Şimdi Ara

DH ZORLU CENTER APPLE STORE BULUŞMASI // IÇERDEN ILK FOTOGRAFLAR EKLENDI. (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
932
Cevap
12
Favori
31.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıra bekleme olayı sadce burada mı oldu ? Açılışların çoğunda indirim günlrinin çoğunda sıra olayı olur ,geceden sıraya girilir.Bu dünya genelinde yaşanır....Ben de beklemem ,ama saygı duymak lazım,gerçekten ilgili olanlara ,heyecanlananlara...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

Magaza mukemmeldi. En cok calisanlarin gelip basimda durmamasini sevdim. Sadece yardim isteyince ilgileniyorlar.

Kesinlikle katılıyorum, çok eğlenceli ve pozitif bir yerdi. "Alacaksan al almayacaksan kurcalama" tribinde elemanlar yoktu ki bu Apple'nin doğasına aykırı, insanları cidden rahat ve değerli hissettiriyorlar. Ürünleri pahalı olabilir ama insana verilen değer bir çok yerdekinden kat kat üstün.

Bu arada bütün t shirt ler L beden.
  • tişört alınır
  • Ne gerek var kardeşim yemin etmeseydin bari

• Tshirti 250 tlye satarim yazan olmus hayirdir apple armani tshirt dagitti da bizim mi haberimiz yok ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giden arkadaşların bir bilgisi varmı logitechin kontrolcüsü denenmek için konulmuşmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Beni tanımak için profili bi gez bakalım kullanmışmıyım diye..Konuya niye giriyosun merak ediyosun dimi ? Çünkü hiç bir firma apple kalitesini sana sunamaz polikarbon plastik ve android yazılımıyla siz devam edin hadi yolun açık olsun

Ya sana laf anlatmak imkansız. Bak 4 yıl telefon değiştirmedim apple kullandım. Kaliteli mi fazlasıyla. 5. yaşında şuan annem kullanıyor. Telefon hala taş gibi eyvallah. Ama ekran küçük diyorum hala anlamıyorsun. Note 2 den sonra hele ohoo. Note 2 yi bırak s4 xperia z1 ayarındaki telefonlarla kıyasla gene küçük. Sen ya hiç büyük ekran kullanmadın ya da telefonu fazla kullanmıyorsun. O keyfi bilemezsin. Samsung malzemesi plastik dandik eyvallah.Aldığımdan beri söylerim almadan önce de söylerdim. Fakat xperianın malzemeleri gayet kaliteli apple ile yarışır. Onu geç androidi ezme çabaları var sizde. Sen aptal aptal uygulamalara bile para verirken ben her şeyi bedava indiriyorum. Ben telefonumda her şeyde özgürüm sense jailbreak yapıp garantisini bozmadıkça küçük birkaç şey hariç çoğu şeyde apple a bağlısın. Hoş apple store dan parayla bir şeyler almak hoşuna gidiyorsa bir şey diyemicem. Ayrıca her çıkan iphone rakiplerine göre daha zayıf donanımlı oluyor.Bunu apple kullananlar da biliyor. Ama senin gibi gösteriş meraklıları sırf ismi var ele hoş geliyor. Ivır zıvır diye alıyor. Sorsan telefonla napıyor( çoğunluk) Whatsapp, telefon, arada bir internet, arada bir mesajlaşma, bir kaç küçük uygulama. Siz telefonun hakkını veriyormusunuz acaba? Diyeceksin sanane kardeşim para benim değil mi? Ver bir şey mi diyoruz ama gelip de android rahatlığını kıskanıp çamur atma.

