Şimdi Ara

DHNBA v1 v2 v3 Takaslar, Haberler, Haftanın Beşi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
633
Cevap
1
Favori
9.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

DHNBA v1 v2 v3 Takaslar, Haberler, Haftanın Beşi

(En Son Oy Tarihi: 21.7.2014)
Giriş

DHNBAv3 HEAD TO HEAD Lige Katilmak Isteyen Arkadaslar

Liglerimiz tüm oyunculara şans getirsin iyi eğlenceler.......

DRAFT online olarak 22 Ekim Cumartesi Gecesi 22.00 de Yahooda yapilacak ve DRAFT sirasi otomatik olarak belirlenecektir.(Yani şike olmayacak)

Katilmak isteyen arkadaslar icin yapmaniz gerekenler:

1) Yahoo da bir hesabiniz olmali

2)Yahoo'ya login olduktan sonra asagidaki linke girin

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba

Daha sonra

hemen sayfanin orta ust kisminda Sign Up Know yazan yere tiklayin.Sozlesmeyi okuyun ve kabul edin.

3)Sonraki sayfada Join Existing Custom or Public League yazan yere tiklayin.

4)Sonraki sayfada Join a Custom League yazan yere tiklayin.

5)Karsiniza Enter League ID and Password kismi gelecek burada :

League ID: 104283

Password: Bana PM atarak sifreyi ogrenebilirsiniz.

6)Sonraki sayfada Takiminizi yaratin ve Ligle ilgili etkinliklerde kullanacaginiz email adresinizi ayarlayin.

7)Review League and Team Settings sayfasinda ayarlarinizin dogrulugunu kontrol edin ve "Register My Team" butonuna tiklayin.

Arkadaslar yogun istek uzerine genel bir aciklama yapmak istiyorum.

Canli Drafta katilmak istiyorsaniz sisteminiz mutlaka JAVA desteklemeli..Problem yasayan arkadaslar lutfen Java Sanal makinasini indirip sistemlerine kursunlar.

JAVA Sanal Makinasi

Draft Nasil olacak

Draft Live Draft olarak yapilacak.Anlastigimiz uzere Ekim ayi icerisinde cogunlugun katilabilecegi bi hafta sonu yapacagiz.

Draft sirasi Yahoo'nun kurasiyla belli olacak.Ilk sirayi alacak arkadaslar onemli bir avantaj elde edecek.Her menajer kendi sirasi geldiginde 1.30 dk icinde bir oyuncu sececek (pick)

O gun aramizda olamayacak arkadaslar icin bilgisayar sistemi otomatik olarak siradaki oyuncuyu draft edecek.Bu noktada Pre Rankings kismi on plana cikiyor.

Begendiginiz oyuncularin sirasini kendinize gore ayarlayabilirsiniz.

Size tavsiyem sakat oyunculari /durumu saibeli olanlari draft ederken dikkatli olmaniz.Gecen sene J.Kidd i draft ettim ve iyilesmedi bir turlu.Basim cok agrimisti yani..

Draft sirasi 20.ci menejare geldiginde 2.tur 20'den basa dogru gidecek 20-19-18 ... seklinde

Boylece dengeli bir draft olusturmaya calisilacak..Oyuncularinizi secerken aradiginiz oyuncunun istatistiklerine dikkat edin.Komple oyuncular secmeye calisin.

Garnett benim dermisim ortalik karisirmis

Diyelim ki Draft sonucunda iyi bi kadro elde edemediniz

Peki simdi nolcak?Uzulmeyin.Free Agentlari iyi takip edin.Orada performansi anlik olarak parlayan oyuncular gorebilirsiniz.Hangi istatistiksel alanda zayifsaniz o alana bir takviye oyuncu transfer edebilirsiniz.Tabi bunun icin bir oyuncuyu elden cikarmaniz gerekecek.Sizin elden cikardiginiz oyuncuyu baska bir takim 2 gunden once transfer edemeyecek.(Waiver dedigimiz olay bu olsa gerek tam emin degilim)

Elinizdeki superstar i (sanirim 1.turda draft ettiginiz oyuncuyu) takimdan kovamazsiniz gibi bi kural vardi sanirim.Jason Kidd'i atamadigimdan biliyorum bunu da

Puanlama

Ilk gun maclari bittiginde o gun maci olan kadronuzdaki oyuncular size puan kazandiracak.Diyelim ki o gun Nowitzki 10 blok 10 sayi atti.Blok siralamasinda 1.ci takimdaki diger oyuncular da epey iyi blok yapti bu durumda toplamda blok sayiniz en iyiyse Blok kategorisinde en yuksek puan olan 20 yi alacaksiniz.

