Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (4221. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88.162
Cevap
923
Favori
3.557.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42194220422142224223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: climanjero

quote:

Orijinalden alıntı: snsnc

Tanimak zorunda degiliz. Burasi sosyal medya isteyen istedigini soyleyebilir. Uyup uymamak bize kalmistir. Zaten arkadas surekli yazdiklarindan sonra ytd degildir diyor. Benim icin sadece yorumlari onemlidir.

• climanjero C kullanıcısına yanıt
  • 3.53-3.54 su ara hadi bakalım 3.60-3.70 bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 146-147 oldu . Sonra yine 146.düşüşünde. Acaba satış mı yedi???

• Merhaba;

Elimde gram altın var fiziki olarak. İnternetteki fiyatlarla kuyumcular arasındakinde fark var. Anlık internet fiyatları ile kuyumcuda bozduramıyor muyum? Ya da nerede bozdurmamı tavsiye edersiniz?
  • Arkadaşlar merhaba. Elinde alım satın kademe için excel programı olan varsa paylaşırsa çok memnun olurum

• finans cepte uygulamasını indir kaçtan aldıgını hangi bankadan aldıgını kademeli gir kar zarar çıkıyo
  • Bu uygulamada satışlar yazılamıyor sanırım o zaman işime yaramıyor bana kademe takip yapabileceğim bir şey lazım

• Gram gene düşmeye mi başlıyo ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Msavaşusa

Gram gene düşmeye mi başlıyo ya

Dalgalı hareket ediyor , 144.50-145.00 arasında kadar düzeltme bekliyorum o aralıkta düzeltmeyi tamamlayıp dip yapar bence artık, başkada düşüş beklemiyorum hedef 151 , 154
  • haftaya fed toplantısı oncesi dolar yukselecek diye düşünüyorum ama bu sakinlik de beni şaşırtıyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence dolardan çok şey beklemeyin artık. 1,7den 3,9a çıkmış gideceği yolu gitmiş.
    şimdi 3,53 olsa ne yazar 3,56 olsa ne yazar.
    asıl takip edilmesi gereken altın ve gümüş.
    Yalnız bunlarda yönü yanlış tahmin ederseniz özellikle gümüşte, o zaman can yakabilir.asıl para gümüşte yalnız doğru yönde olmak kaydıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peiks -- 8 Haziran 2017; 17:54:16 >
  • Bugün n`aptın sen altın
  • altın 1276$...tekrar yükselişe devam edeceğini düşünüyorum.
    dolar kuru ise aşağı bantta 1 yukarı 1 aşağı gidip geliyor ,doların neden böyle alt bantta durduğuna dair mantıklı bir neden var elbetteki ama asıl hedefte değişiklik olmayacak 3.70+ sabırla beklemeye devam etmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snsnc

Tanimak zorunda degiliz. Burasi sosyal medya isteyen istedigini soyleyebilir. Uyup uymamak bize kalmistir. Zaten arkadas surekli yazdiklarindan sonra ytd degildir diyor. Benim icin sadece yorumlari onemlidir.

meslek bilgisini kastetmiştim sadece...
  • quote:

quote:

Dalgalı hareket ediyor , 144.50-145.00 arasında kadar düzeltme bekliyorum o aralıkta düzeltmeyi tamamlayıp dip yapar bence artık, başkada düşüş beklemiyorum hedef 151 , 154

151-154 için tahmini ne zaman düşünüyorsunuz? 145 tl den gram altın almalı mıyız?

• quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

quote:

quote:

151-154 için tahmini ne zaman düşünüyorsunuz? 145 tl den gram altın almalı mıyız?

alıp almama kararı size kalmış ben sadece tahminimi yazıyorum yanlış yönlendirmek istemem ama ben olsam bu fiyattan alır beklerim.
    14 haziran FED öncesi veya sonrasında olabilir gibi , bu kadar beklemesi normal değil artık.
    144-145 arasında tutunuyor şimdilik.Dönüş buradan başlayabilirse önümüzdeki hafta takip etmek lazım.

• Bu bayrama beni nakitsiz sokacak gibi görünüyo bu altın

• climanjero C kullanıcısına yanıt
    Üstat dolardaki 3,7 hedefi 14 haziran öncesi gerçekleşir mi? Temmuza mı kalır?
  • Valla ben 3.6 ya da razıyım. 3.55 in üstünde kalıcı olamadı bir türlü. 3.52-3.53 bandında sıkıştı kaldı. 15 Haziran a kadar bir sıçrama yapar umarım. Yoksa zarar çok.
  • 
Sayfa: önceki 42194220422142224223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.