Not: Konuyu popülerlerde görmesem işim olmaz rahat ol. Bir telefona 3 katı ödeyip salak yerine konmak tarzım değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 5 Nisan 2014; 18:53:40 >

• ucuza satsalar birşey demicem resmen rezillik bana göre fakat orda beklemekten zevk alıyorlarsa birşey diyemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Beni tanımak için profili bi gez bakalım kullanmışmıyım diye..Konuya niye giriyosun merak ediyosun dimi ? Çünkü hiç bir firma apple kalitesini sana sunamaz polikarbon plastik ve android yazılımıyla siz devam edin hadi yolun açık olsun

Ya sana laf anlatmak imkansız. Bak 4 yıl telefon değiştirmedim apple kullandım. Kaliteli mi fazlasıyla. 5. yaşında şuan annem kullanıyorum. Telefon ahal taş gibi eyvallah. Ama ekran küçük diyorum hala anlamıyorsun. Note 2 den sonra hele ohoo. Note 2 yi bırak s4 xperia z1 ayarındaki telefonlarla kıyasla gene küçük. Sen ya hiç büyük ekran kullanmadın ya da telefonu fazla kullanmıyorsun. O keyfi bilemezsin. Samsung malzemesi plastik dandik eyvallah.Aldığımdan beri söylerim almadan önce de söylerdim. Fakat xperianın malzemeleri gayet kaliteli apple ile yarışır. Onu geç androidi ezme çabaları var sizde. Sen aptal aptal uygulamalara bile para verirken ben her şeyi bedava indiriyorum. Ben telefonumda her şeyde özgürüm sense jailbreak yapıp garantisini bozmadıkça küçük birkaç şey hariç çoğu şeyde apple a bağlısın. Hoş apple store dan parayla bir şeyler almak hoşuna gidiyorsa bir şey diyemicem. Ayrıca her çıkan iphone rakiplerine göre daha zayıf donanımlı oluyor.Bunu apple kullananlar da biliyor. Ama senin gibi gösteriş meraklıları sırf ismi var ele hoş geliyor. Ivır zıvır diye alıyor. Sorsan telefonla napıyor( çoğunluk) Whatsapp, telefon, arada bir internet, arada bir mesajlaşma, bir kaç küçük uygulama. Siz telefonun hakkını veriyormusunuz acaba? Diyeceksin sanane kardeşim para benim değil mi? Ver bir şey mi diyoruz ama gelip de android rahatlığını kıskanıp çamur atma.

Not: Konuyu popülerlerde görmesem işim olmaz rahat ol. Bir telefona 3 katı ödeyip salak yerine konmak tarzım değil.

Büyük ekranın kullanıcıya keyif verip verememesi tamamen kişiye göredir, herkes için farklıdır. 4.7 inc telefon alıp sadece büyüklğünden kullanamadım şimdi ip5 alıyorum. Büyük ekran bana keyif vermedi, elim büyük olmasına rağmen kullanımda zorluklar yaşadım cebime sığmadı vs. Kullanacagım telefonun en fazla 4.3 inc olacagını anladım ve en güçlü olan ufak cihaza karar verdim bütçemin yettiği kadarıyla. Size büyük ekran keyif veriyordur ona lafım yok zevk meselesi.

Android-iOS tarafına gelince tamamen insanların tercihleriyle ilgili olan bir seçim. İsteyen iOS cihazlarda istediği uygulamayı ücretsiz alabilir ki Jailbreak işlemi gerektirmeden yapabilir bunu. Jailbreak'ın garantiyi bozduğu doğrudur ancak en az onun kadar doğru olan bir şey daha varsa restore edince Jailbreak tan eser kalmadığıdır. Fiyat hakkında bilgim yok parası olan alıyor. Telefonun hakkını veriyormusunuz derken neyi kastettiniz anlamadım. Siz telefonda yemek mi pişiriyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

quote:

Orijinalden alıntı: Fakehero

quote:

Sakarya da Apple Store var gereksiz

Hocam bi yanlışın olmasın ??

https://tr.foursquare.com/v/apple-store/519d26eb498eab4ebdedb5ea

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=82575012&p=1#82575012

https://www.google.com.tr/search?redir_esc=&client=ms-unknown&hl=tr-TR&safe=images&oe=utf-8&q=sakarya%20apple%20store&source=android-browser-suggest&qsubts=1396708528163

Hocam o esnaf bu ise Apple'ın kendisi. Farklı şeyler.

• AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    Jb garanti bozmaş arkadaşım

• quancore kullanıcısına yanıt
    Bazı yorumlar abartı olmuş. Adam Adanadan gelmiş, çok üşüdük diye şikayet ediyor. O zaman yola çıkmasaydın kardeşim, yola çıktıysan da şikayet etmeyeceksin.

Bu insanlar belli ki ego tatmini için gelmiş. BUnları bir kenara bırakalım, diğer bir taratan meseleyi ele alalım:

Teknoloji tutkunu bir gençlik var bizde. Zaten kuyruktaki yaş ortalaması 25 civarı. Teknolojik cihazları değiştirme sıklığı başta gelen ülkelerdeniz. Cep telefonu değiştirme oranı 6 ay ülkemizde mesela. Gelinen bu durum İyi mi kötü mü tartışmasını bir yana bırakıyorum.

Tüm bunlara bakıldığında orada geceden kuyruğa giren insanların olması doğal. Alışveriş için giden bugün gitmez zaten veya internet mağazasından alır.

Burada önemli olan Apple'ın müşteri memnuniyetinin nasıl olduğunu görmek. Gerçekten çok farklı bir müşteri memnuniyet anlayışı var. Herkes değerli. Bunun en büyük göstergesi, herkesi ismiyle ve alkışlar eşliğinde mağazaya almaları, Cihaz satışını elemanların sizin yanınızda yapmaları. Yani kasaya gidip kuyruk beklemek yok. Var olan cihazları istediğiniz kadar kurcalayın, çalışanlardan hiçbiri sizin yanınıza dahi gelmez. Cihazlarla ilgili kurslara katılabilirsiniz.

Bu tip şeyler insanı özel hissettiriyor. Bizim insanımız da kendine iyi davranılmasını sever, her batılı ülke gibi. O yüzden son yıllarda artan rekabetle birlikte müşteri memnuniyeti anketleri artmaya başladı.

İşin ekonomik boyutu bir yana,Apple'ın bu felsefesini, umarım daha fazla şirket benimser ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

• Apple TV normal IOS altında çalışsa

Hemen gider bir tane kaparım
  • Arkadaşlar bahsedildi mi bilmiyorum fakat nakit alımlarda bazı ürünlerde %4 indirim oluyor, gözden kaçtıysa belirtmek istedim. Şu saatten sonra her giren önümden geçecek zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Bazı yorumlar abartı olmuş. Adam Adanadan gelmiş, çok üşüdük diye şikayet ediyor. O zaman yola çıkmasaydın kardeşim, yola çıktıysan da şikayet etmeyeceksin.

Bu insanlar belli ki ego tatmini için gelmiş. BUnları bir kenara bırakalım, diğer bir taratan meseleyi ele alalım:

Teknoloji tutkunu bir gençlik var bizde. Zaten kuyruktaki yaş ortalaması 25 civarı. Teknolojik cihazları değiştirme sıklığı başta gelen ülkelerdeniz. Cep telefonu değiştirme oranı 6 ay ülkemizde mesela. Gelinen bu durum İyi mi kötü mü tartışmasını bir yana bırakıyorum.

Tüm bunlara bakıldığında orada geceden kuyruğa giren insanların olması doğal. Alışveriş için giden bugün gitmez zaten veya internet mağazasından alır.

Burada önemli olan Apple'ın müşteri memnuniyetinin nasıl olduğunu görmek. Gerçekten çok farklı bir müşteri memnuniyet anlayışı var. Herkes değerli. Bunun en büyük göstergesi, herkesi ismiyle ve alkışlar eşliğinde mağazaya almaları, Cihaz satışını elemanların sizin yanınızda yapmaları. Yani kasaya gidip kuyruk beklemek yok. Var olan cihazları istediğiniz kadar kurcalayın, çalışanlardan hiçbiri sizin yanınıza dahi gelmez. Cihazlarla ilgili kurslara katılabilirsiniz.

