Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (4350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
88.161
Cevap
923
Favori
3.558.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43484349435043514352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kimliksiz41

186.11den girildi hayırlısı olsun. Bugün öğleden sonra ABD verileri iyi gelirse tırmanış olabilir diye tahmin ediyorum. Ytd.
    Kabine açıklanması sebebi ile 186 dan alınan gram, 190 tl dan çıkıldı. (tfx üzerinden)

12 gün sabır ile güzel bir kar elde ettik.

186-184 arası çekilmeler bence yine alım noktasıdır.

kesinlikle YTD.
  • Ekonomi bakanı damat oldu. Mb ise artık bağımlı. Bunlara bir şans vermiştim şahsen yeni kabine ile bir umut diye. Kısa vadede 4.50 nin altına inemedi sağolsunlar. Bundan sonra artık yabancı reform söylemine kesinlikle inanmaz. Mehmet şimsek boşuna gitmedi İngiltere ye. Para piyasalarının döndüğü yere git. Ama eli boş dön. Demek ki çok ciddi sıkıntılar bekliyor bizi. Artık al tut zamanı. Seviye telafuzu da yalan oldu. Ne yapabileceğini kestiremediğim yönetim. Koalisyondan ne farkı var. Zaten mhp kucağında akp. Diyecek söz kalmadı. Hepimize büyük geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar balkon konuşması yapacakmış.

• 4.50 ye inmişken daha da iner dedim, demin baktım 4.70 üstüne çıkmış. üstelik kabile falan da belli oldu :)
  • yazık ülkemin haline gerçekten üzülüyorum. bir gün içerisinde 4.50 seviyesine gelen dolar daha yeni güne başlamadan 4.74 görüyor.
  • gümüşten zararsız çıktım kar alamadık makas farkına gitti 0.90 lık alım fırsatı kovalayacağım gerçi halen çıkacak gibi duruyor hem döviz hem emtialar. 4.20 gelecek diyen climanjeronun yan charı vardı umarım artık anlamıştır her düşüşün alım fırsatı olduğunu.
  • sabah tepki satışlarıyla millet karına bakacaktır.ama trend çıkış.
    damat kasaya geçti.
  • Altın artmış kankalar

hayırlısı bakalım
  • cosef kullanıcısına yanıt
    Hoş geldin
  • Bozduralım mı şimdi? Yine düşer mi bir ihtimal? Gözler açık.
  • Eskiden buralar böylemi olurdu.ben üzgün çok

• 4.7 den aldım bugun 4.74 ten sattım iyi kar bıraktı.

Bu arada garanti döviz al/sat emir verme özelliği getirmiş web sayfasında. mobile henüz gelmemiş.
  • ya ben bu dolar işini anlamıyorum.iki gün önce dolar 4.56 mıydı o seviyelere kadar inmişti. ben Pazartesiyi bekliyordum alım için. Pazar akşamı kabine açıklandıktan sonra bir de baktım ki dolar 4,70 olmuş. Pazar pazar nasıl alcaktım ki doları? bunun yolu yöntemi var mı?
  • baymirza kullanıcısına yanıt
    Kapalı çarşı / Grand Bazaar
  • 186 giriş - 190 çıkış.
  • 2 saat önce 7520’den girecektim eve gideyim öyle alayım dedim, 90 oldu anasını satayım ya. 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • başkan açıklama yaptı dolarıda faizide düşüreceğiz diye düşürücez demekle dolar faiz enflasyon düşermi sizce bi ülkede bizim başkan doları enflasyonu binali berat bilal felan sanıyo heralde ne desem yapar zannediyo

• başkan açıklama yaptı dolarıda faizide düşüreceğiz diye düşürücez demekle dolar faiz enflasyon düşermi sizce bi ülkede bizim başkan doları enflasyonu binali berat bilal felan sanıyo heralde ne desem yapar zannediyo

• 4.82 demiştim ben çıkar diye umarım değerlendiren olmuştur
  • 4.82 demiştim ben çıkar diye umarım değerlendiren olmuştur
  • 
Sayfa: önceki 43484349435043514352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.