Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (4178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
88.162
Cevap
923
Favori
3.558.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41764177417841794180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    150 den almıştım acaba çıksammı diyorum bilemedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

149.33'den 3 aydır terste olduğum altından trump efendi sayesinde 242 lira karla kurtulmuş bulunuyorum, oh be dünya varmış.

Bir daha yüksek rakamdan yüklü girmek mi tövbe !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caesar76

quote:

149.33'den 3 aydır terste olduğum altından trump efendi sayesinde 242 lira karla kurtulmuş bulunuyorum, oh be dünya varmış.

Yat kalk füzelere dua et : ))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -MoDeStUs-

quote:

Orijinalden alıntı: Caesar76

quote:

Yat kalk füzelere dua et : ))

• Arkadaşlar bayadır konuya uzaktım.
    93 gram kadar altın Kuvey turkte var. 3 ayda 0.16 gram net altın getirisi var.
    2015lerde iyiydi ama şimdi baya düşmüş

Altını USD yapmayı düşünüyorum (TL'de olabilir)
    görüşleriniz nelerdir?

Teşekkürler
  • Büyük bir miktar 3.678 ufak bir miktar 3.715 den alım yaptım bozsammı bozmasammı karar veremiyorum.
    Öğlen amerikanın tdi si var onu bekliyorum hayırlısı...

Ayrıca çıkarsa yine satmayı düşünmüyorum haftaya cuma günü bozdurmayı düşünüyorum.
    Evet çıkacağını düşünüyorum 1-2 hafta tl değer kazanacaktır o gaz ile sonra tekrar çıkış yapacağını düşünüyorum. Ytd.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buan

quote:

Orijinalden alıntı: climanjero

Suriye ye kısmi bir müdahaleyi zaten bekiyordu piyasalar.
    Altın'daki yükseliş geçici.

Hocam burdan dolara girilir mi?

tşk ederiz açıklamalarınız için.

teşekkürler üstad 150,2 sattım baya karlı oldu 144 den almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif46

nisab limtine gelmiş. zekâtından başla

veriyorum hocam her sen zaten :)
  • 80 gram altinim var. Su an satilir mi yoksa daha beklemeli mi

• saatlik kazançlar kötü geliyor ve düşüyor son 2-3 aydır bakalım yine öyle mi olacak
  • ben de doların haftaya düşmesini bekliyorum. referandum sonrası sizce doların yönü ne olur? referandum sonucu bu yönü değiştirir mi sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Altın suriye haberi ile 1269$'a kadar dokunmuş ama fazlada gitmesi mümkün değil bence.

Altında düşüş nedeni olarak FED faiz arttırımı nedeniyle altında değer kaybı yaşayacağını mı düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maderlash

ben de doların haftaya düşmesini bekliyorum. referandum sonrası sizce doların yönü ne olur? referandum sonucu bu yönü değiştirir mi sizce?

Bence Evet çıkarsa dolar düşecek sonra artacak
    Hayır çıkarsa da önce yükselip sonra düşecek YTD
  • aynı tabloyu düşünüyoruz. evet çıkarsa uzun soluklu bir yatırım, hayır çıkarsa satış-alış yaparak takip isteyen bir yatırım olacak sanırım.

yatırım tavsiyesi değil, hayal ürünüdür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgc -- 7 Nisan 2017; 17:15:12 >
  • quote:

aynı tabloyu düşünüyoruz. evet çıkarsa uzun soluklu bir yatırım, hayır çıkarsa satış-alış yaparak takip isteyen bir yatırım olacak sanırım.

Evet çıkarsa her ne kadar ülkemizde istikrar olacağını biz içerden düşünsek de
    AVrupa hayır istediği için USD yükselmez mi?

bence Evet ve Hayır ikisi de çok sancılı bir süreç
  • quote:

Orijinalden alıntı: TESLA37

quote:

Altın suriye haberi ile 1269$'a kadar dokunmuş ama fazlada gitmesi mümkün değil bence.

Altında düşüş nedeni olarak FED faiz arttırımı nedeniyle altında değer kaybı yaşayacağını mı düşünüyorsunuz?

Aslında tam olarak FED'e bağlı olacağını düşünmüyorum , piaysa belli bir noktada doyuma ulaşıyor.Altın'da da böyle , abd istihdamı beklentinin oldukça altında kalmış geçen ay buna rağmen altın'ın yükselişi yine sınırlı oldu 7-8$ yükselebildi ve geri düşecek zaten.
    Tahminim önümüzdeki uzun süreçte altın cephesinde ciddi bir yükseliş göremeyeceğiz , yani 1800$ ve üzeri rakamlar için çok uzun bir süre daha beklemek gerekecek gibi.Bu sürede altın belli bir aralıkta inişli çıkışlı seyir gösterebilir.FED'in faiz artırımlarına devam etmesi yeni bir kürsel krize daha zemin hazırlayacak diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cosef

quote:

aynı tabloyu düşünüyoruz. evet çıkarsa uzun soluklu bir yatırım, hayır çıkarsa satış-alış yaparak takip isteyen bir yatırım olacak sanırım.

Evet çıkarsa her ne kadar ülkemizde istikrar olacağını biz içerden düşünsek de
    AVrupa hayır istediği için USD yükselmez mi?

bence Evet ve Hayır ikisi de çok sancılı bir süreç

Evet / hayir konusuna girmek istemiyorum ama referandum sonucu ne olursa olsun, piyasanın algisi ve sonucu ne şekilde yorumlayacagi belli degil. Bazen dusundugumuz kadar basit, bazen de dusunemedigimiz kadar karmasik olabiliyor.

• Altın var arkadaşlar 144 ort ile satsak mi ne dersiniz. Düzeltme gelecek gibi duruyor .

• Riskli bir durum. Yakın zamanda ihtiyacın varsa sat ama +6 ay vadede bence min 160 TL olur gramda.

YTD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 8 Nisan 2017; 11:53:55 >
  • Ben 128tl den 180gr bilezik almıştım dün 137.750den bozdurdum piyasa devamlı değişiyor ve bence kar varsa ortada bu cebe yaraşır altın tarihinin zirvesini gördü her çıkışın bir inişi vardır . Diye düşünüyorum!

• 
Sayfa: önceki 41764177417841794180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.