Şimdi Ara

★★★ DH YÖNETİCİLERİNİ SEVMEYENLER KULÜBÜ ★★★ (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.048
Cevap
26
Favori
38.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim kurucuyu üyeyi harcamışlar.benim de ne hikmetse girdiğim çoğu konudan mesajlarım siliniyor
  • Vay anasını kurucu üyemizi taşlayıp sürgün etmişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulübümüze katılımlarınızı ve kulüp oyunumuza bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

quote:

Orijinalden alıntı: masculine

Dh merkez kafasına göre herkes.Çoğu kişi kendi çapında admin buna bazı haber editörleride dahil.Konuya cevap yazma konu dışı oldu diye cevap yazmalar.Bana sanki burda görevli olanların çoğu birbirini önceden tanıyor gibime geliyor.Yani sanalda olsa torpil torpildir.Sanal olarak yada gerçekte kimseyle bir alıp veremediğim yok.

O şekilde yönetime girmek zordur hocam. Şöyle söyleyeyim, ben sizi biliyorumdur, online süreniz yüksektir, forumdaki mesajlarınız, forum sevginiz ortadadır. Yönetime girip forumda çalışmanız için ön ayak olurum. Bu demek değildir ki torpil yapıyorum. Neticede siz yönetim faaliyetini beklendiği gibi sürdüremezseniz yetkileriniz bir süre sonra alınır.
    Yetki verildikten sonra ise ekip sürekli iletişimde olduğu için haliyle bir samimiyet ortamı oluşuyor ve konulara yansıyor.

Onlıne süremizi nasıl öğreneceğiz pm atarmısnız
  • eğer bir gün adminler çıkıp üyeleri sevmeyen adminler diye konu acarlarsa o zaman benide yaz sıraya zira gerek gün gerek citizen gerekse rds çok samimi insanlar tabi delirtmedikce. ( gerçi gun hiç sinirlenecek bir insan degil zannımca)

• yine doğrular gerçekler batınca kalleşçe 12gün kovdu dokuz köyden kovar gibi 3banı birleştirip bayram tatili birleştirir gibi pek akıllı admin hep aynı şeyler bu saatten sonra böyle adam olamamışı siz mi adam etceğniz peh bırah arkadaş ne grubu ne klübü şarlatanlardan bi tanesi gelip üye yap demiş hepiniz süt dökmüş kedilerinizhe bide bu forumun arkasındaki tarikatını söyleyince niye bu kadar korkulup jet hızıyla 10 saniyede kapıdışarı kovuluyoruz banlanıyoruz merak ettim o kadar güçlü tarikat mı
    istediğin kadar sil hypocrite admin ben burdayım yine yazarım merak etme bunu da kural dışı mesaj yazıp altına silmiş sen kural dışı banlayınca iyi
    ★★★ DH YÖNETİCİLERİNİ SEVMEYENLER KULÜBÜ ★★★

• 82 tane fişlenmiş üye
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

82 tane fişlenmiş üye

Sizleride bekleriz efenim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crowleyy

quote:

82 tane fişlenmiş üye

yaw ben bi kaç admini severim powerstrom , phi ve gun iyidir birde mesut reyiz felan var onlara ayıp olur.
  • Nefretimi anlataman yaşatırım diyeyim sen anla artık

• quote:

quote:

quote:

82 tane fişlenmiş üye

yaw ben bi kaç admini severim powerstrom , phi ve gun iyidir birde mesut reyiz felan var onlara ayıp olur.

