Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
87.984
Cevap
989
Favori
3.445.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 3245
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2939
  • Ortalama Mesaj Aralığı 56 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 280627
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3245
  • Favoriye Eklediklerim 991
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KMLSNY (3685 mesaj) cosef (2939 mesaj) ogunmas (2275 mesaj) By_XenoN (2203 mesaj) climanjero (2181 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (19330 mesaj) Mobil (9479 mesaj) Tablet (1570 mesaj) (12 mesaj) Mini (1065 mesaj) Uygulama (119 mesaj)
  • @
Giriş
    1385 Mesaj
    Gr tl de 150+ beklemeye devam mı üstad

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: akyildizemre

Gr tl de 150+ beklemeye devam mı üstad

aynen devam
    |
    |

Bu bilezikleri kuyumcuda mı bozdurmak daha kârlı yoksa isbankasinda hesaba yatırıp bozdurmak mı ?

Orijinalden alıntı: KraL_15

17 adet burma bilezik yani 340gr 22ayar

Bu bilezikleri kuyumcuda mı bozdurmak daha kârlı yoksa isbankasinda hesaba yatırıp bozdurmak mı ?

Banka bunu 24 ayar gram altın olarak çevirir öncelikle , yaklaşık 310gram 24 ayar altına eşdeğer elinizdeki altın fakat yine makas/komisyon farkı uygulanıyor çevirim yapılırken diye biliyorum , artı olarak bankadan bankayada değişiyor bu oran.İşbankasına gidip bir sorun altın hesabına yatırınca kaç gram 24 ayar altın ediyor diye toplam maddi değerini öğrenin , birde kuyumcudan fiyat alın ona göre karar vermeniz daha sağlıklı olacaktır.
    |
    |

Şu sıralar 3,50

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Americas Worst Nightmare -- 3 Haziran 2017; 16:16:34 >
    |
    |

Ben 3.63 te satıcam

Bekle bekle bi hal oldum :D

|
    |
    climanjero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: ihsan123456

Ben 3.63 te satıcam

Bekle bekle bi hal oldum :D

en az 3.70-3.72 bekleyin derim , siz bilirsiniz tabi

Gr için 150-155 beklentisi var sanırım Haziran ayı için, siz ne diyorsunuz bu konuda ? Alsak çok bekletir mi acaba. Araba-ev düşüncem de var yazın az da olsa ama altındaki beklenti de aklımı çeliyor
    |
    |

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    Bedava Playstation Oyunları ||| Nasıl Daha Ucuz Oyun Alırım? ||| Dell Gaming 7566 ||| Anker SoundCore Vortex
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Teğmen
    230 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Gr için 150-155 beklentisi var sanırım Haziran ayı için, siz ne diyorsunuz bu konuda ? Alsak çok bekletir mi acaba. Araba-ev düşüncem de var yazın az da olsa ama altındaki beklenti de aklımı çeliyor

evet gram altın için 150TL+ beklemeye devam ediyoruz.
    ons 1214$'dan 1277$'a kadar yükseldi , bir süre daha artışa devam edeceğini düşünüyorum...
    Gram altın 150TL üzerine çıkarken bunda dolar/tl kurunun etkisi çok daha fazla olacaktır bu sefer.Yani geçen haftayı 3.50'nin hemen üzerinde kapattı önümüzdeki hafta dolar/tl 3.60 üzerine gidebilirse ve ons yükselişini korursa gram 150tl fiyata hemen gelir zaten.
    Tahminimden çok daha fazla bekletti bu kadar uzun süre aşağıda duracağını kesinlikle beklemiyordum dolar ve gram altın'ın...
    bu yüzden daha da bekletirmi birşey söyleyemiyorum ama 150tl üzerine çıkacaktır altın.
    belki haftaya belki ondan sonraki hafta 14 haziran FED öncesinde olabilme ihtimalini gözardı etmemek lazım gibi.YTD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi climanjero -- 4 Haziran 2017; 14:11:55 >

• Yüzbaşı
    616 Mesaj

üstad tavsiyelerin genelde al-sat üzerine, mesela 2017 yılında dolar alan, al-sat yapmadı ise kesin zararda şuan.birde bizim gibi al-sat yapamayan kişilere tavsiyen yokmu?mesela altın veya dolar için önümüzdeki 1-2 yıl içinde en dip kaç lira bekliyorsun?euro-dolar paritesi tekrar 1.40 seviyelerine gelirmi?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

