Şimdi Ara

DHKT Pro serverda en cok hangı admını sevıyorsunuz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaslar DHKT serverınde en cok hangı admını sevıyorsunuz ve hangı admının sızın takımdan olmasını ıstersınız:):)

• Tabıkı ben
  • kimseyle yakınlaşma olmadı ama LuciD' in benim takımımdan olmasını isterim
  • lucid admin mi oldu ^^
  • konu biraz gereksiz ama ben Kamikaze00 arkadaşı çok seviyorum seviyeli düzgün şeker datlu bi insan
  • Kilit gelcek bence herkes görevini yapmaya çalışıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Panzer.

lucid admin mi oldu ^^

hayır ama ben onun adminlerden iyi oynadığını düşünüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kamikaze00

konu biraz gereksiz ama ben Kamikaze00 arkadaşı çok seviyorum seviyeli düzgün şeker datlu bi insan

cevaba gel
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tlg.RBTR

quote:

Orjinalden alıntı: Panzer.

lucid admin mi oldu ^^

hayır ama ben onun adminlerden iyi oynadığını düşünüyorum

En iyi oynayanımı soruyolar ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SonRobinson

Merhaba Arkadaslar DHKT serverınde en cok hangı admını sevıyorsunuz ve hangı admının sızın takımdan olmasını ıstersınız:):)
    Böyle şeyler ulu orta söylenmez, kıyaslanmaz. En iyi admine hediye vermiyolar.

@Oğuz(Panzer olan)
    Her postuna gülüyorum olm
    Bir de 2-3 kelimeden fazla yazsan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kamikaze00

konu biraz gereksiz ama ben Kamikaze00 arkadaşı çok seviyorum seviyeli düzgün şeker datlu bi insan

Sen Kendini Sevmeye Dewam et.

DHKT | FoxitcL ` <X> diyenler
  • ya tabiki böyle bir kıyaslama yanlış olur bence ben dahil tüm adminlerimiz görewini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyorlar
  • DHKT | FoxitcL ` <X> diyenler

senin nickin hiç bi anlamı olmasada göze cok hos geliyo
  • DHKT | FoxitcL ` <X> ve DHKT | Pijjozy seviyorum iyi adminler diye diğer arkadaşlara kötü laf gitsin istemem ama bu arkadaşların takımımdan olmasını isterim Elbette diğer arkadaşların adminliğine laf etmek haddim değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: JaSoN_

DHKT | FoxitcL ` <X> diyenler

senin nickin hiç bi anlamı olmasada göze cok hos geliyo

Zaten Nicki Karizmatik Olsun Diye Yaptım FoxitcLaW cL ' cLaW Den Geliyor. Fox Tilki Demek Ama Hepsi Beraber anlamı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxitcL -- 19 Aralık 2008; 22:01:53 >
  • Ben en cok Foxıtcl yı sevıorum admınlerın kıngı
  • BEYLER HANGİ ADMİN İYİ HANGİSİ KÖTÜ HANGİSİ İYİ OYNUYOR DİYE KIYASLAMA YAPAMAYIZ ADMİNLERİN HEPSİ GÖREWİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞIYOR VE HERKES İYİ OYNAMAYA ÇALISIYOR LÜTFEN BU KONU KİLİTLENSİN GEREKSİZ BENCE
  • Bizi ipleyen yok ne yapalım kendi çapımızda adminiz
  • Beyler post kasmak için konular açmayın lütfen.Bu tip konuları dh-kt resmi sitemizde açmanız daha doğru olur.

Çünkü burda birileri daha fazla oy alınca diğer arkadaşlar ister istemez kendini suçlu hissedecekler.
    Ben böyle bir olaya izin veremem.Adminlik görevini doğru yerine getiren herkes admindir serverda,beceremeyenlere ise adminlik verilmez.

Adminin iyisi kötüsü yoktur,az hp vardır...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.