Şimdi Ara

DHKAHVE 300/40 İndirim | A Roasting Lab Filtre Kahve ve Espresso Fırsatları (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
845
Cevap
106
Favori
151.244
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jhiy

Bu ay kampanya yok mu acaba?

Merhabalar, tüm kampanyalar ve indirimli ürünler ilk sayfada güncellendi.
  • 16.12.2020'de hediye olarak aldığım espresso deneme paketi bugün karşı tarafa ulaşmış. Tat - Hız ve Müşteri memmuniyeti olarak kesinlikle mükemmeller. Teşekkürler A Roasting Lab ! :)

• Geçen ay 29.90'a aldığım good fellas bu ay 39.90 indirimli (!) fiyata gelmiş. Arkadaş şu sitede bir firmaya 2 tane olumlu yorum gelmesin, hemen fahiş zamları patlatıyorlar ürünlere. Size hayırlı satışlar süper indirimli kampanyalarınız ile...

• Aldığımız kahveyi paketi açtıktan sonra nasıl ve nerede saklamalıyız? Kaç gün tazeliğini korur?

• nuksws_99 N kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Çekirdek kahveler 1 ay tazeliğini korur. Fakat öğütülmüş kahveler hızla tazeliğini kaybeder. En kisa sürede tüketmenizi öneririz. Işıktan ve nemden uzakta kapalı bir kapta saklayabilirsiniz.
  • erendpt kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederiz. Afiyet olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Geçen ay 29.90'a aldığım good fellas bu ay 39.90 indirimli (!) fiyata gelmiş. Arkadaş şu sitede bir firmaya 2 tane olumlu yorum gelmesin, hemen fahiş zamları patlatıyorlar ürünlere. Size hayırlı satışlar süper indirimli kampanyalarınız ile...

Gerçekten 7 Kasım tarihinde 29.90'dan aldığım good fellas bu ay sözde indirimli 39.90 olmuş. Yine aynı zamanda aldığım El salvador kahvesi de 34.99 tlden 43 tl civarlarına çıkmış.

Hayır anlayamadığım, bu ürünler evet dolar ile ithal ediliyor ve o tarihten günümüze yaklaşık dolar "1" tl düştü. Fiyat hadi bizim ülkemizde hiçbir şeyde düşmez fakat bu zam sebebini de gerçekten merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DHKAHVE 300/40 İndirim | A Roasting Lab Filtre Kahve ve Espresso Fırsatları

Tesekkurler kahvelerim geldi.

Kagit filtre olarak sectigim kahvelerimi french pressde demlesem ne kadar verimli olur? Veya tam tersi durum..
  • birkuşgibi kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Çok lezzetli olmayacaktır. Fakat damak tadı bu deneyebilirsiniz :)
  • Merhaba

Hepsiburada üzerinden 5^li deneme paketi almıştım. Paketle beraber küçük bir not gelmişti. A Rausting Lab sitesi üzerinden yapacağım alışverişte belli bir indirim oranı kazndığımı belirten bir not yazılı kağıt vardı. Sitenizden Sipariş vermek üzere notu koyduğum yere baktığımda, çocukların yırtıp attığını gördüm. Hediye ilk alışveriş kuponunu özelden gönderebilmeniz mümkün mü?

• Merhaba,

Sizin kahvelerinizden Honduras Finca Beatrice ve arkasından Good Fellas' ı beğendik. Bu ay ki kampanyalı kahvelerinizde bu iki kahveye yakın tatları olan bir kahve önerebilir misiniz? Eğer diğerleri uygun değilse de Good fellas tan devam edeceğiz..

• soak S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Espresso olarak Good Fellas kullanmaya devam edebilirsiniz. Filtre olarak diğer bütün kahvelerimizi denemelisiniz ☺️
  • quote:

Orijinalden alıntı: aroastinglab

Merhaba,
    Espresso olarak Good Fellas kullanmaya devam edebilirsiniz. Filtre olarak diğer bütün kahvelerimizi denemelisiniz ☺️

Cevap için teşekkürler. Otomatik kahve makinesi kullandığımız için filtre kahve kullanmıyoruz. Şimdilik Good Fellas tan devam o zaman..

İyi Çalışmalar

• Merhaba, starbucks'ın sert ve ağır sumatra kahvesine alternatif hangi kahvenizi önerebilirsiniz acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: HainKost0k

Merhaba, starbucks'ın sert ve ağır sumatra kahvesine alternatif hangi kahvenizi önerebilirsiniz acaba ?

Merhaba, düşük asidite ve yoğun bir kahve için A Roasting Lab Indonesia Sumatra BM önerebiliriz.
    https://www.aroastinglab.com/indonesia-sumatra-blue-mandheling-250-gram

Bunun dışında uygun fiyatlı blend isterseniz de Titan Cosmic Series Filter Blend önerebiliriz.
    https://www.aroastinglab.com/titan-filter-blend-250-gram

• Merhaba, Honduras El Kalan aldım ve aroması diğer kahvelerinizde olduğu gibi çok güzel. Ama V60 öğütme kalınlığınızı gözden geçirmeniz gerekiyor bence. Kahveyi V60 için öğütülmüş olarak aldım ama olması gerekenden ince gibi geldi bana. Sıcak suyu görünce birleşip çok sıkı bir yığın halini alıyor ve filtreyi tıkıyor. 300 mL demlerken çok sıkıntı olmuyor 15 gram kullanarak dengeleyebiliyorum ama 600 mL demlemek istediğimde 30 gram bile koyduğumda süre 6 dakikayı geçiyor ve sonunda acı bir kahve çıkıyor. Bir sonraki siparişimde Chemex veya Aeropress için öğütülmüş alıp V60ta demlemeyi düşünüyorum.

• aalpguzel A kullanıcısına yanıt

aman aeropress'e göre öğütmek gibi bir yola gitmeyin. çünkü v60'tan daha ince bi çekim oluyor aeroda.

• ksk35461 kullanıcısına yanıt

Cevabınız için teşekkürler. Daha kalın ne varsa deneyeceğim artık French Press'e kadar yolu var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Konuyla ilgili gerekli kontrolleri sağlayacağız.
    Teşekkürler, sağlıkla kalın
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.