Şimdi Ara

[DHWOT] DonanimHaber WOT Clani (EU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
5
Favori
7.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Clanimiz DonanimHaber uyeleri icin kurulmustur. Amacimiz beraber oynama imkani sunmak, arkadaslik ve sohbet ortami olusturmak ve birbirimize yardimci olarak ilerlemektir.

• Clan Kurallarimiz;
    - En az birer adet Tier 6 ve Tier 8 tank sahibi olmak,
    * Tier 6: HellCat ve KV-85
    * Tier 8: AMX 50 100 ve IS-3
    - Mumkun oldugunca Platoon ve Stronhold savasi yapmak,
    - Clan sohbet odasinda kufur ve hakaret benzeri konusmalar yapmamak,
    - Clan sohbet odasinda sorulan sorulara cevap vererek uyelerimize yardimci olmak,
    - Ozel rutbeli uyelerimizin yonlendirmelerine uymak,

Sesli Iletisim icin Gruplar
    Raidcall:
    http://www.raidcall.com/go.php?sid=9321525&cid=1
    TeamSpeak:

Clan Basvurulari icin DonanimHaber WOT Clan Sayfamizi ziyaret edin;
    http://eu.wargaming.net/clans/500036833/
    Basvurularda DH forum adinizin belirtilmesi zorunludur.

Iyi avlar dilerim !...
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Üst konu olursa iyi olur hocam.
  • clan olarak herşey iyide, şu mufreze olayına ağırlık vermek lazım clanca..
  • Başvurdum
  • para şifresimi yazdın hocam yoksa gözlerimmi bozuk
  • Bende aranıza katılmak isterim yeni başladım sayılır tier 5 olarak pz4 e sahibim mausa gitmeyi düşünüyorum onun dışında kmt tarafında m7 priestten devam ediyorum tier 5 den sonra kasmam muhtemelen kmt yi td olarakta almanlara yeni eklenen td ağacını kasıyorum fakat henüz tier 4 de
  • Öncelikle başarılar diliyorum

Bazı şeyler eklemem gerekecek. Birincisi Team Battlelar için Tier 5-6-7 değil Tier 8 tank lazımdır. Tier 5 ve 7 ara tier olduğundan oyuncuların çoğu tek başlarına geçer bu tierleri. Alay yapacağınız zaman önceliğiniz Tier 8 (IS3 - Amx 50 100 - 13 90 - T32) gibi tanklar olmalıdır.

@GurcellOnline hocam garajınızdaki diğer tankları göremiyorum ama klan savaşlarına katılmak istiyorsanız mevcut tanklarınız pek klan savaşına uygun tanklar değil. E75'ten E100'e geçtiğinizde sadece savunma taktiklerinde kullanabileceğiniz bir tankınız olacak. IS7 gibi BC 25t gibi WT Auf E100, Foch 155 ve Amx 50B gibi tanklara öncelik verilmesi daha faydalı olur. Bunların yanında T57 ve T62A da bazı haritalarda kullanılmaktadır. Bu tankların dışında kalanlar öncelik değil fantazi kısmına girmektedir. Klan üyelerinize de bu tankları kasmaları konusunda uyarıda bulunmanız gerekir diye düşünüyorum.

• OzanSRC kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler :)

Clanimiz asil olarak Clan Savaslari veya Toprak Kazanmak icin degil, oyuncularin birbirleri ile oynayip birbirlerinden birseyler ogrenme amaci ile kurulmustur. Dolayisi ile bir clan savasi en azindan simdilik soz konusu degildir. Uyelerden istegimiz olan 5 6 ve 7 tier tanklar ise birbirlerine gelisim konusunda yardimci olmak adina talep edildi.

Tank garajimda fazla arac yok zaten. En yuksegi E75 simdilik. Turkce terimlerini bilmiyorum ama Team Battle larda 8 tier olmasi zaten hepimiz tarafindan biliyor. O yuzden onceligimiz Platoon daha sonra yeterli seviyede tanki olanlar icin ise Team olarak girmektir. Clanimiz henuz sadece birlikte oynama ortami sunuyor fakat ilerleyen zamanda onerilerini dikkate alacagim :)
  • Para para para
  • Ben de klanın bir üyesi olarak hayırlı olmasını temenni ediyorum
  • Artık çok aktif bir wot oyuncusu olamasam da bende birazdan geliyorum :)
  • Bende attım davet hadi bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Hocam o modu banada yollar mısın lütfen çok hoş :D
  • Mesajdaki linklerden indirip kullanabilirsin

• GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    3 link de aynı dosyamı peki :)
  • Evet hepsi ayni dosya kolaylik olsun diye cesitli sitelere koydum

• Eyvallah saolasın

• clan iyi hoşta tier 5-6-7 olması sıkıntı :) 2 tane tier 5 var kurtarmıyor mu ?
  • Hocam daha tier 6 yok,ama tier 5 tanklarım mevcut tabi ki tier 6 için ilerlemekteyim.Klana tier 5 alma imkanınız yok mu?
  • Klana girdik ama oyunu oynayamıyoruz, şans işte.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.