Şimdi Ara

DHKAHVE 300/40 İndirim | A Roasting Lab Filtre Kahve ve Espresso Fırsatları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
845
Cevap
106
Favori
151.266
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ciceksepetinden 5li deneme paketi aldım sizden, bekliyoruz merakla.

• 5li paketlerin gramajları nedir? denemek için almak istiyorum

• Yaklaşık 1 haftadır siteye giriş yaparken hata veriyor ve sipariş verilemiyor. Durumu size de bildirdim üzerinde çalıştığınızı söylediniz fakat sanırım olmayacak süreç çok uzadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Romeo84

5li paketlerin gramajları nedir? denemek için almak istiyorum

Merhaba, 5'li paketlerden her biri 50 gramdan toplam 250 gram oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: somebodykillmeplz

Yaklaşık 1 haftadır siteye giriş yaparken hata veriyor ve sipariş verilemiyor. Durumu size de bildirdim üzerinde çalıştığınızı söylediniz fakat sanırım olmayacak süreç çok uzadı.

Merhaba, problemin çözüme kavuşturulması adına e-ticaret yazılım desteği aldığımız firma ile iletişimdeyiz. Problem düzeltildiğinde lütfen bize mesaj atın, gerekli telafiyi gerçekleştirelim. Tekrardan özür dileriz.
  • deneyeyim dedim bir mail attım bir soru sormak için 4 gün oldu cevap vermeye zahmet bile etmediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 6 Şubat 2021; 12:13:6 >
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba, mailinizi görüntüleyemedik, rica etsek buradan pm yoluyla iletişime geçebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aroastinglab

Merhaba, mailinizi görüntüleyemedik, rica etsek buradan pm yoluyla iletişime geçebilir misiniz?

1 haftayı geçti zaten çiçeksepetinde fiyat da arttı .sorduğum sorunun bir geçerlliği kalmadı.

bu arada mail size ulaşmış görünüyor gönderdiğim adres info@aroastinglab.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 8 Şubat 2021; 12:51:37 >
  • 100/20 kodu bitti mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: earedkit

100/20 kodu bitti mi acaba?

Merhaba, devam ediyor. Eğer problem yaşıyorsanız ve bu problemle alakalı ekran görüntüsü göndermeniz halinde pm üzerinden yardımcı olabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

1 haftayı geçti zaten çiçeksepetinde fiyat da arttı .sorduğum sorunun bir geçerlliği kalmadı.

bu arada mail size ulaşmış görünüyor gönderdiğim adres info@aroastinglab.com

Alıntıları Göster
    Tekrardan kontrol sağladık ve maalesef tekrardan görüntüleyemedik. Eğer e-posta adresinizi bize iletirseniz spam kutusunu da kontrol edelim. Yaşatmış olduğumuz gecikme ve problem nedeniyle üzgünüz.
  • aroastinglab kullanıcısına yanıt

Deneme paketlerinde kullanmak istiyorum ama "Sepetinizde koşula uygun ürün bulunmamaktadır." hatası alıyorum. Kod belirli ürünlerde mi geçerli?

• quote:

Orijinalden alıntı: earedkit

Deneme paketlerinde kullanmak istiyorum ama "Sepetinizde koşula uygun ürün bulunmamaktadır." hatası alıyorum. Kod belirli ürünlerde mi geçerli?

Merhaba, kupon setlerde ve ekipmanlarda geçerli değildir. Geçerli olan ürünlere menüdeki Kahveler başlığı altından veyahttps://www.aroastinglab.com/kahveler adresinden ulaşabilirsiniz.
  • en yüksek kafein oranı hangi blendlerde ?

• DoubleJift kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Espresso olarak tek blendimiz Good Fellas espresso blend, filtre kahve olarakta Titan filtre blend öneririz.
  • Selamlar, 15+ yıldır kimi zaman Tchibo, Starbucks ya da Kahve Dünyası'ndan aldığım filtre kahve ile hayatıma devam ediyordum ki, bugüne kadar PLUNGER olarak hazırladığım kahveleri, ne kadar kötü hazırladığımı anladım. Filtre kahve makinesine geçince, aradaki pürüzsüz, tozsuz fark, tadı da değiştiriyor. Fakat makinenin kendi "plastik?" filtresini kullanıyorum ve eşim de ben de memnunum. Kağıt filtre sizce şart mıdır? Bu yağ partiküllerinin de geçmesi konusunu okudum, yeni bir keşif mi olur özetle "kağıt filtre" kullanmak?

Sizin kahvelerinizden de az önce sipariş verdim ve bu konuda "kahveyi yüceltecek" her şeye varım öneri olarak :)

Saygılar,

• deneme amaçlı sipariş verdim deneyimimi paylaşıcam

• Mehmet efendi colombia gibi f/p daha gelmedi piyasaya. Ben başta ön yargı yapmıştım yanlış yapmışım. 25-TL fiyatı.

• Sipariş verdim.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.