Istatiksel degerlendirme cok onemli; Oyuncu secerken genel olarak dengeli bir takim yapmaya calisin.Mesela gecen sene ben uclukte birinciyken serbest atista sonuncuydum.

Takas

Takaslar belli bir tarihe kadar sinirsiz olarak yapilabiliyor sanirim.Tabi takas yaparken centilmenlik onemli.Mesela aranizda anlastiniz guclerinizi birlestirmek icin.Boyle bir durumda lig menejerlerinin takasi protesto etmesi gibi bi durum sozkonusu.:Takas teklifleri emailler yoluyla karsi tarafa iletilebilecek.

Protesto suresi 3 gun olarak ayarlanacak.

Kazancim Ne Olacak

Internet ortaminda eglenmek ve basketbolsever arkadaslar edinmek oyuncularin performanslarini yakindan takip etmek ve arkadaslarinla tartismak...

Gecen sene Carter dan cok basim agrimisti.Tam yolladim.Bu sefer Nets e geldi.Netsden Jefferson vardi elimde Carter gelince 30 olan sayi ortalamasi dustu sonra da Billups sakatladi guzelim adami bi daha da yararlanamadim

Evet arkadaslar yeni sezon hepimize hayirli olsun belki daha onceden boyle bir lig vardi ama yeniden baslamaya ne dersiniz.

DHNBA da Live Draft yapacagiz.Tarih:29 Ekim Aksami olacak

Katilmak isteyen arkadaslar icin yapmaniz gerekenler:

1) Yahoo da bir hesabiniz olmali

2)Yahoo'ya login olduktan sonra asagidaki linke girin

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba

Daha sonra

hemen sayfanin orta ust kisminda Sign Up Know yazan yere tiklayin.Sozlesmeyi okuyun ve kabul edin.

3)Sonraki sayfada Join Existing Custom or Public League yazan yere tiklayin.

4)Sonraki sayfada Join a Custom League yazan yere tiklayin.

5)Karsiniza Enter League ID and Password kismi gelecek burada :

League ID:3755

Password:dhnba2005

6)Sonraki sayfada Takiminizi yaratin ve Ligle ilgili etkinliklerde kullanacaginiz email adresinizi ayarlayin.

7)Review League and Team Settings sayfasinda ayarlarinizin dogrulugunu kontrol edin ve "Register My Team" butonuna tiklayin.

Arkadaslar NBA fanlarini bu ligde mutlaka gormek istiyorum.Umarim katilim fazla olur.20 Takim limiti var.Acele edin.

Ligle ilgili ayarlari daha sonra buradan tartisabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greenflash -- 7 Kasım 2005, 0:26:36 >

• katılalım
    gerçi zaman daha varmış..ne demişler bugünki işini yarına bırakabilirsin
  • Tamam ben katıldım The Godfathers adıyla... Bi de yanlışlıkla Godfathers diye takım da açtım onu silebilirmiyiz? Bu oyuncu seçimleri falan 29 ekim de mi olacak? Bi de bu olay bedava dimi
  • aha yoksa bu "virtual gm" gibi bisey mi...

daha önce de warmiydi bu olay yahooda...

vgm kadar profesyonel mi?

murat kosava katiliyo mu
  • quote:

Bi de yanlışlıkla Godfathers diye takım da açtım onu silebilirmiyiz? Bu oyuncu seçimleri falan 29 ekim de mi olacak? Bi de bu olay bedava dimi

Godfathersi silmeye calisayim olmazsa bir de sen denersin.Oyuncu secim tarihini lig uyeleri geldiginde yeniden ayarlayabiliriz.

RccP

quote:

gerçi zaman daha varmış..ne demişler bugünki işini yarına bırakabilirsin

Hocam simdiden katil istersen sonra bos slot kalmayabilir benden soylemesi
  • ozaman dh ligi kaybeder
  • Bbjk1985 dostum malesef ben silemiyomusum Godfather i ligden sen login olup silersin artik.

