Şimdi Ara

DHKT-DE'ye giremediniz mi?O zaman sizi DH~RK'ye alalım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DH~RK veya DH-YK olacaktır. Clanımız 8 kişi olacaktır. İsteyenler buraya yazabilir. DH serverlarında takılıyoruz. Birçok arkadaşım var müsait zamanlarda maç yapabiliriz. Clan başvuruları buradan olacaktır. Lütfen konum silinmesin.

msn: impossible@cs.com

İşte DH~RK veya DH~YK ekibi.(tag üyeler alındıntan sonra oylacaktır.)

DH NICK OYUN NICK

1-Fenerbahçe.(>ImpossiBle#)
    2-
    3
    4
    5
    6
    7
    8

• Bu clan bir alt clan değildir.
  • Ümit'in böyle bir konuya izin vereceğini sanmıyorum. DHKT-DE açılmadan önce Ümit başka bir tag söylemişti ben orda 1 harfi değiştirip kendi clanımı kuracaktım (gırgırına yazmıştım) izin vermemişti.
  • alt clan değildir dendiğine göre izin de istenmiyor galiba?
  • bnde DH~RK giremedinizmi?

o zmn gelin DHAQ herkez girebilir

En ii si bağımsız olmak tek başına
    Ha Ha ha `# synaX

• Ben geleßilirim.
  • bu clanlar böyle gider iyi oynayıp dhkt-de ye girmeye calıssanız
  • quote:

Orjinalden alıntı: fLaX[Ly]´#

bu clanlar böyle gider iyi oynayıp dhkt-de ye girmeye calıssanız

almıyor ki
  • almasın clandan biri cıkabiir siz iyi oynayın serverda takılın elbet bişeler olur
  • Oynarım şu ping ßi düşse oynicam rate ayarlarını düzeltiyorum ama ping yine yüksek yaaa öldürcem kendimi ya
  • Şaka
  • quote:

Orjinalden alıntı: fLaX[Ly]´#

almasın clandan biri cıkabiir siz iyi oynayın serverda takılın elbet bişeler olur
    +1
  • Gereksiz olmuş Tabiki sizin fikrinizi ezmemek lazım fakat alımlarımız bitmedi

Bu arada biz donanım haberin cs bölümünün Mac klanıyız da siz Nesi oluyorsunuz yani yanlıs anlasılmasın da İçinDe DH Geçtiğinden dolayı alt klanımız yada kopyamız oluyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ac Schnitzer. -- 15 Aralık 2008; 17:18:25 >
  • Dh İle İlgili Yeterince Klan VAr Keşke Dhden Bağımsız Bir Klan Kursaydınız
  • gereksiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: huseyin16

Ümit'in böyle bir konuya izin vereceğini sanmıyorum. DHKT-DE açılmadan önce Ümit başka bir tag söylemişti ben orda 1 harfi değiştirip kendi clanımı kuracaktım (gırgırına yazmıştım) izin vermemişti.

İzin veririm sorun değil,isteyen istediği klanı açsın,hatta ben her zaman diyorum kendi klanınızı kurun diye.

Ama etik olarak, bizim klanlara benzer isimler kullanmazsanız çok sevinirim.İlle DH adı içermesi gerekmiyor.
    Zaten DH'nin en sağlam klanı biziz,bi de siz DH adıyla çıkmayın piyasaya..

Daha farklı bir tag ile farklı bi klan olun lütfen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

quote:

Orjinalden alıntı: huseyin16

Ümit'in böyle bir konuya izin vereceğini sanmıyorum. DHKT-DE açılmadan önce Ümit başka bir tag söylemişti ben orda 1 harfi değiştirip kendi clanımı kuracaktım (gırgırına yazmıştım) izin vermemişti.

İzin veririm sorun değil,isteyen istediği klanı açsın,hatta ben her zaman diyorum kendi klanınızı kurun diye.

Ama etik olarak, bizim klanlara benzer isimler kullanmazsanız çok sevinirim.İlle DH adı içermesi gerekmiyor.
    Zaten DH'nin en sağlam klanı biziz,bi de siz DH adıyla çıkmayın piyasaya..

Daha farklı bir tag ile farklı bi klan olun lütfen.

Aynı şeyi söylemeye calıştım...Kopya veya Çakma

• önüne gelen klan kurdu bende klan kuruyim bari DH-AE(donanım haber abazalar ekibi)hep beraber maçtan maça koşacoug malın gözüne vuracoug
  • yan sanayi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: DunkeR

önüne gelen klan kurdu bende klan kuruyim bari DH-AE(donanım haber abazalar ekibi)hep beraber maçtan maça koşacoug malın gözüne vuracoug

ehiehi süper olur lem ümit te o clandan olur baş abaza

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.