Şimdi Ara

DH ZORLU CENTER APPLE STORE BULUŞMASI // IÇERDEN ILK FOTOGRAFLAR EKLENDI. (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
932
Cevap
12
Favori
31.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başkaları adına utanıyorum ya.ürünleri ezelden beri türkiye'de satılan bir markanın mağaza açılışı nasıl bu kadar önemli olabilir? İçeride görmediğiniz bilmediğimiz hangi ürün vardı da sizi akşamdan sıralara soktu? O çalışanların insanlara davranışları nedir öyle sanki "bakın lan hayatınız da mı gördünüz apple store pis fakirler" dermiş gibi?

İlk apple store'a girişimi hatırlıyorum zerre merak yoktu içimde,şarj adaptörü almak için gitmiştim,heryerde olan ürünler harici farklı birşey yok.

O apple store bundan böyle hep orada olacak sevgili vatandaşlar bu 3. Dünya ülkesi vatandaşı kafasından kurtulun artık,sıralarda beklemenize veya size dağıtılan ücretsiz çay ve simitlere çok şükür ihtiyacınız yok sizin yav.

Adam adanadan gelmiş böyle birşey olabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herhangibir özel indirim yapılmış mı ? yoksa normal internet mağazası fiyatlarından mıydı tüm ürünler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tweaker

Başkaları adına utanıyorum ya.ürünleri ezelden beri türkiye'de satılan bir markanın mağaza açılışı nasıl bu kadar önemli olabilir? İçeride görmediğiniz bilmediğimiz hangi ürün vardı da sizi akşamdan sıralara soktu? O çalışanların insanlara davranışları nedir öyle sanki "bakın lan hayatınız da mı gördünüz apple store pis fakirler" dermiş gibi?

İlk apple store'a girişimi hatırlıyorum zerre merak yoktu içimde,şarj adaptörü almak için gitmiştim,heryerde olan ürünler harici farklı birşey yok.

O apple store bundan böyle hep orada olacak sevgili vatandaşlar bu 3. Dünya ülkesi vatandaşı kafasından kurtulun artık,sıralarda beklemenize veya size dağıtılan ücretsiz çay ve simitlere çok şükür ihtiyacınız yok sizin yav.

Sadce apple özgü bir şey değil açılış ! Mediamarkt açılışları da aynı oluyor hatta daha beter oluyor.Millet birbirini eziyor...Çok farklı bir bakış açısı ile olaya bakıyorsunuz o yüzden böyle yorumlar yapılıyor.

Bu bir hyecan .Grçknten bekleyen isteyen merak eden bir kesim orada sıra oluyor bu kadar basit.Kimsenin kimseyi küçük gördüğü ezdiği yok .Oradak çalışanlarda gayet eğlenceli atmosfer yaratmaya çalışmışlar sanırım bilmiyorum oldu mu .Ama çabaları takdir toplayıcı.

Hangi elektronik mağazamızda çalışanlar akfit müşteri odaklı yardımcı ve insanı sıkmayan oluyor allah aşkına bir düşünün ve sonradan yorum yapın.MM açılışlarında görüyorum insan sıra oluyor mağazaya giriyor elemanlarda hiç tepki yok.İnsan o kadar beklemiş etmiş müşteriyi sıkmamak lazım ama değil mi ?

Diğr yandan ben sıra beklemezdim,beklemeyi hiç düşünmedim.Hiç bir mağaza için de geceden sıraya girmem ,bu ayrı bir konu kişisel bir şey.

Apple müşteriyi sömürüyormuş ? Hadi canım sen de ! Ama doğru bizdeki Tknosa falan tüketici dostu idi dğil mi ?

Teknosa da Bimeks de MM da para için açarlar ..Apple da böyle amaç para kazanmak ! Ama Apple bir farkı var .Müşteri memnuniyeti !

1000'er liralık mal alıyorsunuz teknosa ve apple dan.2-3 gün sonra hangisi seni tanır sana yardımcı olur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Başkaları adına utanıyorum ya.ürünleri ezelden beri türkiye'de satılan bir markanın mağaza açılışı nasıl bu kadar önemli olabilir? İçeride görmediğiniz bilmediğimiz hangi ürün vardı da sizi akşamdan sıralara soktu? O çalışanların insanlara davranışları nedir öyle sanki "bakın lan hayatınız da mı gördünüz apple store pis fakirler" dermiş gibi?

Sadce apple özgü bir şey değil açılış ! Mediamarkt açılışları da aynı oluyor hatta daha beter oluyor.Millet birbirini eziyor...Çok farklı bir bakış açısı ile olaya bakıyorsunuz o yüzden böyle yorumlar yapılıyor.

Bu bir hyecan .Grçknten bekleyen isteyen merak eden bir kesim orada sıra oluyor bu kadar basit.Kimsenin kimseyi küçük gördüğü ezdiği yok .Oradak çalışanlarda gayet eğlenceli atmosfer yaratmaya çalışmışlar sanırım bilmiyorum oldu mu .Ama çabaları takdir toplayıcı.

