Şimdi Ara

DH'ye özel ekran kartı alabileceksiniz! Sinerji Bilgisayar'ı gezdik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu videoda Sinerji Bilgisayar'ın Altunizade'de açtığı yeni mağazasını ziyaret ediyoruz. Mağaza içerisinde yer alan ürünlere ve özel kampanyalara birlikte göz atıyoruz. Sizler mağazayı nasıl buldunuz? 

DH Özel RTX 3080Ti kampanyası ve Sinerji Bilgisayar 17. Yıl İndirimleri;

https://bit.ly/3cSg6bh

• Fitili sinerji attı demek ki ilk. Diğer firmalar da fiyatları düşürürse sarı sitedeki curcunayı görün siz. :)
    Yalnız alırken dikkat edin hepsi mining çıkması kartlar olacaktır. Özellikle yurt dışı olanlar kesinlikle mining yapılmış olacaktır. Burada çok olmaya başladı mesela. Açmadım etmedim yok sadece oyun oynadım falan hepsi yalan. Kakala gitsin artık kim alırsa. Durum böyle. :)
  • demek ki marjinal faydada doruk noktasına geldi artık bu saatten sonra coinciler ekran kartı almıyorlarsa fiyatlarda gerçekten düşüş olacak demektir

• Rakama yansımadan hiç bir reklama veya habere inanmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinerji piyasaya göre yüksek fiyatlı bir firma böyle boş reklamlara para harcayacağına fiyatları makul seviyeye çekse daha mantıklı olmazmı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamblue35

demek ki marjinal faydada doruk noktasına geldi artık bu saatten sonra coinciler ekran kartı almıyorlarsa fiyatlarda gerçekten düşüş olacak demektir

60k seviyesinden buralara inen bir btc var ve daha aşağı inmesi söz konusu olabilir. Binance kurucusu bile twit atarak hold diyor. Yani ayı sezonuna giriş başladı bu demek oluyor ki, 2,3 yıl böyle gidecek bu piyasa. Zaten mining yapanlar için şu an bir kar yok. Fiyatların normale dönmesi yakındır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zotac GeForce RTX 3080 Ti AMP HOLO 12GB GDDR6X 384 Bit Ekran Kartı

bunu 18.5 bine satıyorlar ucuz gibi ama mining yapılamayan model.

• Fitili sinerji attı demek ki ilk. Diğer firmalar da fiyatları düşürürse sarı sitedeki curcunayı görün siz. :)
    Yalnız alırken dikkat edin hepsi mining çıkması kartlar olacaktır. Özellikle yurt dışı olanlar kesinlikle mining yapılmış olacaktır. Burada çok olmaya başladı mesela. Açmadım etmedim yok sadece oyun oynadım falan hepsi yalan. Kakala gitsin artık kim alırsa. Durum böyle. :)

• Burak konuşurken mikrofonu Burak'a doğru uzatsaydın biraz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AL3ATROS -- 20 Haziran 2021; 10:59:35 >
  • 100 bin tl kredi kartını alan zenginlere göre paradan haber verin

• umarım foruma girişimiz hızlanır.

• DH özel diyince bende kutuda Mesut Çevik felan olacak zannettim  

• Şu intro müziği şart mı arkadaş.

• 3500 TL den ekran kartı alırım dediğim için laf sokan arkadaş biliyorum buradasın . Kaldırıp kaldırıp vuruyorlar eth a . hemide öyle böyle değil . hahaha . dur daha iyi günler bunlar

• Islerini gayet iyi yapan bir firma suana kadar kendime 2 tane sistem topladim arkadaslarimada 3 tane umarim bu cizgiyi bozmazlar ilerleyen yillarda.

• Ya mining satışları düştü ya da mining de kullanılamayan kartlar geldi....

• Burak bey'in yaka mikrofonundan gelen ses çok kısık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.