Oynanır ancak hiç başlamasan daha iyi Orijinal çözünürlük ile oynanmasını tavsiye ederim. Ek olarak Diablo 2 bir klasiktir eskimez.
  • Oynanır da glider kullanmanı öneririm çözünürlük paketi. Sıkıntı çıkarmaz.
  • xLordRealx kullanıcısına yanıt
    Blizzard shop da mevcut biraz araştırdım bulamadım oyun sorunsuz w10 da calışıyor mu ?
  • Çalışıyor olması lazım istersen Gwann isimli twitch yayıncısının discord kanalına girip sorabilirsin yardımcı olurlar.
  • xLordRealx kullanıcısına yanıt
    teşekkü ederim.
  • Tabi ki oynanır. Zaten diablo 2 oynanır sadece. 3 çocuk oyunu. Bi yükle single player oyna beğenirsen cd-key al battle nette oyna. Para vermem dersen europebattle serverınde oyna.
  • metkam_42 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Asıl, Diablo 2 çocuk oyunudur, Diablo 1 ve Hellfire oynamanızı tavsiye ederim. Sıralama şoylo olmolo: Diablo Yetişkin, Diablo 2 Ergen, Diablo 3 Kundaktayken, Diablo 4 doğmadan hemen önco oynonmoso gorokon bor oyondor.

alt not: e, i, ı, o, ö ve u ile ü'ler zaman zomon basmadığı içon o kollonorak yozdom.
  • Diablo 3 pişmanlıktır 🤦‍♂️
  • Oncelikle, Diablo 3 benim icin hic cikmadi, bunun nedenini ancak Diablo 2'yi oynamaya basladiginda anlayacagini tahmin ediyorum. Diablo 2'nin bende olumsuz bir yeri vardir. Ilk defa oynayacagin icin oncelikle kendi basina tecrube kazanmani oneririm, eger seversen, Grim Dawn motoruyla yazilan Reign of Terror adli degerli bir D2 total conversion modu gelisim asamasinda. Ama orijinalinin o piksel ortami ve atmosferinden uzak haliyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 3 Temmuz 2020; 21:13:25 >
  • Ben Diablo II: Lord of Destruction öneririm ancak ilk Diablo 3 oynayarak başladıysanız ve izometrik oynayışa alışık değilseniz biraz zorlanabilirsiniz. Diablo için arkadaşların söyledikleri doğru ancak Diablo II ilk oyundan hiç bir yönüyle aşağı kalmayarak ve üzerine koymuş bir oyundur (bence). Kolay gelsin
  • Xbox Series X kullanıcısına yanıt
    Diablo tarzı tüm oyunları oynadım hatta en sevdiğim tuür diyebilirim sadece zamanında Diablo 2 yi oynamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobafett

Oncelikle, Diablo 3 benim icin hic cikmadi, bunun nedenini ancak Diablo 2'yi oynamaya basladiginda anlayacagini tahmin ediyorum. Diablo 2'nin bende olumsuz bir yeri vardir. Ilk defa oynayacagin icin oncelikle kendi basina tecrube kazanmani oneririm, eger seversen, Grim Dawn motoruyla yazilan Reign of Terror adli degerli bir D2 total conversion modu gelisim asamasinda. Ama orijinalinin o piksel ortami ve atmosferinden uzak haliyle.
    Bu mod çıkış yaptımi tam olarak
  • .
  • AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    Hayir, v. 1.0.0.0 ciktiginda beta bitmis olacak.

Suan icin discord kanalinda yayinlanan yol haritasi soyle;
    Version 0.6.1.6 - 0.6.9.9
    - RoT Launcher rework to increase download speed for all users
    - Monster HP/stat scaling rebalance (less difficult on lower levels, much more difficult on higher levels / difficulties)
    - Leveling progression rebalance (faster leveling on lower lvls)
    - General D2 item / skill rebalance (stat unification / buffs / nerfs)
    - General bug fixes

Version 0.7.0.0 - 0.7.9.9
    - D2 Items overhaul (addition of remaining D2 base and class specific common/magic/rare gear, new D2 item class skill modifiers, example: +1 to Firebolt projectiles)
    - General bug fixes

Version 0.8.0.0 - 0.8.9.9
    - D2 class / item skills overhaul (new skills / mechanics / passives / modifiers = synergies / fx / animations)
    - General bug fixes

Version 0.9.0.0 - 0.9.9.9
    - QoL improvements (additional quest triggers, less clunky use of certain features such as Waypoints, Portals and much more)
    - Multiplayer script support
    - General polishing of all content
    - General bug fixes

Version 1.0.0.0+
    - Beta phase end
    - New content expansions (acts, quests, items, skills, mercenaries, enemies, uber bosses and more)
    - (optional) "Purist" D2 version** branch (removal of GD content)

--- Occasional new content such as Hidden Uber boss and items might be added at any point of development ---

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.