Şimdi Ara

★★★ DH YÖNETİCİLERİNİ SEVMEYENLER KULÜBÜ ★★★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.048
Cevap
26
Favori
38.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni de ekle, çok taraflı davranıyorlar çok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gruba muhasebeci üye lazım bence ekleyiniz efem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doktor olarak ekle herhangi bir toplu ban konusunda savaş felan çıkıp yaralanan olursa anında tıbbi destek sağlarım
  • Yaz

• Yaz beni de

• Yaz beni de

• Ömer üye olursa ben de olacağım.

@ömer
  • yaz benide. alistik zaten ban yemeye !!!
  • adminlere karışan karışan karşısında beni bulur
  • Ekle.

• ekle
  • beyler bu Admin nicki ile Destek bölümünde yazışan adam kim bilen var mı ?

gruba katılmak istiyorum, GTA 5 çıktığında, korsan sürümü deneyen oldumu ? şeklinde soru sordum sadece 15 gün çizildim.
    daha sonra destekte bana savunduğu korsan yasak korsan yasak diyerek ilgilenmedi.

peki madem öyle oyunlar, konsollar kırıldığında bunu haber yapıyorsunuz yasak değilmi.
    gelmiş mesut çevik .torrent adında video ismi koyuyor DH ana sayfasına, bu yöneticilerin harbi beyni çok farklı çalışıyor.

Forumda tek sevdiğim ve samimi bulduğun yöneticiler, Citizen, rds, powerstorm, Erdi Özüağ ve Ersin Kılıç, diğerleri hep yalan dolan.
  • Rds kulübümüze iyi reklam oldu adminleri yöneten kişinin aramızda bulunması güzel ama rahatsızlık duyan arkadaşlar katlanmak zorunda kalıcak.Çünkü kendisini kulüpten atarsak burada katliam olur.

Kulüp sözlerini büyütelim beyler.Adminleri sevmemenizin gerekçesini yorum olarak atın,güzel olanlarını konuya eklicem.
  • Klupte adminin ne isi var ?

• Ekle Beni de.

RDS' yi listeye almak ne kadar mantıksız.

Sevilmeyen adminler listesine eklesene onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 2 Aralık 2013; 15:25:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Ekle Beni de.

Hocam güc kullanılarak aramıza katılması onu bizlerden yapmaz.Zaten üst yorumumda belirttim.Kulüpte kimin olduğu önemli değil,önemli olan adminlere bakış açımız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crowleyy

quote:

Ekle Beni de.

Hocam güc kullanılarak aramıza katılması onu bizlerden yapmaz.Zaten üst yorumumda belirttim.Kulüpte kimin olduğu önemli değil,önemli olan adminlere bakış açımız.

İçimizdeki İrlandalı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Crowleyy

quote:

Ekle Beni de.

İçimizdeki İrlandalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: masculine

Dh merkez kafasına göre herkes.Çoğu kişi kendi çapında admin buna bazı haber editörleride dahil.Konuya cevap yazma konu dışı oldu diye cevap yazmalar.Bana sanki burda görevli olanların çoğu birbirini önceden tanıyor gibime geliyor.Yani sanalda olsa torpil torpildir.Sanal olarak yada gerçekte kimseyle bir alıp veremediğim yok.

O şekilde yönetime girmek zordur hocam. Şöyle söyleyeyim, ben sizi biliyorumdur, online süreniz yüksektir, forumdaki mesajlarınız, forum sevginiz ortadadır. Yönetime girip forumda çalışmanız için ön ayak olurum. Bu demek değildir ki torpil yapıyorum. Neticede siz yönetim faaliyetini beklendiği gibi sürdüremezseniz yetkileriniz bir süre sonra alınır.
    Yetki verildikten sonra ise ekip sürekli iletişimde olduğu için haliyle bir samimiyet ortamı oluşuyor ve konulara yansıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: rds

quote:

Orijinalden alıntı: masculine

Dh merkez kafasına göre herkes.Çoğu kişi kendi çapında admin buna bazı haber editörleride dahil.Konuya cevap yazma konu dışı oldu diye cevap yazmalar.Bana sanki burda görevli olanların çoğu birbirini önceden tanıyor gibime geliyor.Yani sanalda olsa torpil torpildir.Sanal olarak yada gerçekte kimseyle bir alıp veremediğim yok.

O şekilde yönetime girmek zordur hocam. Şöyle söyleyeyim, ben sizi biliyorumdur, online süreniz yüksektir, forumdaki mesajlarınız, forum sevginiz ortadadır. Yönetime girip forumda çalışmanız için ön ayak olurum. Bu demek değildir ki torpil yapıyorum. Neticede siz yönetim faaliyetini beklendiği gibi sürdüremezseniz yetkileriniz bir süre sonra alınır.
    Yetki verildikten sonra ise ekip sürekli iletişimde olduğu için haliyle bir samimiyet ortamı oluşuyor ve konulara yansıyor.

rds bey sizi Demokratik Donanım Cumhuriyeti'ne davet ediyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.