Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (4389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88.164
Cevap
924
Favori
3.557.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43874388438943904391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lordemircan

385 TL'DEN GRAM ALTIN ALDIM.
  • Proscd P kullanıcısına yanıt
    :))
    80gr aldım.zamanında dolar 5.80ken almıstım bir haftada 7.10 olmuştu 2018 agustosta.bakalım altında da yükselme bekliyorum sokağa çıkma yasağından sonra
  • Lordemircan L kullanıcısına yanıt
    9 yıldır finans sektöründeyim ve finans üzerine yüksek lisans yaptım, sanırım siz daha iyi biliyorsunuzdur beklediğinize göre.
  • Proscd P kullanıcısına yanıt
    ben tahminimi söyledim.siz ne düşünüyorsunuz?
  • Lordemircan L kullanıcısına yanıt
    XAU/USD olarak hatrı sayılır bir düşüş.
  • herkes dolar ve altın'a odaklandıda borsa'nın da gazına diyecek yok .
    bazı hisse senetleri %200-300 gibi primlenmeler yaptı 1 ayda.
    altın dolar bahane bu borsa bir şahane
  • arkadaşlar bilmedigim için bir şey sormak istiyorm şimdi benim halkbankta hesabım var vadesiz altın hesabı açacam banka bundan bi ücret alıyor mu? birde hesabımdan dolar alabiliyor muyum? yoksa onun içinde bi hesap mı açtırmam gerekiyor
    son olarak halkbank için ne düşünüyorsunuz şuan için başka bi bankayla uğraşmak istemiyorum
  • Evet dolar 2 sene sonra tekrar 7.00 barajını geçti gün itibariyle.

Küresel kriz ortamı devam ediyor.

ABD ilk çeyrekte %4.8 daralma yaşadı.
    İşsizlik oranı hızla yükseliyor.
    Şirket finansal raporları rezalet durumda.

2.Çeyrek ekonomik raporlar muhtemelen dahada kötü olacak ve daha büyük oranda bir 2.çeyrek ekonomik daralma yaşanacak.

2001 ve 2008 gibi küresel resesyondan geçiyor dünya.

3. ve 4. çeyrek'te ise görülmemiş bir hızla ekonomik toparlanma ve büyüme göreceğimizi düşünüyorum ben.
    yani yılın ilk yarısı biterken bist100 için müthiş fırsatlar gelebilir.

endeks benim tahminimce en kötü 80.000-81.000 seviyelerini tekrar görecek. daha düşük olursa daha büyük fırsatlar oluşur
    takipteyim ve zamanı geldiğinde çok büyük bir alım yapacağım.

BIST100'den temmuz ayında 2 sıfır atılacak bu arada bilginize.Nisan'da olacaktı ancak korona nedeniyle ertelendi bu çalışma.
    yani 80.000 puan değil 800 puan diyeyimde şimdiden elimiz alışsın yazmaya
  • berrakk B kullanıcısına yanıt
    Altın hesabından ücret almıyor.
    Tl hesabınızda paranız var ve döviz (dolar & euro vb) yada altın almak istiyorsunuz. Tabiki yapabilirsiniz. Almak istediğiniz emita neyse, önce ona dair hesabı açın ve sonra da alımı yapın.
    Mesela dolar almak için, önce bir dolar hesabınız olması gerekiyor. Ki TL niz ile alacağınız doları koyacağınız bir hesabınız olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=Slh2ukMwby4&feature=youtu.be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • artakalan kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekürler
    yalnız bazı bankaların hesap işletim ücreti aldıgını söylüyorlar. maaşını o bankadan alıyorsan çoğu kesmiyormuş ama almıyorsan kesiyorlar diye bir şey okudum. benim halkbankta sadece banka hesabım var okadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: climanjero

Evet dolar 2 sene sonra tekrar 7.00 barajını geçti gün itibariyle.

Küresel kriz ortamı devam ediyor.

ABD ilk çeyrekte %4.8 daralma yaşadı.
    İşsizlik oranı hızla yükseliyor.
    Şirket finansal raporları rezalet durumda.