Hangi elektronik mağazamızda çalışanlar akfit müşteri odaklı yardımcı ve insanı sıkmayan oluyor allah aşkına bir düşünün ve sonradan yorum yapın.MM açılışlarında görüyorum insan sıra oluyor mağazaya giriyor elemanlarda hiç tepki yok.İnsan o kadar beklemiş etmiş müşteriyi sıkmamak lazım ama değil mi ?

Diğr yandan ben sıra beklemezdim,beklemeyi hiç düşünmedim.Hiç bir mağaza için de geceden sıraya girmem ,bu ayrı bir konu kişisel bir şey.

Apple müşteriyi sömürüyormuş ? Hadi canım sen de ! Ama doğru bizdeki Tknosa falan tüketici dostu idi dğil mi ?

Teknosa da Bimeks de MM da para için açarlar ..Apple da böyle amaç para kazanmak ! Ama Apple bir farkı var .Müşteri memnuniyeti !

1000'er liralık mal alıyorsunuz teknosa ve apple dan.2-3 gün sonra hangisi seni tanır sana yardımcı olur ?

o mediamarkt açılışlarında yüksek oranlı indirimler oluyor. apple'da böyle bir durum yok. sapla samanı karıştırmamak lazım. apple açılışına gitmenin müşteriye sağladığı tek bir ekstra imkanı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dunyanin en degerli ve innovatif sirketi magaza aciyorsa kimse kusura bakmasin boyle olur, ayrica apple storelar farkli bir magazacilik deneyimi ozgun bir tasarim.

• Kuray K kullanıcısına yanıt
    Bu gün Yıldız Korusunda bulundunuz mu?
    Sabah Apple Store sonrası köpeğimi gezdirmeye gittim ve bu T-Shit'den giyinmiş bir arkadaş gördüm, hfif topluca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LilTunechi

quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

Sabah 7.30-7.45 gibi yaklasik 50. siralardaydik. Atmosfer guzeldi. Tabi iPhone, iPad vb yeni urun cikislarindaki kuyruklar cok daha keyifli olacaktir. Tim Cook gelecek deniliyordu, o yalan oldu sanirim?

Tr hükümetini protesto ettiği icin,youtube ve twitter yasakları sebebiyle, gelmedi diye biliyorum.

Böyle bişi imkansız

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

quote:

quote:

Sabah 7.30-7.45 gibi yaklasik 50. siralardaydik. Atmosfer guzeldi. Tabi iPhone, iPad vb yeni urun cikislarindaki kuyruklar cok daha keyifli olacaktir. Tim Cook gelecek deniliyordu, o yalan oldu sanirim?

Tr hükümetini protesto ettiği icin,youtube ve twitter yasakları sebebiyle, gelmedi diye biliyorum.

Böyle bişi imkansız

İnternetten gördüğüm şeyi paylaştım.O yüzden oyle yazdım.Ama geldiyse haber olur tvde zaten.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Böyle bişi imkansız

İnternetten gördüğüm şeyi paylaştım.O yüzden oyle yazdım.Ama geldiyse haber olur tvde zaten.

Gelmedi ama bu sebebten olmadığı kesin

• Böyle güzel bir şekilde ülkenin dünya bazında kabul edildiğini görürken şu sayfada yapılan tartışmalara şaşırıyorum. Geçen sayfalarda bir arkadaşımız 1 saatte telefonunu Apple servisinden değişim kararı ile değiştirdiğini söyledi. Bu servisin Türkiye'de verildiğine sevindiğimizi kimse anlayamıyor sanırım.

Geçenlerde Asus tabletim bozulduğunda (açılmıyordu) servise verdim, 1 hafta sonra kargo ile bana geri geldiğinde kabul bile etmedim, tozlar içinde, boyası kalkmış, içine edilmiş bir cihaz gönderdiler. Bu sefer kasasını değiştirdik sorun yok dediler, geldi bir baktım ekranında koskoca bir çizik, klavyesinde (ne alakaysa) boya kalkması, tornavida zorlamasından oluşan çatlaklar vs. geri yolladım üçüncü yollayışta anca değişim kararı verdiler. iPad'lerde bozulup hiç açılmama olmuyor ama hadi diyelim oldu, bende şimdi iPad de var hala garantili, alıp götürsem bu güzel insanlar benim de cihazımı alıp şak diye 1 saatte yenisi ile değiştirecek. Tamirle şununla bununla uğraştırmayacaklar beni, bekletmeyecekler. Üstelik bunların hepsini güleryüzlü insanlar yapacak, "Sana sunduğumuz velinimet bu değişim değerini bil" gözüyle bakmayıp müşterinin kendisini velinimet olarak görecekler, memnuniyetimiz için çalışacaklar.

