Şimdi Ara

DHKAHVE 300/40 İndirim | A Roasting Lab Filtre Kahve ve Espresso Fırsatları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
845
Cevap
106
Favori
151.262
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metin10oktay

İlk kez çekirdekten çekilmiş bir kahve de tadım notalarını hissettim kampanyalarınız devam ederse artık burdan alicam kahvelerimi

Merhaba, Donanım Haber'e özel %20 Net indirim kampanyamızı 31 Ekim 2020 23:59'a kadar uzatmış bulunuyoruz. Buna ek olarak her ay 2 filtre kahve ve 2 espresso çeşidinde tüm öğütme seçenekleri ile birlikte kampanyalı fiyat sunuyoruz. Bu kampanyalı fiyatları da %20 net indirim ile beraber kullanabiliyorsunuz. Kısa süre içerisinde ekstra bir kampanya düzenlenmeyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: aroastinglab

Merhaba,

DM yoluyla bizimle iletişime geçerseniz sorunu hemen çözelim.

Teşekkürler.

yahu sorunu çözmek istiyorsanız dm'den sizin ulaşmanız lazım. hadi neyse dedim ben yazdım, yazdım da ne oldu ne değişti, görüldü attınız mesaja. burada ilgiliymiş gibi yapıp şov yaptınız adeta. bir 'kusura bakmayın beğenmediğiniz için üzüldük' tarzı bir şey deseydiniz bari. kahve de kötü müşteriye ilgi de kötü.

• @aroastinglab https://www.aroastinglab.com/good-fellas-espresso-blend-250-gram ÜRÜNÜNDE DH ÖZEL KARGO BEDAVA DEVAM ETMEKTE MİDİR ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgill

@aroastinglab https://www.aroastinglab.com/good-fellas-espresso-blend-250-gram ÜRÜNÜNDE DH ÖZEL KARGO BEDAVA DEVAM ETMEKTE MİDİR ?

Merhaba, Donanım Haber üyelerine sunduğumuz tüm teklifler indirimli/indirimsiz kahve farketmeksizin tüm kahvelerde geçerlidir. Eğer kodun kullanımı sırasında bir problem ile karşılaşırsanız PM'den iletişime geçin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: aroastinglab

Merhaba, Donanım Haber üyelerine sunduğumuz tüm teklifler indirimli/indirimsiz kahve farketmeksizin tüm kahvelerde geçerlidir. Eğer kodun kullanımı sırasında bir problem ile karşılaşırsanız PM'den iletişime geçin lütfen.

Alıntıları Göster

Merhaba

Daha evvel aldığım kahveleri tükettim ve yeni kampanya yapılmış mı diye bakayım derken aynı indirimin devam ettiğini gördüm. Öncelikle teşekkür ederim. 99 liraya bu kalitede çekirdek sunmuş oluyorsunuz. Son siparisimdeki goodfellas espressoyu çok beğendim ve yeniden sipariş vereceğim. Daha evvel okuduğum yorumlarda başarılı bulunan Etiyopya Sidamonun asiditesi bana bir tık fazla geldi ancak etrafimdan çokça olumlu yorum aldı. Kenya Nyeri ise içimi çok hoşuma gitti. Tekrar teşekkür ederim,hayırlı satışlar bol kazanclariniz olsun inşallah.

• Merhabalar, hepsi buradaki ürünlerinizden "A Roasting Lab Seçkin Kahveler Deneme Paketi 5X50 250 gr" ı , kendi sitenize ekleyebilir misiniz. Geri dönüş yaparsanız almak için bekliyorum, teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: exsbandit

Merhabalar, hepsi buradaki ürünlerinizden "A Roasting Lab Seçkin Kahveler Deneme Paketi 5X50 250 gr" ı , kendi sitenize ekleyebilir misiniz. Geri dönüş yaparsanız almak için bekliyorum, teşekkürler.