Bu arada lig ucretsiz merak etmeyin.
  • bu arada 20 takim limitini yeni gördüm hemen katildim ama sunu söyliyim 20 takim az keske daha fazlasina izin verilse...

bide sunu söylemeden geçmiyim, daha önce leaderboard'a girebilmis olan war mi aranizda, ben girmistim
  • o godfathers lardan birini silin yaw...

bide oyunun içerigi hakkinda bilgi verilmedi hala, okumak istemiyorum simdi... kisaca anlatiwersin biri... vgm gibi mi?
  • yaw ben eski yahoo adresini hatırlamıom..
    yeni bi tane açtım..mail sayfasına giremiyorum hata verio..
    bana kullanmadığınız bi yahoo maili pmden yollarsanız iyi olur..

quote:

Posta kutunuza erişimde geçici sorun.
    Gözatıcınızın araç çubuğundaki "Yenile" (Refresh) veya "Yeniden Aç" (Reload) düğmesine tıklamanız önerilir. Bu işlem sorunu düzeltmezse, hesabınıza yeniden girin. Sorun devam ederse, buraya tıklayın ve bize rapor gönderin.

Bu durumun yarattığı güçlükten dolayı çok özür dileriz ve anlayışınıza teşekkür ederiz

ilgili yere tıkladığımdada sayfa bulunamadı diyo..
  • Oyuncu seçimleri nasıl olcak? Nasıl seççez? Bi de buna hergün bakmak mı zorunda kalacaz? Gittiğim yerde ancak 2-3 günde bir bilgisayar başına oturabilirm de o bakımdan Ya harbiden silin şu godfathers ı yanlışlıkla oldu napim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bbjk1985

Oyuncu seçimleri nasıl olcak? Nasıl seççez? Bi de buna hergün bakmak mı zorunda kalacaz? Gittiğim yerde ancak 2-3 günde bir bilgisayar başına oturabilirm de o bakımdan Ya harbiden silin şu godfathers ı yanlışlıkla oldu napim

ozaman yanlislikla açtigin godfathers hesabini rccp e wer, kullanmiyosan tabi...

eger vermiceksen ben rccp için yeni bi hesap açtirayim
  • dostum oyuncu secimleri aramizda kararlastirdigimiz bir tarihte canli yayinda olacak o aksam herkes online olacak ve kura cekecek Yahoo Draft onceligi icin ilk sirayi alacak arkadastan baslayarak her kes sirayla oyuncu sececek..O aksam aramizda olmayan/olamayan arkadasimizin yerine Yahoo otomatik olarak siradaki oyuncuyu draft edecek.

Godfathers i sen silebilirsin ancak bisekilde hallet onu Logon olup delete team de..o iki takimdan birini sil.Resimli olarak aciklayabilirim sana istersen

Bu arada lig basladiktan sonra orada takim kadronu mac gunlerine gore bir hafta/hatta bir ay oncesinden ayarlayip tatile bile cikabilirsin.

Bu arada Rccp senin sorunun gecici galiba dostum.Istersen bu aksam tekrar dene.

• tmm hallettim..
    showtime lakersım la ligdeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RccP -- 15 Eylül 2005, 14:40:03 >
  • aha sildim halloldu godfathers i sildim.Su an 4 kisiyiz hadi hayirlisi
  • drafti ne zaman yapçaz, hadi kararlastiralim... gerçi daha 1.5 ay war ama?
  • şimdi oynunu anlatın biras..
    salary cup varmı puan nasıl veriliyor maça 5kişimi çıkılıo
  • beyler kosovaya mail atalim mi... bizim ligede katilsin... 10-15 tane takim kuruyodu adam vgm zamanlarinda
  • Godfathers ı sildim aferin banaaaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: r7bertpires

drafti ne zaman yapçaz, hadi kararlastiralim... gerçi daha 1.5 ay war ama?

bu acelen niye simdi yapalim istersen ama sectigin adamlar sakatlanirsa elinde kalir benden soylemesi

nerden biliyon diye sormayin gecen sene J.Kidd i aldiydim.Sezon sonu ancak oynayabildi gariban.

quote:

Orjinalden alıntı: RccP salary cup varmı puan nasıl veriliyor maça 5kişimi çıkılıo

Puanlar oyuncularin aldigi istatistiklere gore macgunune gore hesaplaniyor.

Mesela kadronuzda 15 adam var o gece 6 si oynayacak onlarin pozisyonlarini ayarliyonuz.Maclar bittikten sonra Ucluk yuzdesi serbest atis yuzdesi ribaund topcalma topkaybi gibi olaylardan puan aliyoruz.Ligde 20 takim varsa o alanda en iyi olan o sekmeden tam puan aliyo sonuncu da 1 puan aliyo.

Gecen sene 14 takimli ligde serbest atis ve ribaund problemi nedeniyle 9.sirada kalmistim

Ayrica favori oyuncularinizi takim sayfanizin sol alt tarafindaki View Pre-Draft Player Rankings

kismindan zevkinize gore duzenleyin.Bu kisim size online Draft gununde yardimci olacaktir.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.