Şimdi Ara

DHKT-DE'ye giremediniz mi?O zaman sizi DH~RK'ye alalım? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DHKT-PT (Donanım haber Pijjler team:):):)Arkadaslar kendınız bıraz beyın fırtınası yapıp bır klan kursanıza.Dh ta takılan ıyı oyuncularada teklıf goturursunuz ısteyen gelır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pijjozzy

DHKT-PT (Donanım haber Pijjler team:):):)Arkadaslar kendınız bıraz beyın fırtınası yapıp bır klan kursanıza.Dh ta takılan ıyı oyuncularada teklıf goturursunuz ısteyen gelır...

Hacı O Donanım haber katliam timi - Pijjler Team olmuyomu
  • Hacı sabhtan berı cok calıstım kafam gusel oldu oyusdendır:D:D:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: cLLaW

quote:

Orjinalden alıntı: Pijjozzy

DHKT-PT (Donanım haber Pijjler team:):):)Arkadaslar kendınız bıraz beyın fırtınası yapıp bır klan kursanıza.Dh ta takılan ıyı oyuncularada teklıf goturursunuz ısteyen gelır...

Hacı O Donanım haber katliam timi - Pijjler Team olmuyomu

İyi yakalamışın can :D :D

• Ben Katılmak İstiyorum Csdeki nickim bu >>^^HaKan^^<<
  • admin abi beni dhkt'e al
  • dhkt-de adam akıllı oynayan birini görmedim açıkcası (pro)
  • quote:

Orjinalden alıntı: fLaX[Ly]´#

almasın clandan biri cıkabiir siz iyi oynayın serverda takılın elbet bişeler olur

Hocam DiabloXt nin klana alması olayı çok düşük bi ihtimal zet mi arıyordur artık ne arıyorsa kimseyi beğenmiyor. Millette yeni arayışlar içerisine girdi. Ayrıca clandan biri çıkabilir demişsin ozaman DHKT-DE de açılmasaydı herkes kassaydı DHKT ye girmeye uğraşsaydı kesinlikle aynı şey.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fenerbahçe.

DH~RK veya DH-YK olacaktır. Clanımız 8 kişi olacaktır. İsteyenler buraya yazabilir. DH serverlarında takılıyoruz. Birçok arkadaşım var müsait zamanlarda maç yapabiliriz. Clan başvuruları buradan olacaktır. Lütfen konum silinmesin.

msn: impossible@cs.com

İşte DH~RK veya DH~YK ekibi.(tag üyeler alındıntan sonra oylacaktır.)

DH NICK OYUN NICK

1-Fenerbahçe.(>ImpossiBle#)
    2-
    3
    4
    5
    6
    7
    8

Yok artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: MiLiTaNT

Hocam DiabloXt nin klana alması olayı çok düşük bi ihtimal zet mi arıyordur artık ne arıyorsa kimseyi beğenmiyor. Millette yeni arayışlar içerisine girdi. Ayrıca clandan biri çıkabilir demişsin ozaman DHKT-DE de açılmasaydı herkes kassaydı DHKT ye girmeye uğraşsaydı kesinlikle aynı şey.

Evet başvuruda bulunan çoğu adamı beğenmiyorum doğrudur.Kurmuşken adam gibi bi klan kuralım dedik,siz hep istediğiniz olsun,çocuk gibi avutulalım istiyorsunuz.

DHKT-DE için en az 30 kişi sürekli bana msnden beni al beni al beni al diye sabahtan akşama kadar kafamı şişiriyor.Ve herkes kendisine torpil geçmemi,kötü veya iyi de olsa onu almamı istiyor.

Ben herkese eşit şartlarda davranıyorum.Ve eğer sizden birini alırsam hepinizi almam gerekir,35 kişilik klan olursunuz o zaman da.İşimize karışmayın diye söylüyoruz size.

Kimseyi klana almak zorunda değilim ben.Çok klan ihtiyacı içinde olan biri iseniz gidin kendi klanınızı kurun,veya aha karşınızda alım yapan klan,buyrun üye olun klana.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orjinalden alıntı: ok now

dhkt-de adam akıllı oynayan birini görmedim açıkcası (pro)

what biz neydik adamım flax neydi corc
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kamikaze00
    quote:

Adam doğru söylüyor...
  • quote:

/>
  • Synax şu gıcık adamın giflerini koyup durma tüm mesajlarını editliycem ha.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

Synax şu gıcık adamın giflerini koyup durma tüm mesajlarını editliycem ha.

insanda biraz saygı olur ya o adam ölmüş
    allah ramet eylesin diceğine editlicem diyorsun
    hiç yakştıramadım

her gif'in bi anlamı var işte soldakiler gibi

Lütfen mesaj içerisine anlamsız resimler eklemeyiniz,aksi taktirde uyarı alacaksınız.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

quote:

quote:

Adam doğru söylüyor...

DHKT ile yapılan maç örneği
    Alt klan üst klanda yer kalmadığı açılmış sanırım oyuncular kötü olduğu içn değil ama görünen üst klanla altın arasnında dağlar kadar fark var. Belki Ümit Hocam tek oynasa yener dhkt-de yi

• quote:

Alt klan üst klanda yer kalmadığı açılmış sanırım oyuncular kötü olduğu içn değil ama görünen üst klanla altın arasnında dağlar kadar fark var. Belki Ümit Hocam tek oynasa yener dhkt-de yi

Maçta yenemem de proda inferno felan gelirse beşini birden alabilirim.

DHKT-DE açılma nedeni,DHKT'ye giremeyen ama sürekli cs oynayan DH üyelerinin buluşmasını sağlamak.
    Ama bunun da seçimleri var, ve belirli bir sınırı...

Synax

• quote:

quote:

quote:

quote:

Adam doğru söylüyor...

Konuyu okursanız daha hiç birşeyin tam rayına oturmadıgını göreceksinizdir. giremediniz diye bu kadar aşağılayıp yağ çekmenin alemi yoktu açıkcası...
    Üstelik clanda oynayan biziz birlikte olacak maclara girecek biziz kendı aramızda gecenlerı bilmeden böyle bir yorum yapmanızı normal görmekdeyim.
    Birde şunu anlamış değilim kimsiziniz ki eleştiriyosunuz ? ki ordan yorum yapmak kolay olsa gerekicek..

• quote:

quote:

Maçta yenemem de proda inferno felan gelirse beşini birden alabilirim.

DHKT-DE açılma nedeni,DHKT'ye giremeyen ama sürekli cs oynayan DH üyelerinin buluşmasını sağlamak.
    Ama bunun da seçimleri var, ve belirli bir sınırı...

Synax

Peki öyle olsun

• quote:

Orjinalden alıntı: By_UsTuRa

quote:

[/quote

Konuyu okursanız daha hiç birşeyin tam rayına oturmadıgını göreceksinizdir. giremediniz diye bu kadar aşağılayıp yağ çekmenin alemi yoktu açıkcası...
    Üstelik clanda oynayan biziz birlikte olacak maclara girecek biziz kendı aramızda gecenlerı bilmeden böyle bir yorum yapmanızı normal görmekdeyim.
    Birde şunu anlamış değilim kimsiziniz ki eleştiriyosunuz ? ki ordan yorum yapmak kolay olsa gerekicek..

aynen sana katılıyorum ustura daha tanımadığımız insanlar yağ çekip bizide küçük düşürüyor bak sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stahli -- 15 Aralık 2008; 21:23:32 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.