2.Çeyrek ekonomik raporlar muhtemelen dahada kötü olacak ve daha büyük oranda bir 2.çeyrek ekonomik daralma yaşanacak.

2001 ve 2008 gibi küresel resesyondan geçiyor dünya.

3. ve 4. çeyrek'te ise görülmemiş bir hızla ekonomik toparlanma ve büyüme göreceğimizi düşünüyorum ben.

endeks benim tahminimce en kötü 80.000-81.000 seviyelerini tekrar görecek. daha düşük olursa daha büyük fırsatlar oluşur
    takipteyim ve zamanı geldiğinde çok büyük bir alım yapacağım.

BIST100'den temmuz ayında 2 sıfır atılacak bu arada bilginize.Nisan'da olacaktı ancak korona nedeniyle ertelendi bu çalışma.
    yani 80.000 puan değil 800 puan diyeyimde şimdiden elimiz alışsın yazmaya

bu ciddi bir görüş mü ??
  • berrakk B kullanıcısına yanıt
    Hesap ücreti kaldırıldı.. Varsa da artık çok cüzzi bir rakamdır.
    Bahsetmiş olduğum durum zaten Halkbank da hesabınız olduğu düşünülerek anlatıldı
    Altın hesabından , Halkbank, Kuveytturk, Enpara, Vakıfbank (bunlar benim bildiğim ve emin olduğum bankalar) ücret almıyorlar. Gönül rahatlığıyla hesabınızı açın ve birikime başlayın
    Zaten hesap açarken de size sözleşme metnini gösterecektir, orada da herhangi bir ücret olup olmadığı karşınıza çıkacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tebde borsa komisyon on binde 20 gözüküyor 100k altı. başka ne kesiliyor, saklama bedeli vs. başka kesintiler var sanırım. bilen kısaca yazabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkansiz

bu ciddi bir görüş mü ??

Alıntıları Göster
    Global resesyonlar aşağı yukarı 2 çeyrek devam ederler. Ağustos başlarında küresel ekonomi dip yapıp ardından yıl sonuna kadar çok hızlı bir toplarlanmaya girecektir kanaatindeyim.
    Türkiye için ekstradan negatif ayrıştırıcı bir durum olursa onu bilemem ancak şu anda bunu gösteren bir durum yok ortada. küresel ekonomi yeşile dönüdğünde Türkiye'de aynı rüzgarı arkasına alacaktır.
    ytd.
  • quote:

Orijinalden alıntı: climanjero

Global resesyonlar aşağı yukarı 2 çeyrek devam ederler. Ağustos başlarında küresel ekonomi dip yapıp ardından yıl sonuna kadar çok hızlı bir toplarlanmaya girecektir kanaatindeyim.
    Türkiye için ekstradan negatif ayrıştırıcı bir durum olursa onu bilemem ancak şu anda bunu gösteren bir durum yok ortada. küresel ekonomi yeşile dönüdğünde Türkiye'de aynı rüzgarı arkasına alacaktır.
    ytd.

Alıntıları Göster
    yorumunuz ve cevabınız için tşkler
  • altın daha önce 387 tlye gelip biraz geriledi 380 lere kadar düştü ve şimdi 387yi geçti

Defalarca gördüm bir yere geldiğinde orayı zirve kabul edip sonra biraz düşüp zirveyi de geçiyor
  • cosef kullanıcısına yanıt
    Bndn sonra zirve ~ heralde hcm. Kavramlar değişiyor gibi sanki. Döviz, emtia vs bunları tutabilene aşk olsun, millet hücum ediyor sanki. Tuhaf bir nonstop yükleme var bir yerlerden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Bndn sonra zirve ~ heralde hcm. Kavramlar değişiyor gibi sanki. Döviz, emtia vs bunları tutabilene aşk olsun, millet hücum ediyor sanki. Tuhaf bir nonstop yükleme var bir yerlerden.
    paramız çok değersiz Allah sonumuzu hayır etsin
  • 
Sayfa: önceki 43874388438943904391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.