Gün'le mesut reyiz neysede diğerleri gerçek admin.Yinede her zaman bekleriz hocam

@Galatas4ray Hocam ozaman sizi ekliyorum
  • İnsanları Adminleri sevmeyenler kulübü diye ayırmak onları bir kefeye koymak ve karşıt fikirlerini ortada bir olay olmadan sunmak bence senin bu forumda faşist görüşlerin olduğunu gösteriyor gereksiz bir başlık can sıkıntısı veya forum'a katkısı olmayan bir kişi olarak acılabilecek en mantıksız başlık bu olabilirdi heralde.
  • Aynı modem üzerinden ağabeyim ve ben kullanıcı hesaplarımızı kullandığımız için banlandım ben bir bu hesabımız kaldı bu da senelerin hesabı yani.
    İkimizde mecburen artık bunu kullanıyoruz. İnsanlar artık şaşırıyor ya sende şu telefon yok muydu ne ara şunu aldın bilmem ne.
    Çünkü ağabeyim giriyor bende z ultra var diyor yorum yapıyor, ben z bölümünde takılıyorum falan milletin gözünde de yalancı olduk zaten muhtemelen.
    Hesabım aynı ip den atıldığı için engellendi, sebebi belli ikimizde aynı evde yaşıyoruz. Ne yapmamız lazım donanımhaber'den banlanmamak için 2. modemi mi almamız lazımdı ?
    Bilemedim ben şimdi. Üstünden kaç ay geçti zaten defalarca mail attım orada burada yazdım ama geri dönen olmadı.
  • Ekle hocam :)çok gereksiz yere çok faydalı bi konuyu banlamışlardı
  • @Byrad Kulübü her ne kadar dalgasına,eğlencesine açsamda bu kadar tutulucağını tahmin etmiyodum.Demekki belli bir kesimin böyle düşüncesi var. Artık kulübü açıklamaya veya yaptıklarım için tartışıp,uğraşmıcam.Gerekli olan tüm bilgileri konuya yazdım.Hakkımda istediğini düşünebilirsin,artık tartışmaktan sıkıldım.

@Teknode Hocam geçmiş olsun aynı durumu bende yaşadım,abimle aynı evden bağlanıyoruz diye 7 senelik hesabım suçsuz yere süresiz yedi.Defalarca yardım isteyip durumu anlatsamda anlamadılar ama hala daha hata yaptıklarını söylüyorum.Hocam hakkınızı arayın sizde hemen yılmayın.Bende o durumu yaşadığım için iyi biliyorum,suçsuz yere süresiz yemek çok dokunuyo.Bazen düşünüyorumda öğrenci evinde kalıyo olsam arkadaşlarımla hepimiz süresiz ban yeriz heralde. Dh'nin bu yanı çok kötü işte.
  • quote:

@Byrad Kulübü her ne kadar dalgasına,eğlencesine açsamda bu kadar tutulucağını tahmin etmiyodum.Demekki belli bir kesimin böyle düşüncesi var. Artık kulübü açıklamaya veya yaptıklarım için tartışıp,uğraşmıcam.Gerekli olan tüm bilgileri konuya yazdım.Hakkımda istediğini düşünebilirsin,artık tartışmaktan sıkıldım.

@Teknode Hocam geçmiş olsun aynı durumu bende yaşadım,abimle aynı evden bağlanıyoruz diye 7 senelik hesabım suçsuz yere süresiz yedi.Defalarca yardım isteyip durumu anlatsamda anlamadılar ama hala daha hata yaptıklarını söylüyorum.Hocam hakkınızı arayın sizde hemen yılmayın.Bende o durumu yaşadığım için iyi biliyorum,suçsuz yere süresiz yemek çok dokunuyo.Bazen düşünüyorumda öğrenci evinde kalıyo olsam arkadaşlarımla hepimiz süresiz ban yeriz heralde. Dh'nin bu yanı çok kötü işte.

Kendileei bilir ben onların kara kaşı kara gözüne gelmiyorum. Bir tane reklamlarına bile tıklamıyorum. Görüntülemiyorum en azından daha az yararım olsun diye. Burada ortam güzel yardımlaşıyoruz adamlar köstek oluyor.

• hariç geri kalanı sevmiyorum ekle
  • Hepiniz tek tek not aldım, sabaha banlıcam
  • -Rütbe ve yıldızları onları bizden önemli göstermez. benide yaz
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.