Bu tip şeyler insanı özel hissettiriyor. Bizim insanımız da kendine iyi davranılmasını sever, her batılı ülke gibi. O yüzden son yıllarda artan rekabetle birlikte müşteri memnuniyeti anketleri artmaya başladı.

İşin ekonomik boyutu bir yana,Apple'ın bu felsefesini, umarım daha fazla şirket benimser ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

ben müşteri memnuniyeti kısmına birşey demedim.Gerçekte hiçbir şirketin apple dahil müşteri umrunda değildir adam parasına bakar bu tarz hizmetler satışları arttırmak içindir.Kapitalist paraya tapan dünyaya en küçük katkısı olmayan bu tarz şirketlerin bu tarz açılışlarına insanların geceden beklemesi sırada değerli vakitlerini boş beklemek için harcaması bana garip gelen bunlar.Ortada çok büyük bir olay yok ki ben bunu anlamıyorum.Türkiyeyi ve dünyayı sürekli sömüren bir firmanın daha iyi sömürmek için açtığı ilk fiziksel firmasının açışılı alt tarafı.İnsanların bağırıp çağırmaları tempo tutmaları falan çok garipsedim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fakehero

quote:

Sakarya da Apple Store var gereksiz

Hocam bi yanlışın olmasın ??

https://tr.foursquare.com/v/apple-store/519d26eb498eab4ebdedb5ea

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=82575012&p=1#82575012

https://www.google.com.tr/search?redir_esc=&client=ms-unknown&hl=tr-TR&safe=images&oe=utf-8&q=sakarya%20apple%20store&source=android-browser-suggest&qsubts=1396708528163

Turkıyede şu an 1 tane apple store var oda zorluda ki.

Lütfen sallamayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Ya sana laf anlatmak imkansız. Bak 4 yıl telefon değiştirmedim apple kullandım. Kaliteli mi fazlasıyla. 5. yaşında şuan annem kullanıyorum. Telefon ahal taş gibi eyvallah. Ama ekran küçük diyorum hala anlamıyorsun. Note 2 den sonra hele ohoo. Note 2 yi bırak s4 xperia z1 ayarındaki telefonlarla kıyasla gene küçük. Sen ya hiç büyük ekran kullanmadın ya da telefonu fazla kullanmıyorsun. O keyfi bilemezsin. Samsung malzemesi plastik dandik eyvallah.Aldığımdan beri söylerim almadan önce de söylerdim. Fakat xperianın malzemeleri gayet kaliteli apple ile yarışır. Onu geç androidi ezme çabaları var sizde. Sen aptal aptal uygulamalara bile para verirken ben her şeyi bedava indiriyorum. Ben telefonumda her şeyde özgürüm sense jailbreak yapıp garantisini bozmadıkça küçük birkaç şey hariç çoğu şeyde apple a bağlısın. Hoş apple store dan parayla bir şeyler almak hoşuna gidiyorsa bir şey diyemicem. Ayrıca her çıkan iphone rakiplerine göre daha zayıf donanımlı oluyor.Bunu apple kullananlar da biliyor. Ama senin gibi gösteriş meraklıları sırf ismi var ele hoş geliyor. Ivır zıvır diye alıyor. Sorsan telefonla napıyor( çoğunluk) Whatsapp, telefon, arada bir internet, arada bir mesajlaşma, bir kaç küçük uygulama. Siz telefonun hakkını veriyormusunuz acaba? Diyeceksin sanane kardeşim para benim değil mi? Ver bir şey mi diyoruz ama gelip de android rahatlığını kıskanıp çamur atma.

Büyük ekranın kullanıcıya keyif verip verememesi tamamen kişiye göredir, herkes için farklıdır. 4.7 inc telefon alıp sadece büyüklğünden kullanamadım şimdi ip5 alıyorum. Büyük ekran bana keyif vermedi, elim büyük olmasına rağmen kullanımda zorluklar yaşadım cebime sığmadı vs. Kullanacagım telefonun en fazla 4.3 inc olacagını anladım ve en güçlü olan ufak cihaza karar verdim bütçemin yettiği kadarıyla. Size büyük ekran keyif veriyordur ona lafım yok zevk meselesi.