Merhaba,

Seçkin kahveler deneme paketi web sitemizde mevcut. Aşağıdaki linke tıklayarak ürünü görüntüleyebilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

https://www.aroastinglab.com/seckin-kahveler-deneme-paketi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TirelessMidfielder

Merhaba

Daha evvel aldığım kahveleri tükettim ve yeni kampanya yapılmış mı diye bakayım derken aynı indirimin devam ettiğini gördüm. Öncelikle teşekkür ederim. 99 liraya bu kalitede çekirdek sunmuş oluyorsunuz. Son siparisimdeki goodfellas espressoyu çok beğendim ve yeniden sipariş vereceğim. Daha evvel okuduğum yorumlarda başarılı bulunan Etiyopya Sidamonun asiditesi bana bir tık fazla geldi ancak etrafimdan çokça olumlu yorum aldı. Kenya Nyeri ise içimi çok hoşuma gitti. Tekrar teşekkür ederim,hayırlı satışlar bol kazanclariniz olsun inşallah.

Alıntıları Göster

Merhaba,

Süreçten ve kahvelerimizden memnun kalmanıza çok sevindik. Güzel yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederiz.

Sağlıkla kalın, kahveyle kalın.

• Merhaba, tam otomatik espresso makinem var, espresso kahve mi yoksa filtre kahve mi almalıyım? Aradaki kavurma farkı fark edilir derecede mi iki çeşit arasında

• quote:

Orijinalden alıntı: ibiza123

Merhaba, tam otomatik espresso makinem var, espresso kahve mi yoksa filtre kahve mi almalıyım? Aradaki kavurma farkı fark edilir derecede mi iki çeşit arasında

Merhaba,

Biz kesinlikle espresso kahveler almanızı öneririz. Kavurma farklı oldukça fazla.

• hangi kargo firması ıle calısıyor sunuz? çalıştığın kargo fırmasını nıye sıtenızde belırtmıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: psychotolga

hangi kargo firması ıle calısıyor sunuz? çalıştığın kargo fırmasını nıye sıtenızde belırtmıyorsunuz.

Merhaba,

Yurtiçi kargo ile çalışmaktayız, ilginiz için teşekkür ederiz.

• Kenya Nyeri ve hario V60 demlemem geldi, kahve taze ve lezzetli idi , Kargoda hızlıydi , yaklaşık 5 ay dir sipariş ediyorum fiyatların dolar kuru ile beraber yükselmesi dışında olumsuz bir durum yok Tavsiye ederim.

• Brazil Bella Giana sipariş verdim, umarım memnun kalırız.

• Merhaba,

Öncelikle takip koduyla ilgili mesajıma hızlı dönüşünüz için çok teşekkür ederim. Kahveler bugün elime ulaştı, hemen demledik ve son zamanlarda içtiğimiz en güzel kahveydi. Ayrıca ikramınız için de teşekkür etmek istiyorum. Peru'ya bayıldık ailecek. :)

Yerinizde de rahatsız etmeyi planlıyoruz sizleri, selamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: wade96

Merhaba,

Öncelikle takip koduyla ilgili mesajıma hızlı dönüşünüz için çok teşekkür ederim. Kahveler bugün elime ulaştı, hemen demledik ve son zamanlarda içtiğimiz en güzel kahveydi. Ayrıca ikramınız için de teşekkür etmek istiyorum. Peru'ya bayıldık ailecek. :)

Yerinizde de rahatsız etmeyi planlıyoruz sizleri, selamlar.

Merhaba,

Güzel yorumlarınız için teşekkürler, mutlaka bekliyoruz atölyemize :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

Brazil Bella Giana sipariş verdim, umarım memnun kalırız.

Merhaba,

İlginiz için teşekkür ederiz. Umarım memnun kalırsınız, tüm soru ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teşekkürler.
  • aroastinglab kullanıcısına yanıt

good fellas espresso blend kahvenizi aldım çok beğendim. ne ekşi ne yanık tam kararında bana göre. el Salvador espresso ya da Colombia supremo espresso almayı düşünüyorum şimdi de hangisini tavsiye edersiniz? yoksa good fellas devam mı edeyim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ibiza123

good fellas espresso blend kahvenizi aldım çok beğendim. ne ekşi ne yanık tam kararında bana göre. el Salvador espresso ya da Colombia supremo espresso almayı düşünüyorum şimdi de hangisini tavsiye edersiniz? yoksa good fellas devam mı edeyim :)

Merhaba,
    Beğenmenize çok sevindik, colombia ile devam edebilirsiniz :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.