üstad tavsiyelerin genelde al-sat üzerine, mesela 2017 yılında dolar alan, al-sat yapmadı ise kesin zararda şuan.birde bizim gibi al-sat yapamayan kişilere tavsiyen yokmu?mesela altın veya dolar için önümüzdeki 1-2 yıl içinde en dip kaç lira bekliyorsun?euro-dolar paritesi tekrar 1.40 seviyelerine gelirmi?

aslında belli dönemlerde kısa vadeli al-sat daha avantajlı iken , belli dönemlerde orta-uzun vadeli al-bekle şeklinde strateji izlemek daha uygun oluyor.
    şu aralar alıp orta ve uzun vadeli bekletilecek bir enstrüman görmüyorum.Bu yüzden kısa vadeli al-sat fırsatlarını değerlendirmeye çalışıyoruz.
    Şimdilik kısa vade için dolar ve altın bekletmek en doğrusu.Daha sonra eğer piyasa beklentim doğrultusunda hareket ederse uzun vadede borsa mantıklı olabilir.
    EUR/USD paritesi önümüzdeki hafta ~1.14 civarı bir deneme yapabilir gibi ama oradan sonra hızla 1.05-1.07 bandına geri dönmesini bekliyorum.Dolar bayrağı devralıp tekrar sağlam bir hamle daha yapacağa benziyor...Kısa vadede görünen bu. ama uzun vadeli bakınca önümüzdeki 1-2 yıllık süreçte 1.40 olmasa bile 1.25-1.30 olabilir gibi.
    dolar/tl için şimdilik yön yukarı hedef 3.70+ , ama yıl sonuna doğru 3.20 veya daha düşük bir kur bekliyorum.Önümüzdeki yılda 2.70-2.80 görülebilir.
    Gram altında 150TL üzeri görüldükten sonra 130TL'ye doğru iniş başlayabilir...YTD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi climanjero -- 4 Haziran 2017; 19:21:50 >

• Yarbay
    3111 Mesaj

Altın 150 yi görsünde sonra 130 düşsün ama bir türlü olmadığı şu 150...

Haziran da geçecek anlaşılan

|
    |

Sizce 145 liradan alınan gram altın sene başında ne olur? Her ay düzenli bozdurup tekrar alarak küçük kârlar peşindeyim. Parayı tamamen bozdurma için sene başını bekliyorum ne düşünüyorsunuz yardımcı olur musunuz?

|
    |

Orijinalden alıntı: OrQuN

Sizce 145 liradan alınan gram altın sene başında ne olur? Her ay düzenli bozdurup tekrar alarak küçük kârlar peşindeyim. Parayı tamamen bozdurma için sene başını bekliyorum ne düşünüyorsunuz yardımcı olur musunuz?

Altın'ın fiyatı her zaman dar bir bantta hareket etmez.
    Öyle anlar olurki bir bakmışsınız 2-3 ayda 25-30 lira düşmüş gram fiyatı.Daha önce olmamış şey değil.
    Ben 150tl üzerini son bir kez ziyaret ettikten sonra ciddi bir düşüş hareketi bekliyorum altında.Yıl sonuna kadar beklemek pek akıllıca görünmüyor.Fiyatlar bayağı düşebilir 130tl , 125tl belki daha düşük bile olabilir o kadar sürede.150tl üzerinde altın'dan tamamen çıkmak daha uygun gibi geliyor bana.YTD
    14 hazirana kadar yükseliş devam edebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi climanjero -- 4 Haziran 2017; 22:10:19 >

• Yarbay
    10024 Mesaj

Doları ne zaman alsam düştü. Ancak şu fiyattan alıp 3.60dan kaçabilsek tadından yenmez gerçekten.
    |
    |

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    Bedava Playstation Oyunları ||| Nasıl Daha Ucuz Oyun Alırım? ||| Dell Gaming 7566 ||| Anker SoundCore Vortex
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Teğmen
    173 Mesaj
    3.49 usd /TL

SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
2,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.