Türkiye'deki çalışanlara bu şekilde eğitim veren bir firmanın her ürünü alınır. Bu ülkede her firma yolunacak kaz gözüyle görüyor müşteriyi, ama unutmayın bazısı ağda ile acıta acıta yolunduğuna pişman edip, bazısı üfleye üfleye üzmeden koparır tüylerinizi, seçim her zamanki gibi müşterinin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Böyle bişi imkansız

Gelmedi ama bu sebebten olmadığı kesin

O zaman yazdığım dogru.Sebeb degil sebep.ünlü uyumuna dikkat.

• Beyin özenti odaklı çalışınca sorgulama ihtiyacı da hissetmiyor. Açılışlar böyle oluyormuş o açılışlardaki indirimden haberi yok. Apple standart fiyatla mağaza açıyor adam kuyruğa giriyor içeri girince ne yapıyor dolaş çık çok mutlu çünkü tv dekiler çok mutlu öyle olmak zorunda.

5s kullanıyorum oraya da gidicem garanti sorunundan dolayı.
  • Tamam

• fiyatlar nasıl?

• quote:

Kardesim ozur dilerim ama hayatimda senin kadar bos konusan bir insan gormedim o manalari nasil cikardin ya

• Arkadaşlar benden önce de belirtmişler,diğer mağazaların açılışlarıyla karıştırmayın biz mağaradan yeni çıkmadık,MM açılışında olan hiper indirimlerden haberimiz var,apple mağaza açılışı için ne böyle birşey vaad etti ne de yaptı zaten.

Teknik servisiyle işin varsa sıra beklemene gerek yok,pazartesi iş çıkışı git rahat rahat gör işini.

Apple store açılması türkiye için önemliymiş,nesi önemli? Yıllardır bunu disbritörleri aracılığı ile yapıyor zaten?

Bırakın böyle şeyleri bu geek kafasıyla bir yere varamazsınız,dünyaya rezil ediyosunuz kendinizi.amerika'da,avrupa'da insanlar bu halimizi görüp bıyık altından gülüyor bize farkında değilsiniz.

• Görüntüler gayet normal, sonunda açıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [TuR].S@liM

Beyin özenti odaklı çalışınca sorgulama ihtiyacı da hissetmiyor. Açılışlar böyle oluyormuş o açılışlardaki indirimden haberi yok. Apple standart fiyatla mağaza açıyor adam kuyruğa giriyor içeri girince ne yapıyor dolaş çık çok mutlu çünkü tv dekiler çok mutlu öyle olmak zorunda.

5s kullanıyorum oraya da gidicem garanti sorunundan dolayı.

Tabi canım..
    Özentiyim zaten.Öyle sağa sola hava atarım etraftan gördüğüme özenrim falan filan ! Heyy heyyy kendimi bilmiyormuş şu yaşıma dek

İndirimlerden gayet haberim var ! Yorumumun tamami görülür ,ona göre yorumlanırsa daha sağlıklı olmaz mı ? Cımbızla laf seçmek olmuyor !

Ben orada kişilerin yaşadığı hyecandan bahsttiim bekleyenlerin neden beklediği hakkında fikirde bulundum ,çalışanların tavrini ve apple hizmet kalitesini yorumladım !Ve sonrada bizim mağazalar ile karşılaştırınca Apple'in bizde de mağaza açmasının ses getirmsinin gayet doğal olduğunu yazdım !
    Ayrıca ekledim ! Ben de beklemem ,ama bklyene mal ahahh salak falan da demem.Kişisel bir şey bu.Ayrıca o kadar ahım şahım br izdiham da yoktu.Bu açıdan ise MM da olan sıraları örnek verdim.indirim var ama millet birbirini eziyor ! Kalite hizmet yerlerde..Apple böyle değil.

Ayrıca APR ler olmasına rağmen online store açılmış olmasına rağmen bizzat dokunmak deneyimlemek ve apple çalışanlarından eğitim almak "gerçekten hizmet satın almak " için beklemek gayet de sıradan bir olay Apple kullanıcıları için.

• quote:

Arkadaşlar benden önce de belirtmişler,diğer mağazaların açılışlarıyla karıştırmayın biz mağaradan yeni çıkmadık,MM açılışında olan hiper indirimlerden haberimiz var,apple mağaza açılışı için ne böyle birşey vaad etti ne de yaptı zaten.

Teknik servisiyle işin varsa sıra beklemene gerek yok,pazartesi iş çıkışı git rahat rahat gör işini.

Apple store açılması türkiye için önemliymiş,nesi önemli? Yıllardır bunu disbritörleri aracılığı ile yapıyor zaten?

Bırakın böyle şeyleri bu geek kafasıyla bir yere varamazsınız,dünyaya rezil ediyosunuz kendinizi.amerika'da,avrupa'da insanlar bu halimizi görüp bıyık altından gülüyor bize farkında değilsiniz.

Berlin Apple Store açılışını izlemenizi öneririm, İstanbul'dakinden kat ve kat daha kalabalıktı. Tam aksine ben hiç bir Apple Store açılışını boş ve ilgisiz açıldığını görmedim.

• Bilgili olan arkadasa bir soru sormak istiyorum.Amerika cihazlarina bakiyorlar mi?Bilgisi olan varmi?

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.