Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (4232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88.162
Cevap
923
Favori
3.558.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42304231423242334234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kademeli çıktım biraz çıkmasam mı 3,6347
  • bir haftada 3,48 den 3,63e böyle oynak piyasa var mı başka ülkelerde acep...?
  • TÜRKİYE CDS 203,43
  • 3.55 den bekliyoruz bakam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ab ile ilgili gelişmeler dolari ucurur keske dun cikmasaydim dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helpgod kullanıcısına yanıt
    hayrola neler oluyo ben pek takip edemiyorum işten dolayı.
    katar muhabbeti mi?

gümüşe hala girmedim süper yere geldi beklemedeyim bakalım. şubatta sattım gümüşü attım dolar vadeliye, pusudayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peiks -- 6 Temmuz 2017; 14:20:35 >
  • abooooooooov yanayo aklı olan dolar alır 4 e kadar satmaz sonra 4 te bi daha satar sonra bidaha bekler 3 50 ye iner bi daha o seviyeden alır bu sefer 4 50 olmasını bekler doları zamanında 2012 felandı heralde 1 80 den almıştım bu zamana kadar herhangi bi zararım olmadı bu şekilde yaparak

• peiks P kullanıcısına yanıt
    Ab ilişkileri askıya almış anayasa yürürlüge girmesi halinde.

• Ab gerginliği esas euro ya yaradi.

• Son durum ne olur yükselis devam edermi ? 3.70 hedefiniz geçerlimi? Sizi dikkate alarak ne kadar düserse düssün bozmuyorum dövizi

• Şu altın yükselse de çıksak artık ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: ***redbull***

Son durum ne olur yükselis devam edermi ? 3.70 hedefiniz geçerlimi? Sizi dikkate alarak ne kadar düserse düssün bozmuyorum dövizi

3.70+ geçerli tabiki , direkte yükselebilir inişli çıkışlıda gidebilir.
    3.64 direnci test edildi bugün 3.64 altında kalırsa 3.55'e doğru geri çekilip oradan 3.70 üzerine çıkabilir.ama dediğim gibi bunda bir kesinlik yok düşebilirde düşmeyebilirde , düşükten alma niyetiyle satıp arkadan el sallama ihtimalide var yani ona göre . ben altın ve dolar için beklemedeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi climanjero -- 6 Temmuz 2017; 20:29:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: climanjero

quote:

Orijinalden alıntı: ***redbull***

Son durum ne olur yükselis devam edermi ? 3.70 hedefiniz geçerlimi? Sizi dikkate alarak ne kadar düserse düssün bozmuyorum dövizi

3.70+ geçerli tabiki , direkte yükselebilir inişli çıkışlıda gidebilir.
    3.64 direnci test edildi bugün 3.64 altında kalırsa 3.55'e doğru geri çekilip oradan 3.70 üzerine çıkabilir.ama dediğim gibi bunda bir kesinlik yok düşebilirde düşmeyebilirde , düşükten alma niyetiyle satıp arkadan el sallama ihtimalide var yani ona göre . ben altın ve dolar için beklemedeyim

Araba alma durumum var ama genede beklemedeyim. El sallamak istemem

• ya bu gümüş nasıl birşey böyle, 16.1'den 14.3'e. saniyede %10dan fazla düşüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 7 Temmuz 2017; 2:26:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

ya bu gümüş nasıl birşey böyle, 16.1'den 14.3'e. saniyede %10dan fazla düşüş

bende gördüm sadece gümüş'e özel bir durum bu. o nasıl bir saçmalıksa öyle 5 dakikada eski fiyata geri geldi zaten . gerçekten garip birşeyler yaklaşıyor bu kadar peş peşe dibe vurdurup geri yükselttiklerine göre.

• Gümüş düşünce app alarm verdi noluyor diyene kadar eski yerine geldi.

• gümüş bir atak yapıp 18.50$ üzerini görecek diye bekliyorum ben.
  • Dolar uçuşa geçti, yüklü girmek lazımdı ama TL'de duruyorum malesef ki. Altın da yükselsin artık da çıkalım sıkıldım. Atarım ING %14 günlük faize tıkır tıkır işler.
  • Ah şu usd/eur paritesi güçlü olsaydı tadından yenmezdi euro ya bak tarihi rekor kırdı dolar 3.65 i geçemiyor...
  • Bugün saat 15:30 da istihdam verisi açıklanacak beklenti 177.000 artış. O ana kadar tutup düşünmeden doları satıcam

• 
Sayfa: önceki 42304231423242334234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.