Şimdi Ara

DHKAHVE 300/40 İndirim | A Roasting Lab Filtre Kahve ve Espresso Fırsatları (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
845
Cevap
106
Favori
151.266
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet okunmuş gazete kağıdı ile gönderdiler. Okunmamış olsa sıkıntı değil de okunmuş olduğu için sıkıntı.

Konuyu meşgul ettiğimi düşünüyorsanız da saygı duyarım. Forumun engelleme özelliği var engellersiniz bu sayede yazdıklarımı okumazsınız olur biter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • byatunga B kullanıcısına yanıt
    Sizin de özelden devam etme hakkınız var. Forumu meşgul etmeyin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kahvenin kilosu 400 TL olmuş, kahve alınmaz bu zamanda.

• 2 yıldır (dolar 9ken de) 120 tlye aldığım paket dolar anlık 14 lirayken 256 liraya çıkmış. Hadi 200 yapın ama 256 nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aroastinglab kullanıcısına yanıt

amazondan 1000 gr öğütülmüş honduras elCalan aldım,

fakat kavrulma tarihini bulamıyorum, paketlerinizde bu bilgi yok mu ?

• Volkoff_007 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kahve fiyatlarının belirlenmesinde yalnızca dolar kurunun değil yurt dışı kaynaklı (Brezilya'da don, konteynır taşımacılığında kısıtlama vb.) artışların da etkisi bulunmakta. Buna ek olarak uzun zamandır herhangi bir şekilde fiyatlarda güncelleme yapmadığımız için siz dolar 9 TL iken aslında 7 TL gibi alışveriş yapıyordunuz. Hatta forum geçmişine göz atarsanız 22 ayda yalnızca 2 defa tam fiyat güncellemesi yaptığımızı göreceksiniz. Her gün değişen fiyatlardan biz de hoşlanmıyoruz; hoşlanmadığımız için de elimizdeki stoğu tüketene kadar bekliyoruz.

Eğer stok konusunda herhangi bir problem yaşamazsak fiyatları mümkün olduğunca ulaşılabilir olarak tutuyoruz, bu konuda aklınızda herhangi bir şüphe kalmasın lütfen.
  • tyll kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Amazon paketlerinin üzerinde sticker şeklinde yer alması gerkiyor. Taşıma esnasında düşmüş olabilir. Ancak tazeliğinden emin olabilirsiniz.
  • aroastinglab kullanıcısına yanıt

"Brazil Bella Giana" çekirdek getirmeyecek misiniz hocam? 1 kg almak istiyorum.

• ben hiç satın alamadım eğer güzelse denemek isterim. Herkes beğenmiş gibi duruyor

• snoppy kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kısa süre içerisinde stoklarımıza girmesini bekliyoruz ancak maalesef net tarih veremiyoruz. Bu yıl yaşanan don ile birlikte genel bir tedarik problemi yaşanmakta.

https://www.cumhuriyet.com.tr/ekonomi/kahveyi-doviz-ve-don-vurdu-fiyatlar-ates-pahasi-1887817
  • Müşteri memnuniyeti çok üst düzey bir firma. Tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.