Android-iOS tarafına gelince tamamen insanların tercihleriyle ilgili olan bir seçim. İsteyen iOS cihazlarda istediği uygulamayı ücretsiz alabilir ki Jailbreak işlemi gerektirmeden yapabilir bunu. Jailbreak'ın garantiyi bozduğu doğrudur ancak en az onun kadar doğru olan bir şey daha varsa restore edince Jailbreak tan eser kalmadığıdır. Fiyat hakkında bilgim yok parası olan alıyor. Telefonun hakkını veriyormusunuz derken neyi kastettiniz anlamadım. Siz telefonda yemek mi pişiriyorsunuz?

Kardeşim isteyen istediğini alır eyvallah. Ama insanların çoğu daha büyük ekran seviyor bu bir gerçek. Dışarı çıkıp insanlara bakarsak görebiliriz. Iphone sayısı eskiye göre daha az. Daha pahalı falan diyeceksin valla bir şey diyemicem. Her markanın pahalı modelleri var. Gidipde nexusla lg ile kıyaslamıyorum zaten. İstediğim şeyi bedava indiriyorum diyorsun pardon nasıl oluyor o. Bazı ufak programlar var reklamlarla falan indirmene izin veriyor. Ama benim bildiğim çoğu uygulama paralı jailbreaksizde zor. Ayrıca android bildiğin bilgisayar yani şimdi tam anlatamıyorum ama bence anlıyorsun mesela flash player yüklüyorum. İnternette bir şeyler yükleyebiliyorum program vs. Ama bir apple bunu yapamaz. Zaten appleın özelliği de bu. Dışardan bir şey sokmuyor böylece güvenli oluyor habire kendi ürünlerini satıyor hep o kazanıyor. Hakkını vermiyorsunuz derken. Saydığım özellikler dışında bir şey yapmıyor çoğu kişi. Baştan söylüyorum isteyen yapar isteyen yapmaz ama ben burda kendi görüşümü söylüyorum. Yani sadece whatsapp ve internet için değiyor mu Allah aşkına o paraya. Oyundur faydalı uygulamardır dizidir filmdir maçtır bunları yapmadıktan sonra ne anladım ben iphone dan. Bu saydıklarımda da ekran çok önemli. Sen alışık olabilirsin ya da sevibilirsin küçük ekranı ama herkesin iphone tercih sebebi bu değil. Çoğunun artistlik bilmiyormuş gibi yapmayın. Herkeste beyaz iphone bir havalar bir havalar. 4 yıllık iphone kullanıcısıyım bu saydıklarımı gördükten sonra tamamen vazgeçtim. 5 inç civarı olanlar cebe zor sığıyor doğrudur. Senin durumunda olan arkadaşlarımda var . Önceliğin cebine sığıp sığmamasıdır bir şey demem ama onun dışında gidipde apple storeın açılışını gece yarısından itibaren bekleyen adamdan ne hayır gelir. Tamemen sisteme ayak uydurmuş. Tüketim toplumunun sağlam tüketen bir üyesi olarak kendini göstermiş. Açılışında görüyorsunuz apple çalışanları nasıl gaza getiriyorlar müzikler ikramlar falan yani bazı şeyleri görmek lazım. Ama özet geçmek gerekirse herkesin kendi parası bir şey diyemem ama görüşüm budur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

Sabah 7.30-7.45 gibi yaklasik 50. siralardaydik. Atmosfer guzeldi. Tabi iPhone, iPad vb yeni urun cikislarindaki kuyruklar cok daha keyifli olacaktir. Tim Cook gelecek deniliyordu, o yalan oldu sanirim?

Tr hükümetini protesto ettiği icin,youtube ve twitter yasakları sebebiyle, gelmedi diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.