Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (4325. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88.162
Cevap
923
Favori
3.557.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43234324432543264327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 200 gram altın borcum var ve borcu 2016 yılında aldığımda 125 TL idi gramı. sizce ne yapayım şimdi ödeyim mi yoksa düşmesini bekleyim mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs190505

Arkadaslar döviz altın almayın derim sabit kur politikası pek yakında bizlerle olacak derim
    Bunu neye dayanarak söylüyorsunuz üretimin olmadığı devlet varlıklarının satıldığı bir ülkede döviz ve altın daima artar...Bunu herkes öğrendi ama İmam Hatip mezunu Cumhurbaşkanı öğrenemedi...ona kalsa dolar 0.5 TL'ye düşecekti....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkdostun

200 gram altın borcum var ve borcu 2016 yılında aldığımda 125 TL idi gramı. sizce ne yapayım şimdi ödeyim mi yoksa düşmesini bekleyim mi?
    Ode gitsin kafan rahatlar

• Seçim sonrası ilk 1-2 ay da düşüş devam eder mi sizce?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sabit kur hakkında neden bilgilendirmiyorsunuz. bankadaki döviz ve altın bozdurup TL ye mi çevirelim. TL hesabı daha mı güvenli olacak
  • Tl hesabı daha guvenli olur ama ona da para cekme kısıtı getırebılırler sabit kur yapacak bence yerli milli para diye zırvalamaya başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: ChicharitoHernandez

Seçim sonrası ilk 1-2 ay da düşüş devam eder mi sizce?
    Kısa süreli olarak ilk turda bir yükselme ikinci turda düşme görülebilir. Tabiiki kısıtlı olarak.

Bence işin o kısmı hikaye. Asıl kısım 75 baz puan bile doların artış ivmesini etkilemiyor. İpin ucu koptu gibi. Zaten demiştim. Bir çoştumu tam coşuyor. Abd 10 yıllıklarında gelinen seviye ile bundan sonra dolar tl alım opsiyonları çok güçlendi. 4.15 benim eşiğim idi. Şimdi ise orta vadede 4.25 4.30 bandını bekliyorum. Tabiiki kısa vadede olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6D7247931

Kısa süreli olarak ilk turda bir yükselme ikinci turda düşme görülebilir. Tabiiki kısıtlı olarak.

Bence işin o kısmı hikaye. Asıl kısım 75 baz puan bile doların artış ivmesini etkilemiyor. İpin ucu koptu gibi. Zaten demiştim. Bir çoştumu tam coşuyor. Abd 10 yıllıklarında gelinen seviye ile bundan sonra dolar tl alım opsiyonları çok güçlendi. 4.15 benim eşiğim idi. Şimdi ise orta vadede 4.25 4.30 bandını bekliyorum. Tabiiki kısa vadede olabilir

Alıntıları Göster
    Altın almak için bekliyorum da mantıklı bir iş mi yapıyorum bilmiyorum. Çok düşeceğini de sanmıyorum ama biraz fazla miktarda alacağım için bekliyorum

• Üstadım,

Altın hakkında öngörünüzü hala koruyor musunuz? Son bir yükseliş yapar diyordunuz. Beklentiniz aynı mı?
    Amerika füze atarken gram altın 181 tl yapmıştı. Buradan bir miktar alım yapmıştım. Bari arbitraj yapabilecek duruma gelse diye bakar oldum. Yorumlarınızı paylaşmanız mümkünmüdür?

Teşekkürler.
  • ilkdostun kullanıcısına yanıt
    Bencede öde gitsin 3-5 fazla borçtan kurtulursun. Yarın ne olacağı belli değil...

• em2018 E kullanıcısına yanıt
    Para lazım olursa öyle bi satarsın kim:D

• MEMATİ kullanıcısına yanıt
    heray maaş alıyoz her ay yine alıyorum hocam bırak satmayı :)
  • Seçime kadar doların artmasına izin vereceklerini sanmıyorum. Seçim sonrası da eğer ilk turda Cumhurbaşkanı seçilirse Bu olumlu hava devam edecektir.

Beni endişelendiren kısım altının dolar karşısında vereceği değer kaybı sınavı.

Sizce bu kayıp nerelere kadar sürebilir?
  • a.f.y. kullanıcısına yanıt
    Ons altının yükselerek gramı direndirtmesi lazım yoksa onstada yön aşağı olursa gram fiyatı şelale olur .

• Bu gümüşün durumunu takip eden var mı? 2.08 den alacaktım zıpladı gitti. Çok değişik bir enstrüman grafikten dip tavan anlaşılmıyor. Yorumlayacak olan var mı

• Seçime kadar ve seçim sonrası fikirleri olan var mı? Altın dolar için?

• 180'i görme ihtimalimiz yok galiba bu dakikadan sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

180'i görme ihtimalimiz yok galiba bu dakikadan sonra.
    Şu sözü kim söylemiş ise en fazla 3 ay sonra yutmuştur.

170 171 alım için normal 16x ler ise fırsattır. Yani çok kar için 170 altı beklenmeli. Bence 168 lerin aşağısı çok kolay değil.

• Ben pusudayım. 175 ile girdim.

• 10 bin liralık altın almayı düşünüyorum arkadaşlar. 1 Hafta veya 10 gün içerisindede tekrardan bozduracağım zarar etme durumum varmıdır?
  • 
Sayfa: önceki 43234324432543264327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.